דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> איך מוצאים דלתות פנים זולות?

איך מוצאים דלתות פנים זולות?/strong>

דלתות פנים הפכו כבר מזמן לחלק מהעיצוב הכולל של הבית. זה לקח המון שנים, עד שבעלי בתים התחילו הבין שאי אפשר שהעיצוב של הבית או הדירה יהיה עד הדלת, ולהציב בפתחי חדרים מעוצבים דלת פשוטה בלי שום קריצה. היום בעלי בתים לא רוצים עוד דלת לבנה סטנדרטית או דלת מעץ. ההחלטה איזה דלתות פנים לבחור, עוצרת בחברות ידועות לייצור דלתות איכות. היום אנשים לא מתפשרים על האיכות ולא על העיצוב ובקולקציות הדלתות של החברות הידועות כמו למשל שריונית, יש היצע רחב של דלתות איכות בכל הרמות החשובות כמו: חומרי גלם, עיצוב, מנגנון נעילה, עמידות ויציבות לאורך זמן ועוד. מחירן לא זול אבל כאשר מחדשים קולקציה ולעתים יש גם מבצעים ולכן רצוי להיכנס לאינטרנט ולהקליד את הביטוי "דלתות פנים זולות", כך תוכלו להגיע למבצעים וסייל של חידוש קולקציה.

איזה דלתות פנים יש?

דלתות איכות היום עשויות מחומרים שונים גם מעץ, גם מסגסוגת של מתכת, גם מאלומיניום ויש גם שילובים עם משקוף פולימרי. החשיבה היום היא גם על נוחות וגם על מראה. דלת שקטה ומודרנית, אבל מחומרים עמידים בפני טרמיטים ומים, יציבה וחזקה כי דלתות לא מחליפים כל שנה, זהו מוצר לאורך זמן. חשוב מאוד שתרכשו דלתות מחברה ידועה שאם חלילה משהו מתקלקל, יהיה לכם למי לפנות. בנוסף תחת קורת גג אחת אצל חברה ידועה לייצור דלתות פנים, תוכלו גם לרכוש דלתות כניסה. IN HOUSE ו- IN DOOR, הם שני סוגים של דלתות איכות מעוצבות שמגיעות בשלל גוונים וצבעים, ואפשר להתאים אותן לכל סגנון ועיצוב בבית. אפשר ללכת על דלת שמשדרת עיצוב כפרי, או דלת בעיצוב מודרני או הייטק, ויש היום קולקציה כל כך רחבה של דלתות שתוכלו לבחור כמה סוגים שונים של דלתות לכל חלל אחר, וזה יעשה את העיצוב הרבה יותר אקלקטי ומעניין. תוכלו לאתר מבצעים של דלתות פנים זולות ואיכותיות.

דלתות עם חלונות ועיצוב באלומיניום

כדלתות פנים אפשר לבחור היום בדלתות הזזה, או דלתות עם חלונות או דלתות שיש עליהן עיצוב באלומיניום. אם בעבר הדלתות היו משעממות וחלקות, היום יש מגמה בולטת של קישוט דלתות. דלתות פנים הפכו למונומנט מעוצב ואפשר להזמין אותן בגדלים שונים ובעיצובים שונים עם פסי אלומיניום עליהן בצד או באמצע. יש גם דלתות עם חלונות קטנים לאורך או לרוחב, מה שמזכיר את הדלתות של פעם, והן באמת משדרות משהו מאוד עתיק. חשוב מאוד להזמין דלת יציבה, שחלילה לא "תתנפח" אחרי השטיפה הראשונה. יש לומר כי באמת במשך שנים, אנשים רכשו הרבה מאוד דלתות מעץ, שלא החזיקו מעמד אחרי כמה שטיפות והחלו להגיב למים. אבל כאשר מזמינים היום דלתות פנים שעשויות מסגסוגת מתכת עם משקוף פולימרי, זה כבר לא יקרה. הדלת לא תתנפח ולא יקרה לה שום דבר. חפשו דלתות פנים זולות ותגיעו למבצעים משתלמים של דלתות אלומיניום או מסגסוגת מתכת.

כל דלת בעיצוב אחר

אחת המגמות הגורפות ברכישת דלתות פנים זולות או יקרות היום, היא רכישה של דלתות שונות זו מזו, ולא דלתות שנראות כאילו שהן יצאו מאותו פס ייצור. מקובל היום להציב דלת לחדר האמבטיה בסגנון מסוים, ולחדרי שינה למשל לבחור בדלתות בעיצוב שונה ואפילו בגוון שונה. הבחירה של דלתות שונות, סותרת את התנהגות הצרכנים בעבר, שתמיד העדיפו לקנות את אותן דלתות לכל חללי הבית, וכך בעצם יצרו עיצוב מאוד לא אטרקטיבי.