דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות כניסה עם הרבה ביטחון! | שריונית חסם דלתות לבית

דלתות כניסה עם הרבה ביטחון!

רכישה של דלתות כניסה, מחייבת שיקול דעת וידע רחב על סוגי הדלתות הקיימות וגם על מה שאתם ספציפית צריכים. בהתאם לנתונים הבאים, תבחרו דלתות כניסה:


  • האם זה לדירה או לבית פרטי?
  • מהו המיקום הגיאוגרפי שלכם? עיר או כפר?
  • מה גודלה של הדלת?
  • מה סגנון העיצוב של הבית שלכם?
  • האם זו צריכה להיות דלת ממתכת או מעץ?
  • האם אתם מעדיפים דלת שהיא בעבודת יד של נפח אומן?
  • האם הדלת צריכה להיות בהתאם לסגנון או בניגודיות?
  • מהו גוון הדלת והחומר ממנו היא צריכה להיות עשויה?


רבים טועים לחשוב שמספיק לבחור דלתות שהן בטוחות, עם מנגנון נעילה מורכב נגד גנבים ופריצות. אבל כמו שאתם בוחרים את הריהוט שלכם בבית, כך בוחרים היום דלתות כניסה. הן חלון הראווה שלכם, כרטיס הביקור ולכן הן זקוקות להרבה תשומת לב והחלטת בחירה נכונה.

דלת כניסה לווילה החדשה

יש אנשים שרכשו קרקע לבנייה, והם נמצאים בעיצומו של הפרויקט. הם זקוקים לדלתות פנים וגם לדלת כניסה. בדרך כלל לפרויקטים כאלה יש אדריכל או מעצב שהם אלה שממליצים על דלת כניסה וההחלטה שלהם צריכה להיות גם ברמה של עיצוב וגם ברמה של ביטחון. התאמת הדלת מבחינת סגנון, תבטיח שדלת הכניסה תהיה ברמה של העיצוב וחלק ממנו, וכך מתייחסים היום לפריט הזה. יש דלתות כניסה מפורזלות, יש דלתות כניסה מעץ, יש דלתות כניסה שמורכבות משתי דלתות יש המון אפשרויות וגם חזרה לעיצובים של פעם. יש אפילו דלת של נפח אומן, ממש כמו הדלתות שיוצא לנו לראות לפעמים בטיולים בחו"ל באחוזות או בטירות עתיקות. אלה הן דלתות שנעשות בעבודת יד, בהזמנה מיוחדת ואין דלת אחת דומה לרעותה, לכל דלת יש את הצביון האומנותי שלה, הגוון והייחוד.

קונים דלת כניסה רק מחברה ידועה!

דלת כניסה צריכה להיסגר ולהיפתח בקלות, היא חייבת להיעשות בצורה מושלמת ולהיות כמו מכסה לסיר מבחינת המשקוף שלה. ייצור של דלתות כניסה זה לא דבר חובבני, ולכן אנו ממליצים לכם לפנות רק לחברה מוכרת וידועה, שמקיימת מה שהיא מבטיחה ושיכולה להציע לכם את הדלת עם הביטחון הבלעדי של המנגנונים שלה, וגם בעיצובים מודרניים שאינם מהווים סתירה לעיצוב של הדלת. גם משקוף הדלת חייב להיות אמין וחזק, שלא יתרופף ולא יתפרק בגשם הראשון. לכן חשוב מאוד להיכנס לאתרים של היצרנים השונים, ולבחון את קולקציית הדלתות שלהם. לקבל המלצות וחוות דעת ורק אז לבחור את דלת הכניסה האידיאלית עבורכם.

חפשו את הסמלים על הדלת!

יש כמה סמלים המעידים על הפרמטרים בהם עומדת הדלת, ובדרך כלל הם מופיעים על דלתות של יצרנים מקצועיים. יש סמל של עמידות בפני מים וטרמיטים. כאשר מדובר במים זה חשוב מאוד בעיקר אם דלת הכניסה הזו מיועדת לבית פרטי בו הכניסה עומדת חשופה לכל פגעי מזג האוויר וזה כולל שמש חזקה וגם גשם ורטיבות. חפשו גם את סמל מנגנון הנעילה החזק של הדלת, סמל המעיד על הביטחון שהדלת מעניקה ועוד. אנו ממליצים לכם לגלוש לאתר החברה שמייצרת דלתות כניסה בשם HI TECH סדרת 8000. אלה הן דלתות מחוסמות וחזקות בעיצובים מודרניים. ויש את סדרת 7000 SUPREME שמתאימים לכל סגנון של בית ומציגים את כל החידושים והפטנטים היום של דלת כניסה. מדובר על דלתות שמציעות ביטחון במעטפת עיצובית, ואם תבחרו בגוון הנכון תוכלו להשלים את העיצוב של הכניסה שלכם. ויש את הסדרה המרהיבה שריונית 5000 ART. כאן מדובר בשיא השיאים של דלתות כניסה. אלה הן דלתות מחוסמות, חזקות ואומנותיות שעושות מה שנקרא "כניסה אופנתית" מאוד לכל בית.