דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות במבצע- איך מוצאים?
אנשים שרוכשים דירה מיד שנייה, בדרך כלל מגלים הרבה מאוד דברים שהם רוצים לשנות בה. זה מתחיל משיפוץ קטן שלעתים רבות הופך לשיפוץ גדול. לא רק צבע, לא רק מטבח חדש, החלפת תריסים ועוד, אלא נוגע גם לפרטים הקטנים כמו למשל החלפה של כל הדלתות בבית. אם מדובר בכמות רצינית של דלתות חשוב מאוד לנסות לעלות על דלתות במבצע אצל אחת החברות המובילות בייצור דלתות ולא להתפשר על איכות. חשוב מאוד לשים לב לכל מיני פרטים כאשר מדובר על דלתות במבצע. אבל לא רק המחיר הוא פרמטר, היום דלתות מתפקדות כאלמנט דקורטיבי לכל דבר ועניין ולכן אתם יכולים לחפש את סגנון הדלתות שהכי מתאים לעיצוב של הבית שלכם.

דלתות פנים או כניסה במבצע

כאשר מדובר על דלתות במבצע, זה בוודאי כולל גם את דלת הכניסה וגם את דלתות הפנים. אלה הפכו בשנים האחרונות לאלמנט עיצובי ודקורטיבי, ואם בעבר אנשים היו קונים את הדלתות הכי פשוטות בלי שום עיצוב או ייחוד, היום יש מגוון רחב של קולקציות דלתות לא פחות מפריטי אופנה, וגם הן הפכו לאופנתיות ומעוצבות ברוח הזמן ומושפעות מטרנדים של עיצוב. היום בכלל לצורך עיצוב בית או אפילו דירה, נעזרים בשירות של מעצבי פנים ואדריכלים שכן אנשים בהחלט רוצים להגשים את החלומות שלהם בסביבת החיים שלהם ולא להתפשר גם על דלת. רבים פונים היום לאנשי מקצוע כדי שיעצבו להם את הבית, הם רוצים לחיות בתוך פריטים שמזכירים להם משהו, שתואמים את הטעם האישי שלהם ושגורמים להם שלווה והנאה.

דלתות במבצע IN HOUSE ו- IN DOOR

לשריונית יש היום דלתות פנים עשויות ממתכת או מעץ, וגם כאלה המשולבות עם משקוף פולימרי שאפשר למצוא אותן במבצע. בדרך כלל זה נעשה בכניסה של קולקציה חדשה. מדובר על דלתות עם מנגנון מיוחד, יפות ואופנתיות המשווקות במגוון רחב של צבעים ותתי גוונים. ב-2019 מדברים על כך שירוק וורוד הם הצבעים שהולכים להיכנס לבתים ויש גם דלתות בגוונים האלה, מעבר לכך שהן מיוצרות באיכות גבוהה. חסינות וחזקות, עומדות בכבוד בפני מים ודוחות טרמיטים הנטפלים בדרך כלל לדלתות עץ. דלתות במבצע חפשו באתרי החברות ברשת, ואין כמעט שלא יוצאת במבצע מעת לעת. IN HOUSE ו- IN DOOR, אלה הן דלתות פנים באיכות גבוהה שמתאימות לכל בית, המגלמות את הטכנולוגיה הגבוהה של הייצור יחד עם חשיבה עיצובית על דלתות בבית.

השוואת מחירים נחוצה

היום בעידן הרשת, אין דבר יותר קל מלעשות השוואת מחירים בין דלתות במבצע בקרב חברות הדלתות. הקלדה של החיפוש הזה בגוגל, תניב תוצאות וכך תוכלו להגיע לאתרים שיש בהן דלתות במבצע. כל מה שעליכם לעשות זה לגלוש באתרים, לקבל מידע על הדלתות ולהבין באיזו הנחה אתם יכולים לרכוש אותן, על איזה דלתות יש מבצעים שווים והאם הדלתות באמת איכותיות. אנחנו מציעים לכם לקרוא מפרט של כל דלת, ובעיקר כאשר מדובר בדלתות כניסה מפלדה. לשריונית למשל יש מנגנון מורכב נגד גנבים, עם אלמנטים שחודרים עמוק למשקוף ומבטיחים ביטחון גבוה. בנוסף צריך לחשוב גם על עיצוב של דלת כניסה והיום יש עיצובים שונים שנועדו להתקין בפתח כל בית, לא רק דלת חסינה וחזקה אלא גם כזו שיש לה אמירה בתחום העיצוב. יש גם דלתות כניסה או פנים בעבודת אמן עם