דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות כניסה אינפיניטי- מאה אחוז הצלחה- למה?
דלתות כניסה אינפיניטי הן דלתות חדשניות מבית "שריונית חסם". הן מעוצבות באופן כזה המשלב מקסימום הגנה עם מקסימום אסתטיקה.

והתוצאה?

אינפיניטי הן בהחלט הדלתות האולטימטיביות העומדות לשרותנו כיום. דלתות חוץ אלה עבות יותר ביחס לדלתות אחרות. השינוי בעובי מעלה את רמת ההגנה ובמקביל מעצים את רמת הבידוד שכן ניתן להזריק בין הדפנות כמות גדולה יותר של חומר מבודד. כמו עובי הדלת, גם בריחה עבים יותר. הבריחים של דלתות חוץ אלה בלעדיים ל"שריונית חסם". דלתות כניסה של אינפיניטי בעלות מנעול דגם 200 בעל שלושה בריחים. כל אחד מהבריחים הללו הוא מאסיבי ובעל קוטר של 20 מ"מ (קוטר גדול הרבה יותר מקוטרם של בריחים המיוצרים אצל המתחרים). לדלתות הללו יש שני מנעולים: מנעול עליון ומנעול תחתון. עובי כל מנעול הוא 20 מ"מ. במילים אחרות, דלתות כניסה של איניפינטי מיוצרות בקפידה ותחת סטנדרטיים מחמירים ביותר למען התוצאה הסופית: שלמות.

מה בנוגע לעיצוב ולאסתטיקה?

אחת היתרונות בנוגע לאסתטיקה הוא העובדה כי הצירים של דלתות חוץ אלה הם צירים נסתרים. במובן זה, היות אינם גלויים לעין הרי שניתן להרכיב את הדלתות האלה גם בפתיחה כלפי פנים וגם בפתיחה כלי חוץ. בשני המקרים הו מתקנות בקו 0 עם המשקוף מה שמעניק למראה הסופי חזות אחידה, נקיה ואסתטית יותר.

ומנה בנוגע לבטיחות?

העובדה כי הצירים נסתרים מקשה על פורצים פוטנציאליים לחבל במנגנון ולפרוץ פנימה. דלתות אינפיניטי- שילוב של ביטחון, עיצוב ויוקרה.