דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות פנים מבית שריונית חסם

דלתות פנים מבית שריונית חסם

תפקידן העיקרי של דלתות פנים הוא לחצוץ בין חדרי הבית ולהעניק לכל חדר את הפרטיות שלו. אנו רואים זאת כמובן מאליו, אלם כאשר דלתות פנימיות אינן איכותיות קל מאוד לחוש בטעם נפגם. דלתות פנימיות מבית "שריונית חסם" מיוצרות מחומרי גלם משובחים בלבד, ומיוצרות במגוון של סגנונות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים, איכות ביצוע וגימור מושלם.

דלתות פנים של "שריונית חסם" מותאמות לחדרים אליהם הן מיועדות. כך למשל, על דלת פנים שמיועדת לחדר האמבטיה להיות בעלת כושר עמידות גבוה במיוחד בפני לוחות, קור, רטיבות וחום, לרבות שינויי טמפרטורה חדים. בנוסף, על דלת פנים ייעודית לחדר האמבטיה להיות מסוגלת לשמור על הטמפרטורה שבתוך החדר שעה שהיא סגורה.

דלת פנים, יפה ומסוגננת ככל שתהיה, אם היא מאפשרת חדירה של אויר קר בזמן מקלחת חמה- מאבדת במהרה את יתרונותיה האסתטיים. היתרונות ברכישת דלתות פנים מבית "שריונית חסם" הן בכך שעבור מיטב כספכם אתם נהנים מדלת ששומרת על מראה חדש, נקי ומסוגנן גם לאחר תקופת שימוש ממושכת.גם לאחר אינספור מקלחות, דלת פנים זו שומרת על מראה נקי. העץ לא מתנפח או מתעוות, הדלת נסגרת בקלות ובצורה מדויקת, הצבע אינו נוטה להתקלף- כאילו רכשתם את הדלת זה עתה.

דלתות פנימיות המשמשות לחדרי מגורים מעניקות לכם פרטיות מוחלטת. בנוסף ליכולת שלהן לשמור על טמפרטורה קבועה בתוך החדר ולא לאפשר לקור או לחום מחלל הבית לחדור פנימה, הן גם מספקות פרטיות במובן של רעשים הבוקעים מתוך החדר. אם אתן מנהלים שיחות פרטיות, אם הילדים שלכם משחקים בקולי קולות או שומעים מוסיקה בפול ווליום- דלת סגורה מפחיתה משמעותית את עוצמת הדציבלים....