דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות לשירותים במחירי מבצע - צפו בקטלוג 2019 - שריונית חסם

דלתות פנימיות נועדו לשמש חיץ בין חדרי הבית השונים, ובכך להעניק לכל חדר שקט, בידוד ופרטיות. נשמע פשוט? בכלל לא. דלתות פנים מאיכות ירודה שאינן מיוצרות בסטנדרטים גבוהים פוגעות באיכות החיים של בני המשפחה היות והם אינן מבצעות את העבודה שלהן כהלכה. השקעתם בתכנון הבית, השקעת בעיצוב החדרים, השקעתם בבחירת דלת כניסה יפה, מרשימה ובטיחותית- ומה עם דלתות פנים? חדרי מגורים שאינם מקנים לבעליהם פרטיות ובידוד לוקים בחסר ופוגעים באיכות החיי שלכם. אם אתם רוצים לקרוא ספר ומהחדר הסמוך בוקעת מוסיקה מחרישת אוזניים למרות שהדלת סגורה- סימן שאין לכם דלת פנים של "שריונית חסם". מעבר לפגיעה באיכות החיים, ברור לכם שבסופו של דבר ההתנהלות בבית תהיה עצבנית ומלאת עימותים וחיכוכים.

דלתות פנים לחדרי האמבטיה והשירותים

דלתות פנימיות המיועדות לשירותים ולחדרי אמבטיה חייבות להיות בעלות כושר עמידות גבוה בפני לחות. רצוי כי דלת פנים זו תעבור טיפול שבעקבותיו יופחתו משמעותית נזקי הלחות. הדבר בא לידי ביטוי בצביעה בלכה מיוחדת בחלק התחתון של הדלת. חומר זה מקנה לדלת עמידות גבוהה בפני פגמים או כתמים שנוצרו עקב חשיפה או מגע עם מים. כמו כן, ניתן להאריך את חיי המדף של דלת פנים זו באמצעות חומר מילוי שמעניק לה קשיחות וכושר עמידות גבוה. מילוי זה שומר על צורתה המקורית של הדלת ומונע ממנה להתעוות או להתנפח כתוצאה מחשיפה ללחות.

חשיפה ללחות ולרטיבות פירושה עובש ופטריות

לכן יש להקדים תרופה למכה ולא לחכות להיווצרות עובש ופטריות. ניתן להתקין הלבשת פולימר WPC שמטרתו למנוע היווצרות והתפשטות של עובש ופטריות. יתרון נוסף של חומר זה הוא היותו דוחה חרקים!

מה לגבי חלון הצצה?

דלתות פנים המיועדות לחדרי האמבטיה והשירותים יכולות להיות בעלות חלון הצצה שמטרתו ליידע אותנו האם מישהו נמצא בחדר זה. חלון הצצה אינו הכרחי, כמובן, והוא תלוי בהעדפותיכם האישיות. חלונות הצצה יכולות להגיע במגוון צורות ועיצובים, החל ממלבן "קלאסי" בחלק העליון של הדלת, ריבוע, עיגול או מעוין. אלו מכם שאינם מעוניינים בחלון הצצה יכולים לבחור באלטרנטיבה של התקנת נקודת אור הממוקמת מעל ידית הדלת.

"שריונית חסם" מאפשרת לכם ליהנות ממגוון דלתות פנימיות לאורך זמן, תוך שילוב של יעילות ופרקטיקה עם אסתטיקה ועיצוב ברמה גבוהה. דלתות פנים מבית "שריונית חסם" הן דלתות ייעודיות. דלתות המיועדות לחדרי שינה, חדרי הורים וכדומה בנויות ומעוצבות בשונה מאלו המיועדות לחדרי אמבטיה ושירותים תוך התאמה מושלמת לצרכים ולתנאים שבבית.