דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> בחירה נכונה של דלתות לעיצוב פנים מושלם

 

בחירה נכונה של דלתות לעיצוב פנים מושלם

 

דלתות הן פריט מרכזי בעיצוב הבית ולהן יש משמעות רבה למראה הכללי של כל חלל. דלתות שונות זו מזו ויש ליעד אותם על פי השימוש באותו חדר מבחינת בידוד ומראה עיצובי. מבין מבחר הרב של הדלתות המוצעות כיום לתהליך עיצוב פנים, ניתן למצוא סוגים רבים של דלתות, הן יכולות להיות בגדלים שונים, צבעים מרשימים, חומרים שונים זה מזה, שילוב של כמה חומרים יחד, דלתות אקוסטיות לבידוד רעשים, בעלות מנעולים שונים, דקורציות שונות ולמעשה נראה כי הרשימה עוד ארוכה.

 

 

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים דלת בתהליך עיצוב פנים?

 

ראשית, ניתן לראות כי אנשים רבים נעזרים בשירותיהם של מעצבי פנים מקצועיים הן לעיצוב פנים הבית והן לעיצוב החיצוני של המבנה, על מנת ליצור אחידות ולקבל בית מעוצב ומרשים, אך גם פרקטי לכלל דיירי הבית. כאשר מעצבי פנים נגשים למלאכת בחירת דלתות פנים לבית, הם לוקחים בחשבון מספר אלמנטים חשובים אשר יסייעו להם להבין מה הצרכים שלכם ואיזה קו עיצוב פנים מתאים לביתכם. הפרמטרים שיש לקחת בחשבון בעת הבחירה הם:

גודל הדלת – ישנם גדלים שונים של דלתות, החל מדלתות צרות, סטנדרטיות ורחבות במיוחד. כמובן שיש לבחור את הדלת בהתאם לגודל המשקוף בביתכם, כך תוכלו למנוע הפתעות והחזרות.

רמת הבידוד של הדלת – רמת הבידוד של הדלת היא חשובה, הרי דלתות נועדו לשמור על פרטיות דיירי הבית, אך לעיתים מדובר בדלתות מסוימות שיש צורך בבידוד גבוה יותר מדלת סטנדרטית כמו – בדלתות של חדרי עבודה, חדרי מוזיקה ועוד.

דלתות לחדרי ילדים – בחירת דלתות לחדרי ילדים חייבת להיבחר בקפידה ויש לבחור בדלת בטיחותית וחזקה שתישאר לכם לאורך שנים רבות. חשוב שלא לרכוש דלת עם מפתח, כך שהילדים הקטנים לא ינעלו את עצמם החדר.

התאמת עיצוב הדלת לסגנון עיצוב הבית – בחירת דלתות חייבת להעישות בקפידה תוך כדי דגש ושימת לב לעיצוב הכולל של הבית, כך שהם לא יראו כפריט שאינו קשור לעיצוב. לכן, תוכלו לבחור דלת המתאימה לעיצוב הכולל של ביתכם לדוגמא – דלת עץ מאסיבית לבית בסגנון כפרי, דלת לבנה עם נגיעות ניקל לבית בסגנון מודרני נקי וכך הלאה.