דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> על סוגים של דלתות פנימיות וכיצד נכון להתאים בין סוג הדלת לבין סגנון העיצוב בבית
דלתות הבית הן חלק אינטגראלי מהריהוט והעיצוב ולכן אנו מקפידים על בחירת דלתות פנים בהתאם לסגנון העיצוב של הבית, הן מבחינת עיצוב הדלות והן מבחינת הצבע שלהן. מבחינת פונקציונאלית, תפקידן של דלתות פנים הוא לשמש כחוצץ בין חדרי הבית השונים. היותן חוצצות ומבדלות בין חדר לחדר, מחייבת אותן לבודד לא רק מבחינת ויזואלית אלא גם מבחינת כושר הבידוד: בידוד מפני רעשים הבוקעים מהחדרים הסמוכים, ובידוד מפני לחות (למשל, בחדרי האמבטיה)

מאלו חומרים עשויות דלתות פנימיות?

קיים מגוון של חומרי גלם איכותיים מבן מייצרים דלתות פנימיות, כאשר בחלק מהמקרים תוכלו לבחור בחומר הגלם הרצוי בהתאם לסגנון העיצוב של הבית, ובחלק מהמקרים להתאים את חומר הגלם לפונקציונאליות הדלת. מבין חומרי הגלם הנפוצים המשמשים לייצור דלתות פנימיות נמנים עץ, זכוכית, פלסטיק ואלומיניום.

דלתות פנים מעץ

אלה מעניקות לבית מראה מימם, אוירה ביתית ונעימה. מתאימה מאוד לאלו מכם שאוהבים את הסגנון הכפרי אולם לא בהכרח. דלתות פנים יכולות להיות עשויות מעץ אורן, עץ אלון או עץ מהגוני- תלוי באיכות הדלת.

דלתות פנים מזכוכית

אלו מיועדות ברוב המקרים לשמש כמחיצות בחדרי האמבטיה. דלתות פנימיות אלו יכולות להיות מעוצבות במגוון של סגנונות עיצוב. כך למשל הן יכולות להיות עשויות מזכוכית שקופה, אטומה, מצוירת או משולבת פסי אלומיניום.

דלתות פנימיות ממתכת

על אך שלרוב, דלתות מתכת מתאימות לשמש בתור דלתות כניסה, ישנם מקרים בהם לקוחות מעוניינים בהן דווקא בתור דלתות פנים. אלו מכם שאוהבים את הסגנון המודרני, המשווה לבית מראה נקי, מסודר, קריר משהו ומאופק, יכולים למצוא עניין רב בשילוב דלתות מתכת בתוך הבית.

דלתות פנימיות מאלומיניום

אלה משמשות בעיקר לחדרי האמבטיה או חוצצות בין פנים הבית לבין המרפסות שבו. חומר גלם זה מועדף לרוב ע"י אלו מכם שאוהבים אל הסגנון התעשייתי.