דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות פלדה – נגד פריצות

דלתות פלדה – נגד פריצות

דלתות פלדה נועדו להגן על הבית או העסק שלכם. עצם הייצור של דלתות פלדה, מצביעה על המגמה של יצירת הגנה מכסימלית משום שפלדה היא חומר גלם קשה מאוד לפריצה, ובכל מקרה כל ניסיון כזה דורש ציוד מכני. עד התפתחות וייצור דלתות מפלדה, היו בארץ רק דלתות עץ ואלה היו כמובן כמו "צעצוע" עבור פורצים וגנבים, שבקלי קלות היו מתגברים על המנעול והדלת ופורצים אותה. עכשיו הם צריכים להתמודד עם פלדה וזה לא פשוט בכלל. בנוסף לכך שזהו חומר גלם מאוד מוצק וקשיח, נוספו היום לדלתות מנגנוני הגנה מיוחדים ומורכבים, שתפקידם הוא גם לספק הגנה אבל גם לעשות חיים קשים לפורצים. דלתות כניסה חייבות להיות מפלדה, וכדלתות פנים יש היום מיני סגסוגות מתכת עמידות מהן הן מיוצרות.

דלת כניסה מפלדה-כי חייבים ביטחון

דלתות כניסה מפלדה, היא הבסיס לסדרות של דלתות פלדה מעוצבות. דלתות הבייסיק למשל שמשווקות כבר 30 שנה בהצלחה רבה, עברו שינויים הן במבנה שלהן והן במנגנוני הנעילה אבל הן מוכיחות את עצמם, כבחירה הרשמית של קבלנים רבים בארץ ובעולם. שריונית 2020 זוהי דלת פלדה המספקות מענה הולם לביטחון בבית. דלת זו עומדת בתקן הישראלי ת"י 3044. זוהי סדרה של דלתות פלדה המיועדות למבנים ציבוריים וגם לבתי מגורים, עסקים ועוד. היא מקנה את הביטחון ברמה הכי גבוהה, לצד עיצוב ייחודי ואסתטי. היא מצוידת במנעול רב בריחי מדגם 124, הקוטר של הבריחים הוא 10 מ"מ, והם חודרים למשקוף לעומק 25 מ"מ, בלעדי לשריונית. יש גם מגן צילינדר להשמדה עצמית, במקרה של ניסיון פריצה נועלת הדלת את עצמה בנוסף יש בדלת צילינדר באיכות גבוהה מדגם בייסיק וסגר ביטחון טיבלוק. לדלת יש פרזול מאוד מסוגן בגוון ניקל אלגנטי. היא גם נוצרה עם בידוד אקוסטי ותרמי ברמה מאוד גבוהה ועמידות לתנאי מזג האוויר. יש לומר כי מגע ישיר עם מים עלול להזיק רק לצבע של הדלת בגלל שנוצרת אבנית. הם לא יפגעו בדלת עצמה או בבידוד התרמי.

דלתות פלדה דגם BASIC 2023

עוד סדרת דלתות פלדה היא BASIC 2023. אלה הן דלתות מדגם 124, עם בריחים בקור של 10 מ"מ אשר חודרים 25 מ"מ לעומק המשקוף. יש לה מגן צילינדר אשר בעת ניסיון פריצה הוא יכול להשמיד את עצמו, וזה בלעדי לשריונית. בנוסף צילינדר איכותי מדגם בייסיק וסגר ביטחון מסוג טיבלוק. לדלת יש פרזול בעיצוב מסוגנן מדגם פאר בגוון של ניקל, מה שמוסיף לה אלגנטיות ויופי. הדלת מבודדת תרמית ואקוסטית ברמה גבוהה ויש לה עמידות מקסימלית לתנאי מזג האוויר. חשוב לומר כי בעבר הושם הדגש בייצור דלתות על הביטחון שהן מקנות לבית או לעסק. היום אפשר לרכוש גם דלתות פלדה מעוצבות. יש דלתות שגם נעשות בעבודת יד של נפח והן מבטאות את שיא העיצוב מצד אחד ואת שיא הטכנולוגיה מצד שני, וזהו שילוב מנצח. היום רוצים להשיג מדלתות פלדה יותר. לא רוצים שהן רק יהיו בטיחותיות אלא שבאמת יהיה להם גם עיצוב שעושה כניסה אופנתית ושיש לו מסר עיצובי. גם הבתים היום מאוד מעוצבים, ולכן היה זה בלתי נמנע שדלתות כניסה יושפעו מכל התפתחויות העיצוב ויעניקו לצרכנים דלתות פלדה לצד גיוון בעיצוב בדגמים שונים המתאימים לכל בית.