דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות פלדה - הדלת הבאה שלכם!

דלתות פלדה - הדלת הבאה שלכם!/strong>

הפריצות הרבות לבתים פרטיים ודירות, יצרו מצב בו היום בכל כניסה ניצבת דלת פלדה אימתנית, עם מנגנון מיוחד המקשה על הפורצים חדירה לבית. דלתות פלדה זה לא האמצעי היחיד להרתעה, כי הרבה פעמים בוחרים בעלי הבית גם לחבר את הבית למערכת אזעקה וכאשר מתרחשת פריצה, מתקבלת במוקד של חברת השמירה אזעקה המעידה על ניסיון פריצה. דלת פלדה חייבת להיות חזקה מאוד ומתוחכמת כדי לעשות לפורצים את החיים קשים. לשריונית יש סדרות של דלתות כמו Supreme או דלתות כניסה Chick, אשר בהחלט מציבות אתגר בפני ניסיונות פריצה. דלתות אלה מעוצבות בהתאמה אישית, גם מבחינת גודל וגם מבחינת גוון.

דלתות פלדה מעוצבות

עם דגש על עיצוב יש היום דלתות פלדה בעלות פסי אלומיניום, דלת פלדה ומשקוף צבועים בתנור. המנגנון מתוחכם מאוד. שני בריחים שיוצאים לעמוד כנף ונכנסים אחד למטה ואחד למעלה. דלת 3014 מסדרת Suprime מצוידת במנעול בריחי דגם 125, החודר למשקוף עד לעומק של 25 מ"מ. הכנף מלאה בצמר זכוכית או פוליאוריתן מוקצף המעניק בידוד תרמי ואקוסטי ברמה גבוהה. ובנוסף לדלת גם מנגנון השמדה עצמית וכן צילינדר אינטראקטיב. לדלתות של שריונית המצוידות במנגנון הזה, יש הגנה מפני פריצה אלימה. כאשר מנסים לפרוץ את הדלת את המנעול או מגן הצילינדר, הדלת מתקבעת במצב נעול ואי אפשר להזיז אותה ממקומה, כך היא שומרת ומגינה על הבית והרכוש.

וגם כניסה אופנתית!

דלתות פלדה של שריונית עמידות מקסימלית בהתאם למזג האוויר הישראלי. גימור צביעה בתנור. מנעולים תחתון ועליון והן מתאימות לווילות ובתים. הדלת הזו וכל הדלתות מאותה סדרה מעוצבות בסגנון אלגנטי, עם פסי אלומיניום בולטים. היא מיוצרת במידות של דלת רגילה, דלת וחצי או דלת כפולה. יש מגוון של 22 צבעים מתוכם אפשר לבחור את הצבע שהכי מתאים לכניסה של הבית שלכם. יש לציין כי הצביעה של הדלת נעשית בטכניקה של צביעה אלקטרוסטטית, יש שימוש בצבעים מגורענים עם רמת גימור גבוהה ועמידות בפני כל מזג אוויר. לדלת הזו יש שלושה כוכבי בטיחות ושלושה מאפיינים של בטיחות. הצילינדר משופר, הבריחים באורך של 10 מ"מ עם חדירה מקסימלית למשקוף. היא מיוצרת עם מנעול הגנה המכיל תשעה בריחים.

דלתות פלדה בנפחות- ART 5000

הטרנד הכי גדול היום בעולם דלתות פלדה לכניסה הוא ליצור דלת גדולה מאוד ממש כמו של טירה, ואת זה אפשר לראות היום מיוצר גם בארץ ולא רק בחו"ל. הטרנד הזה נוצר מחשיפה של הישראלים לכל מיני טירות ואחוזות ברחבי העולם בפתחן עומדת דלת ענקית מעשה ידי אומן. אז נכון שלפני מאות שנים, עמלו על הדלתות האלה אמני ברזל ונפחים ועשו אותן בעבודת יד, אבל יש לזה קאמבק גדול מאוד. היום לא מעט לקוחות מזמינים דלתות בעבודת נפחות של אומן, עם אלמנטים עשויים ביד של אלומיניום עליהם. זה בהחלט הופך את הכניסה לאומנותית ומעיד על טעמם של בעלי הבית. אפשר לבחור בעיצוב מיוחד, וכל דלת כזו היא ONE OF A KIND. מי שבעיקר מזמין דלתות פלדה כאלה הם אנשים שרוצים דלת כמו שאין לאף אחד, לא עוד דלת כמו של השכן, אלא דלת מיוחדת משלהם. הם יכולים לבחור בעיצוב, בגודל ובצבע ולהתקין אותה בפתח הווילה שלהם. זה בהחלט נותן הרגשה מיוחדת שבכניסה לבית ניצבת דלת מעשה עבודת אומן, ממש כמו פעם, ממש כמו בבתים העתיקים באירופה שם אפשר לראות את הדלתות האלה בכל מבנה בכפר או עיירה ציורית.