דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות כניסה ופנים- מה חדש? | שריונית חסם דלתות כניסה לבית

דלתות כניסה ופנים- מה חדש?

דלתות כניסה ופנים, כבר הפכו מזמן לאלמנט עיצובי ולא רק לצורך הפרדה בין הבית והחוץ, או בין חדרי הבית. אפשר לרכוש אותן היום מחומרי גלם שונים, בגוונים אופנתיים ויש אפילו דלתות אומנותיות של שריונית שנעשות אחת, אחת בעבודת נפח-אמן. דלת- היא כרטיס הביקור של כל בית, חלון הראווה והיא אומרת הרבה מאוד על מי שמתגורר מאחוריה. למשל דלת 7001 מסדרת דלתות מעוצבות SUPREME הנה דלת כניסה מעוצבת, עם חלון ופרזול, במראה עתיק. זוהי דלת מודבקת בצמר זכוכית בצביעה של צבעים אפוקסים. יש בה חלון מסורג כולל משקוף משופע צבוע בתנור. אפשר להשיג אותה בצבעים חום, אדום, ירוק, כחול, שנהב ועוד. שיא הבטיחות ושיא האופנה בדלת אחת. דלת כניסה אחרת גם אופנית וגם בטוחה היא דלת 7004 של שריונית. היא מצופה בשני שכבות פח, צבועים בצביעה אלקטרו סטטית. יש לה מילוי של צמר זכוכית וכן חלון מסורג מבודד בעובי של 48 מ"מ. מסגרת החלון עשויה מאלומיניום וצבועה בתנור.

דלתות כניסה מסדרת CHICK

שריונית משווקת דלתות כניסה מעוצבות מסדרת CHICK. אלה הן דלתות עם מנגנון נעילה בלעדי אבל דגש רב מושם על עיצוב הדלת. אלמנט העיצוב בא לידי ביטוי בפסי אלומיניום, כאשר הדלת צבועה בתנור וכן המשקוף. אלה הם פסי נירוסטה המיועדים לדלת בעלת שני בריחים. היא משווקת בצבעים אפור, אדום, כחול, לבן, שנהב ועוד. ויש דלת כניסה דגם 8001, שיש לה אלמנטים מתכתיים בעיצוב הדלת. יש פסים דקים או עבים בהתאם לדגם שרוצים לעצב. אבל יש כאלה שלא יוותרו על דלתות הנפחות של שריונית מסדרת 5000 ART. אלה הן דלתות שעשויות ע"י נפח אומן ונראות ממש כמו הדלתות שרואים בארמונות וטירות באירופה. הן משלבות אלמנטים של נפחות ונצבעות בטכניקה מיוחדת שמעניקה להן מראה אותנטי ועתיק.

דלתות פנים

גם דלתות פנים, מוצגות היום לראווה כמו תכשיט בבית. תשומת הלב מופנית אל העיצוב, אל אלמנטים שמוסיפים על הדלת ומקנים לה מראה אומנותי ומעוצב. אפשר לבחור היום גם בין צבעים שונים, מרקמים ועיצובים והרי לכם דלת בתוך הבית, שמתאימה את עצמה לסגנון בתוך הבית. דלת דגם 160 זוהי דלת עם מובלט צבוע, במילוי של פוליאוריתן מוקצף וצילינדר עם לשון משוננת. הנושא של דלת מוזרקת חשוב מאוד, משום שהוא הופך אותה לדלת מבודדת תרמית וגם אקוסטית עם דלת כזו אפשר ליצור פער של לפחות 25 מעלות בטמפרטורה. כאשר אתם הולכים לחפש דלתות פנים, חשוב מאוד שיהיו להם כמה סמלים המעידים על האיכות שלהם. דלת חזקה וחסינה, דלת שאין לה שום בעיה להיות במגע עם מים, והיא לא תתפרק ותתחיל להתנפח, ודלת שננעלת בשקט ומעוצבת.

איך קונים דלת איכותית?

דלת איכותית לא קונים בחוסר שיקול דעת שכן, לא כל יום קונים דלתות. זהו מוצר צריכה שצריך לתכנן מראש וגם לעשות תחקיר היכן הכי כדאי לקנות אותו. ההמלצה שלנו היא שתמיד חשוב לרכוש גם דלתות כניסה וגם דלתות פנים מיצרן ידוע, שיש לו אבא ואמא שחלילה אם קורה משהו לדלת יש לכם אחריות. מומלץ לחפש מותגי דלתות כמו TI TECH סדרת 8000. הדלתות האלה גם מחוסמות וגם חזקות ויש אותם בעיצובים מודרניים. גם סדרת SUPREME של שריונית מציעה דלתות יפות לצד היותן מחוסמות ואומנותיות.