דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> פורץ מנעולים בירושלים

"שריונית חסם" מייצרת דלתות פלדה תחת סטנדרטי גבוהים ומחמירים. דלת פלדה מיועדת לחדרי ממ"ד ולמקלטים ומכאן שעליה לספק לנו הגנה מקסימאלית במקרה הצורך. יחד עם זאת, אין פירוש הדבר כי דלתות פלדה צריכות להיראות כ" גוש ברזל" חסר חן. ניתן ורצוי לשלב בתהליך הייצור שלהם גם עיצוב ואסתטיקה. "שריונית חסם" מציעה ללקוחותיה מגוון של דלתות פלדה, לרבות דלתות פלדה במבצע. למותר לציין כי עם או בלי מבצע, כל דלת פלדה היא איכות בפני עצמה. איכות זו באה לידי ביטוי בן בחומרי הגלם מהן עשויות הדלתות הללו, הן מבחינת העיצוב והגימור שלהן והן מבחינת איכות ההתקנה. על אף שדלתות פלדה אכן עשויות מפלדה, הן מיוצרות באופן כזה המאפשר את פתיחתן וסגירתן בקלות וללא מאמץ. למעשה, אם לא תדעו כי מדובר בדלת פלדה- לא תחושו במשקל שלה. "שריונית חסם" מציבה לעצמה רף גבוה של סטנדרטים בתהליך ייצור הדלתות, תוך שימוש בידע מתקדם, בטכנולוגיה משוכללת ובאנשי מקצוע מקצועיים ומיומנים.

 

כיצד בנויה דלת פלדה?

דלת פלדה מורכבת מלוחות פלדה ומכאן שמה. לוחות פלדה אלה מחוזקות ע"י קורות. לתוך החלק הפנימי של הדלת מחדירים בתהליך הייצור פוליאוריטן והוא זה שמאפשר לדלת, בסופו של דבר," להיות בעלת משקל קל יחסית, בהתחשב בעובדה שמדובר בדלת מפלדה. הפוליאוריטן מאפשר לנו לתפעל את הדלת בקלות, לפתוח ולסגור אותה מהלי להתאמץ או להפעיל כוח פיזי רב. כמו כן, הוא משמש כחומר בידוד מעולה הן מפני רעשים והן מפני טמפרטורה. דלת פלדה במבצע מאפשרת לכם לרכוש דלת איכותית בעלות אטרקטיבית. "שריונית חסם" מאפשרת ליהנות ממגוון של סגנונות עיצוב: דלת פלדה בסגנון כפרי, דלת פלדה בסגנון מודרני, משולבת פרזול ועוד. למעשה, דלת פלדה, בפרט כאשר היא מיועדת לשימוש ביתית, מותאמת לסגנון העיצוב של הבית שלכם מבלי שתיאלצו להתפשר על איכות הדלת או על חזותה. "שריונית חסם" מאפשרת עיצוב ברמה גבוהה גם הודות לאביזרים הנלווים: ידיות, מזוזות, עיניות וכדומה- פרטים קטנים שהופכים דלת מעוצבת לדלת מרשימה, דלת פלדה אסתטית לדלת אקסקלוסיבית! וטרם ציינו את היכולת לשלב צוהר או זכוכית מחוסמת בגוף הדלת, מה שמעניק לה מראה מקורי וייחודי והופך אותה לבעלת טאץ' אישי.

 

דלתות פלדה בהתאמה אישית

דלת פלדה מיוצרת בהתאמה אישית בהתאם לייעוד שלה. "שריונית חסם" מייצרת דלתות פלדה לשימוש ביתית- לחדרי ממ"ד, ולשימוש תעשייתי- מחסנים, מקלטים, מרכזים מסחריים, מקומות אירועים וכדומה. על הדלת לעלות בקנה אחד עם מיקומה ולאפשר מעבר קל ומהיר בין אם מדובר בדיירי הבית (מספר מצומצם של אנשים) ובין אם מדובר בנפח אנושי גדול יותר (מקומות ציבוריים).

 

מה בנוגע להתקנת הדלת?

דלת פלדה דורשת התקנה מקצועית ומדויקת, כל חוסר דיוק מקבל ביטוי בתוצאה הסופית. תחילת ההתקנה היא במשקוף, שתפקידו לייצב את הדלת ולהעניק לה מסגרת חזקה ואיתנה. על המשקוף להיות מותאם לחלוטין לפתח הכניסה שאם לא כן פעולות הפתיחה והסגירה ילוו בקושי ובסרבול. כל דלת פלדה יכולה להיות מיוצרת על פי מידות אישיות שאינן בהכרח סטנדרטיות. כאשר מדובר בדלתות כבדות במיוחד או גדולות במיוחד, חשוב לשלב משקופי בניה מיוחדים עם תוספת של יציקת בטון על מנת שהדלת תעמוד על צירה באופן בטוח ויציב. במקרים בהם מדובר בדתות סטנדרטיות מספיקים לרוב משקופי הלבשה.