דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות במבצע של סוף שנה

דלתות במבצע של סוף שנה

גם בעולם הדלתות יש סיילים, ולאור המחירים של הדלתות היום דלתות במבצע זו הזדמנות, לרכוש דלתות איכותיות במחירים טובים. כל עולם הדלתות יש לומר השתנה לגמרי בשנים האחרונות, הן בצד הטכנולוגי של פיתוחים חדשים בדלתות והן בהיבט העיצובי. היום דלתות כניסה וגם דלתות פנים, הן חלק מהעיצוב הכללי של הבית. הן משתלבות בכל סגנון (ובכל מקרה אפשר היום לבחור דלת לפי הסגנון שיש לכם בבית ולעשות התאמה). יש היום גם דלתות בהזמנה מיוחדת במידות חריגות, ודלתות בעבודת יד מעשי ידי נפח, אשר מקנות לכל דלת אפיון וצבע משלה. גם לדלתות כניסה וגם לדלתות פנים, יש עליהן היום סמלים אשר מציינים את איכות הדלת. כדאי מאוד לחפש את הסמלים האלה כאשר עומדים לבצע רכישה של דלת.

דלתות במבצע עם תקן ישראלי ואירופאי ובידוד

דלתות שריונית כאמור גם כניסה וגם פנים נושאות כמה סמלים המציינים את האיכויות בהן מצטיינת הדלת. גם אם מדובר בחיפוש אחר דלתות במבצע, חפשו את סמל התקן הישראלי והאירופאי. סמל זה מהווה אישר כי הדלת עומדת בתקנים המחמירים של ISO, מנגנון נעילה 125 דרגה 4, ותקני C לפריצה. הסמל השני שאתם צריכים לחפש הוא סמל של בידוד אקוסטי ותרמי. הבידוד מאוד חשוב הן לדלתות פנים, כדי ליצור פרטיות ולשמור על הטמפרטורה בחדר, והן לדלתות כניסה אשר הבידוד שלהן, אמור לבלום כניסה של חום או קור ולאפשר ליהנות מהטמפרטורה שבתוך הבית. תארו לעצמכם שאתם מדליקים אח בבית (ויש היום בארץ המון בתים פרטיים עם אח ובעיקר בצפון) אבל דלת הכניסה איננה מבודדת ולכן גם אחרי כל המאמץ לחמם את הבית, הוא עלול להתקרר ולהוריד טמפרטורות רק בגלל חוסר הבידוד של הדלת.

דלתות בטחון כמו "מגירה" ומנגנון נעילה חכם

בטכנולוגיה מתקדמת מייצרת חברת שריונית דלתות בשיטה מיוחדת בצורת "מגירה". אלה הן דלתות אשר כל שכבה של הדלת נכנסת בצורה של מגירה לשכבה נוספת, ובנוס, הן מודבקות זו על גבי זו ושיטת החיבור הכפולה הזו מבטיחה חוזק ועמידות להרבה שנים. לדלתות ביטחון של שריונית מנגנון נעילה עם בריחים גדולים. המנגנון המרכזי כולל 4 בריחים בקור של 14 מ"מ אשר אורכם 25 מ"מ. בנוסף ישנם 3 בריחים סטטיים ובדלתות מעוצבות מסופרים עוד בריחים לחיזוק. מנגנון הנעילה כולל 4 שקעים נפרדים במשקוף, אשר מהווים את הכניסה לכל בריח מארבעת הבריחים הראשיים של הדלת, המקנה הייחודי הזה מקשה על פריצת הדלת. כאשר אתם מעיינים במפרט הטכני של דלתות במבצע, חפשו את מפרט המנגנון המיוחד הזה.

מה זה מנגנון השמדה עצמית?

מנגנון השמדה עצמית חייב להיות בכל דלת שתמצאו בפרסום של דלתות במבצע. המנגנון הזה הוא הדבר הכי חכם שנוצר בשנים האחרונות בתחום הדלתות. מדובר על דלת שיש לה הגנה ייחודית. כאשר מנסים לפרוץ את מגן הצילינדר בדלת או במנעול, וזה בדיוק מה שמאפיין פריצה אלימה, הדלת מתקבעת ושומרת על הבית או על המשרד. הטכנולוגיות השונות של המנעולים ובריחי ההגנה בדלתות היום, מבטאים את המגמות של דלתו ובעיקר דלתות כניסה. מדי שנה ממציאות חברות ייצור הדלתות טכנולוגיות ומנגנוני הגנה חדשניים, הכול כדי להתגבר על תופעת הפריצה לדלתות. כאשר יש דלת עם מנגנון השמדה עצמית, הצורה בה היא ננעלת, לא מאפשרת לחדור אליה וגם לא להשתמש בה, לכן היא מכונה דלת עם מנגנון להשמדה עצמית.