דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות פנים חזקות ומעוצבות | שריונית חסם דלתות פנים לבית

דלתות פנים חזקות ומעוצבות

עד לפני כמה שנים, כל דלתות הבית נראו אותו דבר, בכל מקום. התפיסה לגבי המוצר הזה הייתה, שיש לו תפקיד ליצור הפרדה בין חלל לחלל ותו לא. ואז החלו לצוץ בעיות כתוצאה מרכישת דלתות לא איכותיות ביניהן ניתן למנות את התקלות הבאות:

דלת חורקת
דלת שלאחר מספר שימושים, כבר לא נסגרת טוב למשקוף
דלת לא עמידה למים. העץ מעלה טחב, מתנפח. הדלת מתחילה להתכער.
דלת שאיננה תרמית, רעש עובר מחדר לחדר בתוך הבית. אין פרטיות.
דלתות בגוונים סטנדרטיים, ולא אופנתיים.כפי שעולם עיצוב הבית, עבר מהפכה שלמה והיום קשה למצוא בית, שאין בו איזה שהוא סגנון, כך גם הורם מעמדן של הדלתות, והן הפכו לאלמנט עיצובי לכל דבר, חלק מהסגנון של הבית ואף אלמנט התורם לעיצוב כולו. היום אפשר להשיג דלתות פנים מעץ וגם עשויות מסגסוגת מתכת שמעניקה להן יציבות וחוסן לאורך זמן, עמידות בפני מים וטרמיטים והן תרמיות גם לרעש וגם למזג אוויר. בזכותן אפשר לשמור על טמפרטורה נכונה בבית ולא לסבול מחום או מקור.

דלת מעוצבת דגם 3016- דלתות פנים מודרניות

דגם דלת 3016 מסדרה של SUPREME קטגוריה של דלתות פנים מודרניות לבית, בעיצובים ובגוונים אופנתיים. עם 3 פסי ניקל בצד של הדלת. בתשלום אפשר להזמין פסי ניקל גם לצד השני. האלמנטים של העיצוב רק בחלק החיצוני של הדלת. גם היא וגם המשקוף צבועים בתנור. המנעול הוא רב בריחי מדגם 125 בקוטר של 14 מ"מ החודר 22 מ"מ למשקוף. מילוי כנפי הדלת בצמר זכוכית ויש גם אפשרות לפוליאוריתן מוקצף עם בידוד תרמי ואקוסטי גבוה. לדלת מגן צילינדר עם מנגנון של השמדה עצמית- הבלעדי לשריונית חסם. במקרה של ניסיון פריצה, הדלת פשוט נועלת את עצמה. הצילינדר הוא אינטראקטיב עם פרזול מעוצב. לדלת עמידות מוחלטת בפני כל תנאי מזג האוויר. המנעולים הם בחלק התחתון והעליון. דלת זו מתאימה למשרדים, בתי עסק בתים פרטים ועוד.

זוהי דלת כניסה אלגנטית, במראה הייטקי ובשילוב פסי הניקל, היא מקבלת טאץ' מיוחד של עיצוב. היא מתאימה לבתים בסגנון עיצוב מודרני. מיוצרת בשלוש מידות וניתן לבחור גוון מתוך 22 גווני צבעים. גוונים בהירים או כהים, עם טקסטורה או בלי, חום, מגורען, שחור, כחול, אדום, ירוק, לבן, שנהב ועוד. הצביעה של הדלת נעשית בטכניקה אלקטרוסטטית עם צבעים אפוקסיים ברמת גימור גבוהה, המגינה על הדלת.

דלת פנים זה 3018- הכי אופנה בבית

דלת דגם 3018, היא עוד דלת מסגרת דלתות פנים מעוצבות. יש בה פסים רוחביים שקועים בתוך הדלת, מה שמקנה לה טאץ' עיצובי מינימלי אך מיוחד בצד אחד של הדלת. היא מצוידת במנעול רב בריחי 125 ובריחים שקוטרם 14 מ"מ. כנפי הדלת עם מילוי של צמר זכוכית ואפשר גם להזמין עם מילוי של פוליאוריתן מוקצף, שיש לו יכולת בידוד אקוסטית ותרמית גבוהה מאוד. היא מצוידת בצילינדר אינטראקטיבי ומנעולים בחלקה התחתון והעליון. היא עשויה מחומרי גלם איכותיים ועמידה בפני מים וטרמיטים. משווקת בצבעים כחול, אפור, חום שחור, שמנת, שנהב ועוד.

עולם דלתות פנים- זה לא מה שהיה פעם!

ככל שהישראלים נחשפו יותר ויותר בשנים האחרונות לתחום עיצוב הבית, אם זה בגלל היבוא מסין, תוכניות טלוויזיה וטיולים בעולם, כך זוכים היום דלתות פנים להכרה ויחס של כבוד. לא עוד דלת שרק חוצצת בין חדרי הבית, כי אם אלמנט מעוצב בפני עצמו, שמהווה השלמה והמשך ישיר להרמונית העיצוב בכל בית.