דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות פנים בצבעים נהדרים | שריונית חסם דלתות פנים לבית

דלתות פנים בצבעים נהדרים

פעם, לא הכרנו דלתות בצבע אחר מלבד לבן. בשנים שבאו אחר כך, עם פיתוח דלתות הפלדה, לא הכרנו דלתות שהן לא בגוונים של חום. היום, הצבעים פרצו לתוך הבית ישר מדלתות הכניסה, מדלתות הפנים והן מבטאות את המהפך העצום שעובר על עולם הדלתות בשנים האחרונות. הדלת היא כבר לא רק לבנה ולא חומה, היא יכולה להיות גם אדומה, ירוקה, כחולה ואפורה. היא מולטי קולור של פלטת צבעים שהופכת כל כניסה שלכם לבית לכניסה אופנתית וגם דלתות פנים לחלק מהעיצוב של הבית. המוצר לכאורה זניח הזה, שהתפקיד שלו במשך שנים רבות "העלים" את היופי שלו, הפך למוביל היום בתחום הדלתות. הן מעוצבות, הן מפורזלות, עם דלתות וחלונות, עם אלמנטים של אלומיניום עליהן, דלתות בעבודות נפחות. אין סוף שיפורים ושדרוגים שמצביעים רק לכיוון אחד- לדלת!

מתי נכנסו אלינו הצבעים הביתה?

אנחנו נמצאים היום בתקופה בה עיצוב הבית הוא אקלקטי כלומר, אין עיצוב שמתייחס רק לסגנון מסוים, אלא שאפשר ואפילו מבורך לערבב כמה סגנונות ולייצר סגנון חדש. זוהי אקלקטיות משום כך לכל הצבעים יש היום מקום של כבוד וכולם מוזמנים. אם בשנות השישים והשבעים שלטו הצבעים הירוקים, החומים והכתומים, היום הם חוזרים גם בפסטלים, בצבעי הקירות, בריהוט. גם המרקמים חוזרים וגם הפסטלים. צבעי הדלתות לא נשארו מאחור, גם הם מייצגים את מה שקורה היום בעולם עיצוב הבית, ואם יש לכם קיר אדום באמצע הסלון (וזה מה שאופנתי היום) אז למה שלא תהיה לכם דלת כניסה אדומה, עם חלון וסורג מפורזל, היש יפה מזה?

דלתות במראה עתיק, כפרי או מראה מודרני?

המראה העתיק הוא המראה לכאורה ישן ודלת שנראית עתיקה, צריכה שיהיו עליה סממנים כאלה. המראה העתיק של דלתות פנים מתרכז בדלתות עם חלונות או פרזול, ידיות עתיקות וגם הגוונים הם במראה עתיק. יש צבעים מגורענים מאוד מחמיאים שבאמת מצליחים להעניק לדלת טאץ' של פעם. הסגנון הכפרי של דלתות פנים הולך על מראה העץ, שהוא בעצם חומר הגלם המרכזי של הסגנון הזה. בחירה של דלת עץ, יכולה להיות הבחירה הנכונה או אפילו דלת מסגסוגת מתכת שמתחפשת "לדלת עץ". דלת כזו יכולה להתאים לבית שיש בו אווירה וסגנון כפרי, הרבה עבודות יד, פרקט, מטבח כפרי ועוד.

דלתות במראה קלאסי

דלתות פנים במראה קלאסי יכולות להיות דלת מסגסוגת מתכת קלה, עובייה הוא 0.6 מ"מ בלבד. זוהי דלת מגולוונת, ואין בה שום בליטה כאשר היא חודרת למשקוף. הוא אגב יכול להיות בציפוי של PVC או משקוף בנייה מגולוון. כאשר עומדים לרכוש דלתות פנים לבית, חשוב מאוד לראות כמה שיותר ליינים של דלתות לפני שמחליטים. צריך להחליט אם רוצים דלתות עץ או דלתות מתכת, אם משקוף יכול להיות פולימרי או מעץ. מה המרקם שאנחנו רוצים על הדלת. אפשר לעטר דלתות פנים בפסי אלומיניום, ואפשר גם ללכת על צבעים מאוד רגועים או מאוד אופנתיים. דלתות פנים היום הן חלק מהעיצוב של הבית והן חייבות להיות גם תרמיות ואקוסטיות ברמה גבוהה. בדרך כלל דלתות פנים של שריונית מלאות בצמר זכוכית או בפוליאוריתן מוקצף, מה שהופך אותן למבודדות במיוחד, גם מטמפרטורה וגם מרעש. הן יכולות להיות בפער של טמפרטורה עד 25 מעלות