>>" />
דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> מהן דלתות נפחות?

אוהבי הסגנון העתיק והמיושן ועם זאת מעוצב ויוקרתי אוהבים מאוד את מגוון דלתות הנפחות מבית "שריונית חסם" ולא בכדי. דלתות נפחות אלה משלבות אסתטיקה ומקוריות עם עיצוב עתיק ואנין טעם, וכל זאת תוך שמירה מוקפדת תעל רמת הביטחון וההגנה שהדלת מספקת לכם.

למה דלת נפחות כל כך מיוחדת?

ראשית, כל דלת נפחות מעוצבת בהתאמה אישית ללקוח ומיוצרת בידי נפח- אמן! הדלתות נצבעות בטכניקות צביעה מיוחדות המעניקות לה את המראה המיוחד שלה. גם המשקופים נצבעים באופן העולה בקנה חד עם המראה הסופי של הדלת. אין שתי דלתות נפחות זהות זו לזו לחלוטין. שנית, דלתות אלה מעניקות לבית מראה אריסטוקרטי ולכם חובבי הסגנון העתיק והיוקרתי אוהבים אותן. דלת נפחות משדרת ומקרינה ביטחון, עמידות, חוזק ואנינות טעם בו זמנית!

דלת נפחות ככרטיס ביקור

דלת נפחות היא דלת כניסה המעידה על אנינות הטעם של דיירי הבית, היא בבחינת כרטיס ביקור יוקרתי ומרשים. אורח שנכנס דרך דלת נפחות לא ישכח בקלות את מראיה..היא בהחלט מטביעה טעם אישי וייחודי לה, המעיד עליכם כבעלי הבית, על סגנונכם המקורי ועל רמת האסתטיקה שלכם. דלתות נפחות הן כמובן עתיקות במראה אולם מודרניות ובמשוכללות מאוד במהות. הן מספקות הגנה ברמה גבוהה מאוד, מגן צילינדר אקטיבי וצילינדר אינטראקטיבי. דלת נפחות היא אומנות לשמה. היא משלבת בעיצובה מלאכת מחשבת החולשת על כמה אספקטים: חומרי גלם, סגירות קצוות והקפדה על גימור, תבונת כפיים, צביעה, התאמת הפרטים הקטנים שהיעדרם או אי התאמתם מותיר טעם נפגם )למשל פרזול, ידית הדלת ועוד). דלתות פלדה- איכות, אומנות ואנינות טעם!