דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> בחירת דלתות בטיחותיות

בחירת דלתות בטיחותיות על פי המלצתו של מנעולן מוסמך

בחירת דלת כניסה לבית היא לא עניין של מה בכך, הרי דלת הכניסה היא זאת ששומרת עליכם מפני פורצים או חדירת אנשים לא רצויים בשעות היום, במקרים שאינכם בבית או בשעות לילה מאוחרות. כיום, ישנם סוגים רבים של דלתות ובכל דלת יש אפשרות להתקין מנעול שונה. כיום דלתות כניסה מגיעות עם מנעון בילד אין, אך מה קורה אם אינכם מסתפקים במנעול הקיים והנכם מעוניינים להרכיב מנעול חזק יותר? תוכלו להיעזר בשירותיו של מנעולן בחיפה והסביבה אשר יסייע לכם לבחור דלת בטיחותית המגיעה עם מנעול חזק, או לחלופין לרכוש דלת אשר ניתן להתקין בה מנעול איכותי וחזק.

אך מהו מנעול איכותי וחזק וכזה שיגן עליכם מפני פורצים?

מנעול חזק הוא מנעול שקשה לפרוץ אותו, כלומר יש צורך לקדוח בו במקדחה על מנת לפרוץ אותו או נדרש לפרוץ אותו מעבר לחמש דקות בידי פורץ פושע. חשוב להבין כי לפורצים אין די זמן להתעכב בעת פריצת המנעול, שהרי אם הם יתעכבו מעשיהם יוכלו להתגלות ויסגירו אותם לידי משטרת ישראל. לכן, פורצים יעדיפו לפרוץ לדלתות בהן מותקן מנעול קל לפריצה אותו לוקח דקה או שתיים לפרוץ. מסיבה זאת, חשוב ביותר לבחור במנעול איכותי, כזה שקשה לפרוץ אותו. מנעולן בחיפה יוכל לייעץ לכם על סוג המנעול האיכותי ביותר ולהתאימו באופן מושלם לדלת ביתכם ואף לבצע התקנה בצורה מקצועית ובטיחותית.

כיצד תוכלו למצוא מנעולן בחיפה לצורך ייעוץ?

חשוב להבין כי דלת הכניסה לבית מורכבת מחלקים רבים, אם זה פינים, חריצים, צילינדר ומנעול כמובן, כך שסיוע במנעולן מקצועי לבחירת דלתות, הוא מעשה נבון. על מנת למצוא מנעולן בחיפה מקצועי ובעל ניסיון וידע רב, תוכלו להתייעץ עם חברים או מכרים שיוכלו להמליץ לכם על מנעולן שכזה, או לחלופין להיעזר ברשת האינטרנט- במנוע החיפוש של גוגל או בפורטלים שונים המציעים מגוון נותני שירות בכל רחבי הארץ עם דירוג של לקוחות קודמים אשר התנסו בשירותיהם של בעלי המקצוע וכתבו את חוות דעתם עליהם.