דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות אש ודלתות בטחון: חובה במקום ציבורי או מקום מסחרי

דלת אש - דלתות בטחון

בתי עסק המעניקים שירות לקהל הרחב ודואגים לרווחתם חייבם לרכוש דלתות אש איכותיות ומשובחות. מדובר במוצר הכרחי מציל חיים שאין להקל בו ראש. דלתות אש מבית "שריונית חסם" מאופיינות בכמה תכונות שאין למתחרים: הן קלות לפתיחה ולסגירה על אף שעשויות מלוחות פלדה, הן מבודדות טמפרטורה באופן כזה, שאם אתם נמצאים בחדר, ומעברה השני של הדלת פרצה דליקה- אתם יכולים לגעת בדלת מבלי לקבל כוויה. הדלת אפילו לא מתחממת! לא רק שניתן לעמוד בקרבתה בעת שדליקה מתחוללת בצד השני אלא ניתן גם לגעת בה.

דלת אש מבית "שריונית חסם" מעניקה לכם ביטחון והגנה מרביים בזמן שרפה בזמן שמכבי האש דואגים לכבות את הדליקה. העובדה כי קל לפתוח אותה ללא כל מאמץ פיזי, בשילוב עם העובדה כי היא מבודדת מעולה מפני חום גבוה הן יתרונות משמעותיים מאוד כאשר מדובר בדלת אש.

כיצד בנויה דלת אש מבית שריונית חסם? דלתות אש אלה עשויות מלוחות פלדה. למרות הכל הן קלות לפתיחה ולסגירה היות ובין לוחות פלדה אלו מוחדר חומר הקרוי פוליאוריטן. חומר זה משמש כחומר מבודד מצוין! הוא זה שהופך את הדלת לקלה לפתיחה ולסגירה והוא זה שמאפשר לכם לגעת בה בזמן שמעברה השני מתחוללת שריפה.

דלתות אש מבית "שריונית חסם" אינן מוותרות על עיצוב ועל אסתטיקה. ניתן ורצוי לשלב בין השניים מבלי שהאחד יבוא על חשבון השני. דלת אש יכולה להיות מסוגננת ומעוצבת ובו בזמן להיות אפקטיבית ולספק הגנה בזמן שרפה.

"שריונית חסם" עובדת בטכנולוגיה משוכללת ומתקדמת ותחת רף גבוה ומחמיר של סטנדרטים. דלתות בטחון היא דלת ייעודית והיא מותאמת ככפפה ליד לייעוד שלה.