דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות: רוצים לחדש ולרענן את חזות הדלת שלכם - למה להחליף אם אפשר לצבוע?
"שריונית חסם" מייצרת סוגים שונים של דלתות, בהתאם לפונקציות הנדרשות כגון דלתות אש ודלתות בטחון– אלו הכרחיות במקומות ציבוריים, בניני משרדים ובמקומות בהם ישנה דינאמיקה של אנשים. תפקידן להגן עליכם מפני שרפות. אי לכך ובהתאם לזאת הן עשויות מחומרי גלם שמסוגלים לבודד את החום מהחדרים הסמוכים, והן בנויות באופן כזה המאפשר הימלטות בכל עת ( אינן ניתנות לנעילה). דלתות כניסה מעוצבות, דלתות חוץ יוקרתיות- אלה עשויות מחומרי גלם שונים לגמרי (לרבות החומר המבודד שבתוכן). למותר לציין כי תפקידן של דלתות פנים לבודד בין חדרי הבית ולאפשר פרטיות, אינטימיות והגנה מפני רעשים- אלו עשויות מחומרי גלם מסוימים המיועדים לפונקציות אלו. בהתאם לחומרי הגלם מהם עשויה כל דלת- כך גם שיטת הצביעה לצורך רענון המראה וחידוש.

איך צובעים דלת?

ראשית, חשוב להסיר את כל האבק והלכלוך טרם הצביעה (בין אם מדובר בדלת פנים ובין אם מדובר בדלת חוץ). לאר הניקוי היסודי יש לשייף את הדלת. שיוף טרם צביעה מעניק לה, בסופו של דבר, מראה אחיד, נקי ובעל גימור משולם. לאחר מכן יש להניח את הדלת במצב מאוזן על מנת להתחיל בפעולת הצביעה עצמה. כאשר הדלת "שוכבת" במצב מאוזן ניתן להגיע לרמת גימור גבוהה יותר, להימנע מהיווצרות בועות אוויר או אזורים בהם תהיינה הצפות של צבע.

מה בנוגע לצבעים?

כל גוון העולה בדעתכם אפשרי ומתקבל בברכה, כל עוד שיטת הצביעה והטכניקה מוקפדת ומותאמת לסוג הדלת ולחומרי הגלם מהם היא עשויה. צבעים אלו יכולים להיות על בסיס מים ויכולים להיות על בסיס שמן. סוגי הצבע מותאמים גם הם לפונקציות הדלת. דלת ביטחון שתפקידה להגן עליכם מפני אש, חייבת להיצבע בצבע בעל כושר עמידות גבוהה גם הוא מפני טמפרטורות גבוהות.דלתות חוץ או דלתות כניסה חייבות להיצבע בסוגי צבעים העמידים בפני שינויי טמפרטורה ולחות. דלתות פלדה נצבעות בתנור או מצופות ב P.V.C.התקנה הדלת בחזרה

ניתן להתקין את הדלתות הצבועות רק לאחר ייבוש טוטאלי של הצבע על מנת שלא לחבל או לפגום ברמת הגימור.