דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות מעוצבות - התאמה מיוחדת לבית!
עיצוב הוא חלק גדול היום מתרבות הצריכה. אנשים לא קונים רק דברים פונקציונאליים, הם רוצים גם בית מעוצב, רהיטים מעוצבים, רצפה מעוצבת, בגדים מעוצבים והם רוצים מותגים. היום זה עידן המותגים ומי שהוא עדיין לא מותג, אם יש לו את כול האיכויות הדרושות, הוא יהפוך למותג. זוהי תקופה בה אנשים דורשים גם איכות וגם יופי. אם בעבר החיים התנהלו בצורה של ניצול פונקציונאליות כמה שיותר, היום הרף השתנה. עדיין דורשים מוצרים פונקציונליים אבל מסתכלים גם על עיצוב. ההסתכלות הזו היא תוצאה של היחשפות הישראלים לשווקים בחו"ל בטיולים, לתוכניות טלוויזיה ולתקשורת. אלה מציגים להם את הטרנדים החדשים בכל תחום של עיצוב. היצרנים עצמם נוסעים לתערוכות בחו"ל ומתעדכנים בכל הטרנדים והמגמות החדשות, והם מייצרים בהתאם או מייבאים בהתאם. הישראלים זוכים היום לכל החידושים וההמצאות בכל תחום וגם דלתות היום הן דלתות מעוצבות, כי זה מה שאנשים רוצים בבית שלהם.

דלתות כניסה כמו בטירות באנגליה

אצל חברת שריונית אפשר למצוא היום את כל הטרנדים האחרונים בתחום של דלתות. השפעת הטיולים בחו"ל על ייצור הדלתות בארץ, באה לידי ביטוי בסדרת דלתות ART 5000 של החברה, אשר גייסה לצורך ייצור דלתות מעוצבות בכניסה, נפחים אומנים אשר מעטרים כל דלת ומשווים לה בלעדיות עיצובית. מדובר על דלתות בכל מיני גדלים ובהזמנה מיוחדת אשר הופכים כל כניסה של בית, לכניסה לטירה אם זה מה שאנשים רוצים, וזה מה שהם ראו בביקור האחרון באנגליה. בכל אירופה יש המון אחוזות וטירות עתיקות אשר בפתחיהן דלתות עצומות בגודל ובאומנות שעליהן וזה מה שמנסים לעשות היום בארץ ובהצלחה רבה. זה מתאים לכל בית גם לבית בסגנון מודרני, ולא חייבים שהבית יהיה בסגנון עתיק כמו הדלת.

דלתות מעוצבות בפתח כל חדר בבית

אם בעבר כל חדרי הבית עוצבו באותו סגנון, יש היום מגמה לפזר בכל החללים עיצובים שונים ולהקנות לכל חלל ייחוד משלו. גם דלתות מעוצבות בכל מיני סגנונות מתחברים למגמה הזו שהופכת כל חלל למיוחד במינו. תוכלו לבחור ממגוון של דלתות בסגנונות כפריים, מודרניים, קלאסיים, הייטק ועוד כאשר גם את סגנון החדר תוכלו לעצב בהתאם. זה הרבה יותר מעניין אם בבית יש אוסף של כל מיני עיצובים ואפילו בחלל אחד ולא כל החדרים נראים דומים. יש לציין כי המגמה הזו התחילה בבתי מלון המציעים לאורחים שלהם, אירוח בכל מיני חדרים שיש להם אופי וסגנון אחר, אבל זה גם הגיע לנושא של עיצוב הבית. כך אפשר לבחור בדלת בסגנון כפרי לפינת הטלוויזיה הכפרית, או לדלת אדומה בחדר הילדים, דלת בצבע חרדל בכניסה ועוד.

דלתות מעוצבות בבית בעיצוב ים תיכוני

עיצוב ים תיכוני שואב את ההשראה שלו מהאזור וזה אומר גם מבתים מזרחיים אותנטיים. יש פתחי חדרים מעוגלים, שימוש בצבעים עזים כמו צבעי אדמה, כחול, טורקיז ועוד. חברת שריונית התאימה את ליין דלתות הפנים והכניסה שלה לטרנד הזה שהוא קצת ים תיכון וקצת טוסקנה, ויש לה קולקציית דלתות בצבעים עזים כמו שמתאים לאזור הים התיכון. יכולה להיות לכם דלת ירוקה, טורקיז, בצבע חמרה כמו האדמה, או תכלת כמו הים. גם הבית יהיה מעוצב בהתאם וצבוע בצבעים האלה, כאשר יש לבצע התאמה בין צבע הקירות לבין צבע הדלתות כדי שיהיה איזון ולא כל הבית יהיה טורקיז או ירוק או חום. אפשר לשלב דלתות מעוצבות בצבעים מנוגדים כדי ליצור חלל מעניין ומרתק גם מבחינת צבעוניות וגם מבחינת ייחוד.