דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלת כניסה - איזו כניסה! | שריונית חסם דלתות כניסה לבית

דלת כניסה- איזו כניסה!

דלת כניסה היום היא חלק מעיצוב של כל בית והיא נחשבת כבר מזמן לאלמנט עיצובי לכל דבר. המודעות הגוברת והולכת של הישראלים לנושא עיצוב הבית, הובילה גם לייצור מקומי של דלתות כניסה, שיש בהן טאץ' עיצובי מובהק שבהחלט מעביר את המסר, שגם הכניסה לכל בית או משרד צריכה להיות אופנתית. יש היום שילוב מבטיח של עיצוב וטכנולוגיה שמעניק לצרכן, דלתות שהן גם בטוחות וגם יפות והטכנולוגיה היא לא על חשבון היופי של הדלת אלא זה נעשה בהרמוניה מוחלטת. היום דלתות כניסה הן כמו חלון הראווה של הבית, הן מעוצבות, חזקות ומזמינות והן משלבות טכנולוגיה גבוהה, מנגנוני נעילה מתוחכמים, לצד עיצובים נאים ומיוחדים. חומרי הגלם הם איכותיים ביותר, שכן דלת כניסה, חשופה לפגעי מזג האוויר ועל כן היא חייבת להיות חסינה ועמידה בפניהם. דלת כניסה זה לא מוצר שקונים כל יום וגם המחיר של דלתות כניסה איכותיות איננו זול ובצדק, לכן חשוב מאוד שזו תהיה דלת להרבה שנים.

למי שממש רוצה דלת כניסה מיוחדת, נוכל להמליץ על דלתות כניסה בעבודת יד של נפח אומן של שריונית. אלה הן דלתות ONE OF A KIND שכל אחת מהן היא בהזמנה מיוחדת המזכירות את הדלתות שרואים היום בארמונות באירופה. מבחינת דלתות כניסה היום השמיים הם הגבול וטוב שכך.

דלת כניסה דגם 3014- יופי של עיצוב בפסי אלומיניום!

דלת כניסה מוזרקת דגם 3014 מקטגוריית SUPREME של שריונית. זוהי דלת שמעוצבת עם פסי אלומיניום בצד אחד של הדלת ואם רוצים גם בצד השני. זוהי דלת שגם היא וגם המשקוף שלה צבועים בתנור. יש עליה פסי נירוסטה . דלת דו כנפית עם 2 בריחים שנכנסים אחד למטה ואחד למעלה. היא מצוידת במנעול דגם 125 רב בריחי, ויש בה מילוי של צמר זכוכית ולמי שיבחר אפשרי גם בפוליאוריתן מוקצף היוצר בידוד תרמי ואקוסטי ברמה גבוהה. הצילינדר של הדלת הוא בעל השמדה עצמית, כזה שעם ניסיון פריצה הוא נועל את עצמו. יש לה צילינדר אינטראקטיב, ושני מנעולים אחד למטה ואחד למעלה בלי סגר ביטחון. הדלת עמידה לכל תנאי מזג האוויר הישראלי ומתאימה לבתים פרטיים, בתי עסק ועוד. זוהי דלת אלגנטית ופסי האלומיניום עליה מובטלים ומעניקים לה מראה נקי הייטק. היא מתאימה לבתים פרטים, וילות ועוד. המראה המודרני שלה הופך אותה לאופנתית ומכניסה, מאוד ייצוגית ומרשימה. ניתן להזמין אותה בשלוש מידות. צביעת הדלת נעשית בשיטה אלקטרוסטטית והיא משווקת ב-22 צבעים בהירים או כהים, בעלי טקסטורה מיוחדת ובצבעים מגורענים, חמים כמו כחול, אפור, אדום, חום, שנהב ועוד. זוהי דלת חזקה, עם בריחים גדולים מאוד והיא מעניקה הגנה אופטימלית לכל בית.

דלת כניסה דגם 3014- יופי של עיצוב בפסי אלומיניום!

דגם 3015 של דלת כניסה זו כולל עיצוב פסי אלומיניום בצד אחד של הדלת ואפשר להזמין עיצוב גם לצדה השני. היא מצוידת במנעול מדגם 125 רב בריחי, יש אופציה למילוי של צמר זכוכית או פוליאוריתן מוקצף אשר מעניק לה בידוד אקוסטי ותרמי גבוהים מאוד. זהו דגם ממשפחת דלתות כניסה SUPREME, מיוצרת בשלוש מידות ובמגוון של צבעים ההופכים אותה לכניסה אופנתית במיוחד. זוהי דלת המגינה על הבית, ויש לה מנגנוני הגנה משוכללים מאוד. היא בעלת שלושה כוכבים המציינים רמת בטיחות גובהה ובעלת מנעול צילינדר בעל מנגנון של השמדה עצמית וצילינדר משופר. יש לה תשעה בריחים, שבעה בריחים ובריח תחתון ועליון והקוטר של כל אחד מהם הוא 10 מ"מ החודרים לעומק של 25 מ"מ לתוך המשקוף.