דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות כניסה- איזו כניסה מלכותית
מי שאוהב לראות סדרות תקופתיות, בוודאי מחיר את האחוזות והטירות הגדולות, בהם התחרשו הסיפורים הכי גדולים בעולם החל מ"אדונים ומשרתים" וכלה באחוזת דאונטון המרהיבה. כדי לייצר כזה סיפור אצילי, צריך מקום אצילי ואין כזו האחוזה הזו, כדי לתמוך בטרנד העולה היום בתחום דלתות כניסה לבתים פרטיים, הלא היא סדרת הדלתות ART 5000 של שריונית, שעושה מהבית שלכם לוקיישן מעולה לצילומים מראשית המאה. החברה לקחה את הנושא של טירות ואחוזות ברצינות, משום שבישראל של 2019 אנשים רוצים לבתים הפרטיים שלהם דברים מיוחדים וגם דלתות מיוחדות כמו של טירות, ואם יש לך בית פרטי, למה שלא תרגיש שאתה גר בארמון...? סדרת דלתות הכניסה ART 5000 מציעה לכל בעל בית פרטי, דלת כניסה בטוחה אבל גם אומנותית שנעשית בידי נפחים אומנים הפועלים מול החברה ביצירת הדלתות האלה אחת, אחת בעבודת יד. הדלתות הללו מתאימות מאוד לבתים פרטיים, דופלקסים, חדרים מיוחדים בבתי מלון, משרדים גדולים ועוד. הם משדרים תחושה של יוקרה ואומנות, שילוב מעולה בכל מה שקשור למוניטין.

דלתות כניסה בטוחות ויפות

דלתות כניסה היום חייבות להיות כמובן בטוחות ומגינות, אך בה בעת גם מעוצבות ונאות למראה. אם בעבר תפקידה של דלת היה להיות תקועה בין חלל לחלל כדי לקבוע גבולות, היום עם התפתחות העיצוב והמודעות הגדלה לעיצוב כל בית ומשרד, יש דרישה שכל דבר יהיה מעוצב, החל מעיצוב תאורה ועד עיצוב דלתות ובוודאי דלתות כניסה שהן בעצם כרטיס הביקור וחלון הראווה של כל דלת. רק מהסתכלות על דלתות כניסה, אפשר בהחלט להבין או לנחש מי גר מאחורי הדלת הזו ומהי טעמו האישי. שימת הדגש על הביטחון עדיין קיימת, אך היא משתלבת בדגמים חדשים שמציעים שלל דגמים מיוחדים, ובהחלט מוסיפים יוקרה ויופי בכניסה של כל בית.

דלתות כניסה לחדרי ישיבות

חדרי ישיבות בדרך כלל נועדו להיות נוחים, אבל גם מעוצבים ומרשימים. זהו מקום בו שוהים לעתים הרבה מאוד שעות, הוא צריך להיות יפה ומזמין, ודלת הכניסה שלו, חשובה לא פחות מהשולחן סביבו יושבים כל הנוכחים. אפשר להזמין היום דלתות כניסה בגוונים מיוחדים, במידות שונות ובגדלים שלא חלמתם עליהם. דלת גדולה בצבע נחמד, עושה את עבודת העיצוב הרבה יותר מאשר אותה דלת חומה או לבנה אליה התרגלנו. כאשר מעצבים משרד ואת חדר הישיבות, חשוב לתכנן את גודל הפתח ולהזמין מראש דלת מתאימה. היא יכולה להיות קטנה או גדולה, היא יכולה להיות כפולה אבל היא חייבת להיות מאיכות גבוהה, חומרי גלם טובים ולהחזיק מעמד שנים רבות.

דלתות כניסה בעיצוב וינטאג'

דלתות כניסה גדולות ואמנותיות, או דלתות כניסה אופנתיות עם כל הטרנדים האחרונים הם בהחלט משהו שצריך לקחת בחשבון, כאשר עוסקים בשימור בניינים. הרבה פעמים בכניסה של המוסדות הללו יש פתח רחב מאוד שמצריך דלת גדולה במיוחד אבל גם מעוצבת ברוח התקופה. כיוון שהרבה דלתות היום מיוצרות ברוח הוינטג', גם מבחינת הנראות שלהם אבל גם מבחינת הגוונים, אפשר למצוא היום דלתות כניסה שמתאימות למבנים עתיקים, או מבנים לשימור, אולמות וגני אירועים וגם לבתים עתיקים בהם מתגוררים. דלת כזו בהחלט מהווה המשך ישיר לאופי בניית הבית, והחזרה של ייצור דלתות בדגמים של וינטאג' מאפשרת שחזור כמעט מדויק של כניסה מפוארת דרך דלת שנדמה כאילו והיא הייתה שם מאז ומעולם.