דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלת אקוסטית - מה חשוב לדעת לפני רכישה | שריונית חסם

דלת אקוסטית - מה חשוב לדעת לפני רכישה

אחד היתרונות הכי חשובים בדלתות בבית היא האקוסטיקה. הסיבה שבגללה לבני הבית יש חדרים פרטים, זה משום שהם רוצים פרטיות. גם מישהו ששומע מוזיקה בחדר שלו, לא יכול להפריע למישהו שלומד בחדר אחר, ולכן דלת אקוסטית שמסננת את הרעשים מתוך הבית וגם מחוצה לו, היא בחירה הכרחית. אז מה הופך דלת לאקוסטית? בדרך כלל חומר הגלם ממנו היא עשויה וגם המילוי שלה. לשריונית יש סדרת דלתות פנים, שהמילוי שלהן הוא פוליאוריתן מוקצף וזהו חומר המילוי המועדף והאיכותי שהופך כל דלת פנים לאקוסטית.

דלת אקוסטית באיכות גבוהה -דלת 160 או דלת 170

דלת דגם 160 של שריונית, היא דלת שניתן להשיג בכמה מידות כדלת בודדה, דלת וחצי וגם דלת כפולה. זוהי דלת פלדה קלה שעובייה 0.6 מ"מ, מגולוונת. ללא בליטה הנכנסת למשקוף. יא מצופה ב-פי.וי.סי, או נעשה בבנייה מגולוונת. ניתן לבחור בגוונים: שמנת, לבן ומגוון צבעי אדמה. זוהי דלת אקוסטית. גם דלת דגם 170, היא דלת אקוסטית. זוהי מתכת קלה ומומלצת במילוי של פוליאוריתן מוקצף. ניתן להשיג אותה בגוונים כמו: אדום, כחול, ירוק, חום ועוד. יש עליה פסי ניקל המקנים למה מראה יוקרתי מאוד. זוהי דלת אקוסטית איכותית וטובה.

לשריונית יש מגוון רחב של דלתות אקוסטיות.

תכנון הרעש בבית- דלת אקוסטית

רעש זה אחד הגורמים הכי מטרידים בכל בית. אף אחד לא רוצה לסבול מרעש בתוך הבית שלו, וגם לא לקלוט רעש מבחוץ. אם אתם מתגוררים בדירה שנמצאת על כביש ראשי מן הסתם אתם חייבים להתקין בכל חדר בבית שלכם, דלת אקוסטית, אשר תמנע מעבר של רעש לתוך החדר. דלת אקוסטית מתאימה לחדר שינה בו מבקשים לשמור על שקט, חדרי הילדים כאשר הם צריכים לעשות שיעורים בשקט, וגם לחדר של הבן המתופף, שלכם. מבחינתו זו מוזיקה, מבחינתכם ומבחינת השכנים- רעש בלתי נסבל. חשוב לציין כי גם כאשר שוכרים את שירותיו של אדריכל או מעצב פנים, יש התייחסות רבה מאוד לכל נושא הרעש בעיקר במיקום של הנפשות בבית. בדרך כלל את אלה שמרעישים יותר, ממקמים רחוק ממי שרגיש לרעש או זקוק לשקט. דלת אקוסטית יש לומר היא השלמה לתכנון השקט בבית שלכם או "לחלוקת הרעש", תלוי איך מסתכלים על זה.