דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות כניסה אלומיניום - איך בוחרים לפני רכישה? | שריונית חסם דלתות כניסה

דלתות כניסה אלומיניום - איך בוחרים לפני רכישה?

בשנים האחרונות חדרו חומרים נוספים לייצור דלתות נוסף לעץ הידוע והמוכר. אלומיניום הוא אחד מהם. לשריונית יש דלתות כניסה אלומיניום שעשויים מסגסוגת מתכת בלעדית עמידים למים ולטרמיטים, חזקות ויציבות. דלתות הכניסה של שריונית הן דלתות כניסה אלומיניום, שיש עליהן גם אלמנטים של החומר האציל, מה שמקנה להן עיצוב מיוחד ובלעדי לחברה. הדלתות מצטיינות באיכות יצור גבוהה, גימור מושלם וחומר גלם שמחזיק מעמד הרבה שנים. כאשר רוכשים דלתות כניסה, יש לשים לב מלבד לעיצוב, גם לפרמטרים שונים כמו תקנים, חוזק ועוד. לדלתות כניסה של בתים פרטיים מומלץ להתקין גגון, כדי למנוע ירידה ישירה של מים על הדלת.

דלתות כניסה איכותיות חייבות לעמוד בפרמטרים שונים אלה:

  • עמידות בתקן בינלאומי וישראלי. תקן ISO  ותקן 125 דרגה 4 למנגנון הנעילה.
  • הדלתות חייבות להיות מצטיינות בבידוד אקוסטי ותרמי. הדלתות של שריונית מבודדות קור וחום עד ל-25 מעלות, הכול הודות לחומר הבידוד שבתוך הדלתות "פוליאוריתן מוקצף". הדלתות מפחיתות רעשים ומומלץ להתקין אותן בכניסה לבתים החשופים לרחוב או לדירות בתוך מטרופולין סואן.
  • גם דלת עמידה וחזקה, זה לא פרמטר מובן מאליו. לשריונית יש סמל מיוחד שמעיד על כך שהדלת אכן חזקה ועמידה כמו שיצרניה מעידים. היא חזקה במיוחד משום שהיא מיוצרת בצורה שמקנה לה עמידות וחוזק. היא מיוצרת בצורה של מגירה, כל שכבה שלה נכנסת לשכבה אחרת כמו מגירה. בנוסף לשיטת החיבור המיוחדת, הפלטות מודבקות זו על גבי זו, מה שמעניק לליין דלתות כניסה אלומיניום חוזק רב.
  • מנגנון השמדה עצמית של דלתות כניסה אלומיניום, מבטיח כי מי שינסה לפרוץ דרך דלת כזו, ימצא את עצמו חוזר בידיים ריקות. הפטנט הוא שלדלתות האלה יש מנגנון הגנה ייחודי מול פריצה, כאשר מישהו מנסה לפרוץ את הדלת, הדלת מתקבעת וננעלת ואי אפשר לפרוץ אותה בכלל. זהו עוד חידוש בטיחותי של דלתות כניסה אלומיניום.

דלתות נפחות מאלומיניום ודלתות בטיחות מעוצבות

לשריונית כמה וכמה דגמים של דלתות כניסה מאלומיניום או דלתות עץ עם שילובים של אלומיניום. דלתות כאמור, הפכו בשנים האחרונות לא רק למוצר שחוסם בין כל חלל בבית, אלא לאלמנט עיצובי. הרבה פעמים הרכישה של דלתות כניסה מאלומיניום זה משום שהן מתאימות לעיצוב הכללי של הבית ומשתלבות בו נהדר. ויש גם דלתות שנפחים אומנים עושים עליהם עבודות עיצוב באלומיניום, שמקנים להם נראות כמו דלתות עתיקות שפורקו מטירות באנגליה. בארץ יש הרבה מאוד בתים פרטיים וחלקם מעדיף שדלת כזו מרשימה וגדולה תשמש חלון הראווה של הבית שלהם. זה עניין של טעם.

דלת כניסה דגם 3014 -סדרת SUPRIME

שריונית מציגה דלתות כניסה איכותיות. דגמים 3014 ו-3015. דגם 3014 הנה דלת עם מנעול רב בריחי דגם 125, יש לה בריחים בקוטר של 14 מ"מ והיא חודרת לעומק של 25 מ"מ לתוך המשקוף. הדלת מלאה מילוי הכנף יכול להיות מצמר זכוכית או מפוליאוריתן מוקצף אשר מעניק ביגוד תרמי ואקוסטי גבוה. לדלת צילינדר עם מנגנון השמדה עצמית נגד פורצים הבלעדי לחברה. לדלת פרזול מסוגנן, צביעה וגימור בתנור, ועיטורי על הצד החיצוני של הדלתות. דלתות כניסה מאלומיניום מותאמות למזג האוויר הישראלי בצורה מושלמת וגם דלת זו עמידה לכל פגעי מזג האוויר. היא מתאימה להתקנה בבתים פרטיים, בווילות ועוד.

דלת כניסה נוספת דגם 3015 -סדרת SUPRIME

דלת כניסה מסדרת SUPRIME דגם 3015, הנה דלת מעוצבת בשילוב של פסי אלומיניום מובלטים לרוחב הדלת. היא מאוד מתאימה לבית או למשרד בסגנון היי טק כי זה מה שהיא משדרת. היא מתאימה גם לבתים המעוצבים בסגנון תעשייתי, מודרני, נקי ואסתטי. היא מיוצרת בשלוש מידות: דלת אחת, דלת וחצי או דלת כפולה. 22 צבעים מדהימים החל מגוונים בהירים או כהים, עם טקסטורה חלה או מובלת, צבעים מגורענים החל מכחול או פסים וכלה באלומיניום משי, לבן טקסטורה, לבן פנינה, שמנת, שנהב פסים ועוד. הצביעה של הדלת והמשקוף, נעשים בטכניקה של צביעה אלקטרוסטטית, עם צבעים אפוקסיים מגורענים. היא עמידה בפני כל פגעי מזג האוויר וישלה מילוי של פוליאוריתן מוקצף המקנה לה בידוד אקוסטי ותרמי גדול. היא בעלת מנגנוני הגנה מתוחכמים ומשוכללים, יש לה שלושה כוכבי בטיחות והיא בעדיפות רבה אצל בעלי בתים שמחפשים דלתות כניסה משובחות ביותר. דלתות אלומיניום של שריונית הן העדיפות והבחירה של רבים.