דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות כניסה להרבה שנים | שריונית חסם דלתות כניסה לבית

דלתות כניסה להרבה שנים

דלתות כניסה אינן פריט שקונים כל שנה. אבל כאשר רוצים לרכוש דלתות כניסה לבית, הדבר הכי חשוב הוא להגיע לחברה שבאמת משקיעה בדלתות הכניסה שלה, הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה עיצובית. דלת זה פריט כמו מקרר, לא קונים אותו לשנה ולא לשנתיים והוא אמור להחזיק מעמד הרבה זמן. אם כך במה זה תלוי?

חוזקה וחסינות
מנגנון נעילה מתוחכם נגד גנבים
דלת שטופלה בתהליכי צביעה וציפוי כדי לעמוד בפגעי מזג האוויר
דלת שמבודדת קור וחום ואקוסטיקה
דלת בעיצוב שמזמין כניסה יפה לבית שלכם
דלת שמפגינה עוצמהבגלל שדלת איכותית היום זה פריט לא זול, אפשר גם לשפץ דלתות אבל לפני שתעשו את זה, יכול להיות שהשיפוץ יעלה לכם יותר מדלת כניסה חדשה, לכן אנחנו כאן כדי לעזור לכם להבין, מתי אתם צריכים לרכוש דלת חדשה והאם בא בחשבון לשפץ דלת.

דלתות כניסה לשיפוץ? איך ולמה? ראשית כדי להבין אם אתם באמת יכולים לשפץ את הדלת, צריך לבדוק את מצבה. האם המשקוף, הצילינדר והמנעול במצב רעוע? האם הם זזים, רפויים, זזים? האם גומי האטימה במצב נורמלי או שגם הם על סף התפרקות. במצב כזה יש לומר כי עדיף פשוט להגיע ליצרן או משווק של דלתות כניסה איכותיות ולהיפרד מהדלת הקודמת. יש מקרים וזה תלוי בחומרי הגלם ובסוג הדלת, שיש איזו בעיה קטנה שאפשר יהיה לפתור אבל כעיקרון, שווה להשקיע בדלת שריונית חדשה, בטוחה ומתקדמת. כל דלת שתעבור שיפוץ, לא תתפקד כמו דלת חדשה עם כל הטכנולוגיות המתקדמות היום של דלתות כניסה, בגימור המקצועי ובביטחון שהיא צריכה להעניק לכל עסק ובית.

דלתות בייסיק או אולי בנפחות אמן?

סדרת דלתות של שריונית BASIC מתאימה לבתים וגם למבנים ציבוריים. הדלתות הללו מאופיינות ברמת ביטחון גבוהה, עיצוב חדשני וגימור מעולה. את הדלתות הללו אפשר לצפות בציפויים של PVC שמעניקים לכל דלת מראה צעיר ומיוחד. לדלתות הללו מצוותים משקופי הלבשה או משקוף מגולוון.

ההיחשפות של הישראלים לטיולים בחו"ל לארכיטקטורה, תערוכות ופריטי עיצוב, גרמה לעליית רף ביקושים גם לסוגים של דלתות כניסה מיוחדות במינן. יש מי שרוצה שבכניסה שלו תעמוד דלת מיוחדת במינה. זה מתאים לבעלי בתים פרטיים, מוזיאונים, מבני ציבור של תרבות ועוד. שריונית עושה שיתוף פעולה עם נפחים אמנים ומשווקת סדרת דלתות אומנותיות, ממש כמו אלה הניצבים בפתחיהם של ארמונות ואחוזות כמו שרואים בטיולים בחו"ל. אפשר להרכיב אלמנטים שונים על הדלת, לפרזל אותה או לבצע בה כל פעולה שהופכת אותה לדלת עם טאץ' אומנותי העשויה ביד אמן.

דלתות כניסה זה הביטחון שלכם

בעוד שהגנבים המדופלמים, מסמנים את היעד הבא של הפריצה, יושבים בחברות ייצור הדלתות מומחי מנגנוני נעילה וממציאים את ההרתעה הבאה. ככל שהמנגנון יהיה יותר חזק, והדלת תהיה חזקה ומחוסמת, כך יהיה קשה לפרוץ אותה ובזה אנשים שמים את מבטחם. כנופיות הגנבים במדינה, גרמו לכך שבכל בית במושב, בקיבוץ, בערים ובפריפריות, יצוידו דירות מגורים וגם בתים פרטיים בסוגים שונים של דלתות כניסה שהמשותף לכולם הוא, החסינות שלהם בפני פריצות. גם המשקוף שלה חייב להיות עמיד וחזק, היא חייבת בסיס טוב להשתקע בו. היא חייבת מנגנון מתוחכם שיהיה קשה לגנבים לפרוץ, והיא חייבת להיות עוצמתית ומרתיעה.

דלתות כניסה עם אחריות

דלתות כניסה לא מזמינים מכל אחד. ההמלצה שלנו היא לפנות לחברה ידועה שמשווקת מותגים שיש להם אבא ואימא ואחריות. חברה מקצועית תעניק לכם אחריות על דלתות כניסה גם להובלה, גם להתקנה וגם תישא באחריות חלילה אם מתגלה פגם בייצור. בחרו בדלת בעלת מפרט טכני מקצועי אם זה ברמת כמות ועובי הבריחים, איכות חומר הגלם, סוגי הציפויים והצבעים ועוד. חשבו רגע על הנושא, נגיד הבניין שלכם עבר לאחרונה תהליך של קידוח ידני, הכל כבר מוכן, התשתית טובה והכניסה לבית מושלמת. השקעה בדלת כניסה תעניק עוד יותר את רגע הקסם שמגיעים לדירה.