דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות אלומיניום- הכי אלגנטי, הכי חזק

דלתות אלומיניום- הכי אלגנטי, הכי חזק

עולם הדלתות התפתח מאוד בשנים האחרונות, ולצד חידושים וטכנולוגיות מתקדמות בעיצוב הבית, נוצרו סטנדרטים חדשים ואיכותיים לדלתות כניסה ופנים המיועדות לדירות, בתים פרטיים ומשרדים. דלתות אלומיניום הנן מהחדשניות ביותר בדלתות המעוצבות היום. הן מביאות את החומר האציל בעיצובים שונים כמו חיפוי אלומיניום או אלמנטים פסי אלומיניום בצדי הדלת. זהו עולם שהולך ומתפתח לכיוון שילוב של טכנולוגיה ועיצוב. הבתים שלנו כבר לא נראים כמו מלפני 20 שנה, ורק תחום הדלתות בהרבה מאוד בתים נשאר מוזנח. לדלתות חסר מה שנקרא יחסי ציבור. מעצם תפקידן להפריד בין חלל לחלל בבית, אנשים רוכשים אותם כי הם נדרשים ליצירת החוצץ בין חדר לחדר, אבל זה לא סותר שהן צריכות להיות גם מספיק יפות בתוך הבית, ואפילו להיות חלק מהעיצוב הכללי.

דלתות שעומדות בפני מזיקים

אחת הבעיות הגדולות של דלתות עץ למשל, זה שהן מושכות טפילי עץ. זה דבר שלא יכול לקרות עם דלתות אלומיניום. אלה חסינות ועומדות בפני כל מזיק, ואין תולעת שאוהבת אלומיניום... דלתות אלומיניום הן המילה האחרונה היום בתחום דלתות כניסה ודלתות פנים. לשריונית חסם יש מספר סדרות דלתות אלומיניום, שמעבר לעיצוב שלהן, הן גם דלתות מאוד חסינות בפני מים או טרמיטים. דלתות כניסה אלומיניום מתאימות לכל מזג אוויר והן מהווה שילוב מנצח בין טכנולוגיה לבין עיצוב. יש ביקוש גדול מאוד היום גם לדלתות פנים ממתכת. דלתות אלומיניום ומתכת צריך לשמור ממגע עם מים, שכן במגע עם מים הן עלולות להחליד.

דלתות HI TECH

דלתות הייטק משלבות טכנולוגיה וחוכמה. יש עליהן אלמנטים שעשויים מפח פלדה או מאלומיניום טבעי. הן מצוידות במנעול רב בריחים דגם 125, הבריחים הם בקוטר של 14 מ"מ. לדלתות גם מנעול צילינדר עם פונקציה של השמדה עצמית, כאשר חלילה יש ניסיון פריצה, הדלת נועלת את עצמה. הצילינדר הוא פרמיום עם כרטיס לבקרה של שכפול. לדלת גם הזרקת צמר או לחלופין פוליאוריתן מוקצף, הגורמים לבידוד תרמי ואקוסטי ברמה גבוהה. בנוסף יש לדלת סדר ביטחון ופרזול מסוגנן בגוון ניקל. דלתות אלומיניום מתאימות לכל מזג אוויר. אלומיניום הוא חומר יוקרתי ואלגנטי שמעניק גם נראות אופטימלית ומעוצבת לדלתות כניסה.

דלתות אלומיניום- 8005 כניסה נוצצת!

יש היום דלתות כניסה, עם חיפוי אלומיניום בגוונים שונים ושילוב של פסי הפרדה בגוון ניקל לעיצוב. היום אנשים רוצים דלתות אלומיניום, כי זה חומר עמיד וחזק והמראה שלו גם מאוד אלגנטי ומעוצב. את הדלתות האלה אפשר להזמין גם עם חיפוי קיר תואם גם במידות חריגות. דלתות אלומיניום סדרה 8005 הן עם חיפוי של אלומיניום ופסי הפרדה בגוון ניקל. הן משלבות טכנולוגיה וגם עיצוב, כאשר מצד אחד הן בטוחות ושומרות על הבית ומצד שני הן נראות מעוצבות, ובגלל זה עלולות לבלבל גנבים. אלה יכולים לחשוב שקל לפרוץ אותן, אבל ההיפך הוא הנכון. במקרה של פריצה חלילה, הן נועלות את עצמן וזה מנגנון ההשמדה העצמית שלהן. יש להן בריחים בקוטר של 14 מ"מ שחודרים לעומק של 25 מ"מ לתוך המשקוף. לדלת גם צילינדר פרמיום עם כרטיס לבקרת שכפול. הדלת יכולה להיות עם הזרקת צמר או לחלופין הזרקה של פוליאוריתן שהוא חומר מבודד גם אקוסטית וגם תרמית. דלת זו עשויה לבודד חום וקור עד 25 מעלות.