דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות כניסה מעוצבות: איך הכל התחיל

דלתות כניסה מעוצבות

המהפכה שעוברת על עולם העיצוב בארץ, בו הרבה מאוד בתים, נראים כמו לקוחים מז'ורנלים של עיצוב באירופה, עם הקפדה על כל תחום בבית החל מתכנון תאורה ועד גוון הפרופיל של החלון, לא פסחה גם על דלת הכניסה. דלתות כניסה מעוצבות נולדו מתוך צורך בשטח. אנשים שתכננו את העיצוב של הבית שלהם, לא רצו להשתמש בדלת, רק כדי שתיצור הפרדה בחלל (שזה בעצם תפקידה המקורי) וחיפשו דלתות שונות ומיוחדות לביתם. תחילה היו אלה דלתות כניסה מעוצבות לוילות, משרדים גדולים או חברות, והיום יש דרישה לדלתות הללו הן לדירות והן לבתים יותר גדולים. העובדה שדלתות כניסה גם משמשות כדלת בטחון, דרשו באמת מהיצרנים הרבה מאוד יצירתיות, איך הופכים דלת כזו שעשויה מפלדה, להיות יותר מעוצבת, וזה הצליח. קטלוג של דלתות כניסה מעוצבות של אחת החברות הכי מובילות בארץ, חושף כי יש המון דגמים והמון אפשרויות להתקין דלת כניסה מעוצבת ויפה בכניסה, בלי לוותר על הביטחון.

ציפוי מעוצב - דלתות כניסה מעוצבות עם הדפסים

סדרת דלתות דלתות שריונית 3000, היא אחת "המהדורות" המעניינות בכל הנוגע למהפכה של דלתות כניסה מעוצבות. מדובר על דלתות כניסה עם ציפוי PVC בשילוב פסי נירוסטה מודבקים או מובנים בטכנולוגיה ייחודית. אלה הן דלתות שוברות מוסכמות, מכניסות אווירה ומעוררות השראה. הדלתות קיבלו את העיצוב הכי אלגנטי שניתן היה לשלב עבורן בחוכמה, יחד עם הטכנולוגיה והמנגנונים החכמים שיש בהן. שילוב מנצח בין דלתות כניסה שמהוות דלת ביטחון לבין עולם העיצוב. דלת נוספת הכלולה בקטגוריה של דלתות כניסה מעוצבות שהעיצוב שלה כל כך פשוט אבל לעניין, שתשכחו כל מה שידעתם על דלתות ביטחון. סדרת BASIC 2000, דלת כניסה שריונית במראה בייסיק מעוצב בפשטות, כמו שהרבה אנשים אוהבים. קווים נקיים ומודרניזציה. מדובר על דתות שיש להן בסיס חכם שמעניק ביטחון והן משמשות היום בהרבה בתי מגורים. ניתן להזמין אותם בגוונים שונים.

דלתות מסדרת HI TECH

דלתות חזקות ומחוסמות שניתן לעצב אותן מפח צבוע בתנור או מאלומיניום, הן הדלתות מסדרת ההייטק שריונית 3000 המשמשות גם בקטגוריית דלתות כניסה מעוצבות. הן נושאות סמלים על בידוד תרמי ואקוסטי, חוזק ועוד. מעבר לכך אפשר להגיע אתן לעיצובים שונים, ולהתאימן לדרישה של כל לקוח מבחינת הגודל, הגוון, שילובי הצבעים ועוד. מדובר על סדרת 3000 של שריונית, שמביאה את כל הקדמה בדלת אחת שהיא גם דלת פלדה שמעניקה בטחון לכל מקום, וגם מחדשת בתחום העיצוב.

מי רוצה דלת בעבודת יד של נפח אמן?

לפני שהחלה המהפכה התעשייתית ודלתות נכנסו לפסי ייצור, הן היו נעשות בעבודת יד של נפחים מנוסים, עם אלמנטים של אומנות מחומרי גלם איכותיים, וכך בעצם יצרו את כל הדלתות הניצבות עד היום בפתחי ארמונות, טירות ואחוזות אצילים ברחבי העולם. וממש כמו שהיפנים הם אלה שמייצרים עד היום את הסכינים הכי טובים בעולם, ע"י נפחים מצטיינים שיודעים את סוד ייצור חרבות הסמוראים, כך גם יש נפחים אומנים שיודעים כיצד להכין בעבודת נפחות דלת מפלדה אמתית. ART 5000 הוא שמה של סדרת דלתות שנעשות ע"י אומני נפחות. אלה הן דלתות ייחודיות ואומנותיות המשלבים אלמנטים שנוצרו אף הם בעבודת יד אומנותית. זוהי חזרה לעת העתיקה, לסגנון ולעבודת היד המוקפדת האופיינית למונומנטים ייחודיים בעולם כולו. דלת שנשארת לתמיד, כמו פסל בכניסה, כמו ציור, כמו אומנות של הברזל החם. רק אחת מכל דגם, ומי שחולם על דלת של טירה יכול להגשים את זה היום במלוא מובן המילה.