דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות בטחון לבתים פרטיים ווילות

דלתות בטחון לבתים פרטיים ווילות

יש לכם בית פרטי או וילה? הפתרון הטוב ביותר להגן על הדלת הראשית שלכם הוא ללא ספק דלת ביטחון. על מה מדובר ומה מציעות היום דלתות ביטחון לבעלי בתים פרטיים? דלתות ביטחון הן באופן עקרוני דלתות פלדה מרובות בריחים, שמותקנות היום בהרבה מאוד דירות ובתים פרטיים בישראל. בניגוד לדלתות העץ הרגילות או לדלתות הפלדה הראשונות של פעם, דלתות הביטחון המודרניות כמעט ולא ניתנות לפריצה בחירת מנעולן מקצועי להתקנת דלת כזו תבטיח לכם בחירה בדלת המתאימה לכם ביותר ושקט נפשי בין אם אתם גרים בעיר מרכזית כמו רמת גן, ובין אם אתם גרים במושב מרוחק. תפקידה של דלת ביטחון הוא בראש ובראשונה הרתעה, והמסר שלה לפורץ הוא ברור: "חביבי, את הדלת הזו ייקח לך הרבה זמן לפרוץ. אם יש לך זמן – בבקשה, אבל אם לא, אני מציע שתבחר לך קורבן אחר לפריצה."

סוגי דלתות הביטחון הקיימים בשוק

בישראל יש כיום שלושה או ארבעה סוגים של דלתות ביטחון, בהתאם למספר הבריחים בדלת ולסוג הנעילה.

דלת פלדה בסיסית בעלת חמישה בריחים

דלת זו מוכרת בעיקר כדלת פנים או דלת למוסדות ציבור, בגלל עלותה היחסית נמוכה.

דלת פלדה בעלת שבעה בריחים

זו הדלת מסוג דלתות הביטחון הנפוצה ביותר בארץ. יש ממנה מגוון גדול של סוגים, גדלים ועיצובים, ורוב המנעולנים יודעים לטפל בה. זכרו שמתוך שבעת הבריחים, ארבעה נכנסים למשקוף באותה נקודה ממש (ליד המנעול) והיא ניתנת לפריצה בעזרת ג'ק הידראולי.

דלת פלדה סגר בריח בעלת 14 בריחים

דלת זה מעניקה הכי הרבה ביטחון לבעלי הבית, כיון שלמעשה לא ניתן לפרוץ אותה ללא קידוח המנעול או בעבודה מאומצת וקשה אחרת.

דלת פלדה רב בריחית עם סגר ביטחון ומנעול כספת או מנעול אחר

דלתות אלה מספקות הגנה נוספת כיון שמותקן בהן, בנוסף על מנעול הדלת רגיל, גם סגר שהוא כמו מנעול נוסף, שלא תלוי במנעול המרכזי. לבתים פרטיים ולווילות, במיוחד אם גרים בהם ילדים קטנים, מומלץ לבחור בדלת ביטחון בעלת סגר נוסף, כיון שהן מאפשרות פתיחה חלקית של הדלת. כך יכול הילד שנמצא לבד בבית, לבדוק במי המדובר או לפתוח את הדלת מספיק, כדי לקבל מכתב או חבילה קטנה במסירה מיוחדת, למשל. מנעול כספת מעניק בטחון כנגד שכפול מפתח או פריצת צילינדר ומנעולים אלקטרוניים מודרניים, כמו מנעול טביעת אצבעות, הם בעלי יתרונות נוספים, גם, אגב, לילדים.