דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלת אש אינה פריבילגיה - מדובר בדלת מצילה חיים

דלת אש אינה פריבילגיה - מדובר בדלת מצילה חיים

דלתות אש מבית "שריונית חסם"- מה מיוחד בהן כל כך? דלת אש היא דלת ייעודית להגנה מפני שריפות. בתי עסק שמכבדים את עצמם ואת הלקוחות שלהם אינם חוסכים בהתקנת דלתות אש: מרכזים מסחריים, בנקים, אולמי קולנוע, מסעדות וכדומה.

דלת אש מכונה גם דלת פלדה. כיום היא משמשת גם לחדרי ממ"ד. אם בעבר הכרנו רק את הפורמט הסטנדרטי של דלתות פלדה, הינו, דלת אפורה, כבדה ומגושמת שהייתה נפוצה במקלטים ציבוריים ישנים או במקלטים של בנייני מגורים, הרי שכיום, הודות לטכנולוגיה המתקדמת, דלת פלדה יכולה להיות גם יעילה יותר וגם אסתטית יותר, עד כדי כך שהיא יכולה להיות דלת של ממ"ד בתוך הבית מבלי לייצר תחושה של מקלט מגושם שלא נעים לשהות בו, ויחד עם זאת לספק לכם את כל ההגנה הנדרשת בזמן אמת.

דלתות פלדה מבית "שריונית חסם" מיוצרות תחת מקרה מתמדת וסטנדרטים גבוהים במיוחד. בסופו של דבר, בזמן אמת דלת זו היא שתציל את חייכם!

למה דווקא "שריונית חסם"- דלת אש של "שריונית חסם" אמנם עשויה מפלדה אולם הודות לעיצוב של ולהנדסת היצור שלה היא אינה כבדה. קל מאוד לפתוח ולסגור אותה ללא כל מאמץ. זאת מבלי לוותר כהוא זה על האפקטיביות שלה. הודות לעיצוב ולסגנון, אם לא תדעו כי זו דלת פלדה - לא תרגישו בכך. שני לוחות פלדה מחוברים זה לזה באמצעות קורות, לתוך החלק הפנימי של לוחות פלדה אלה מוחדר פוליאוריטן, והוא למעשה, זה שמעניק לה את משקלה הקל יחסית.

פוליאוריטן משמש כחומר בידוד מעולה! למעשה, אם שרפה מתחוללת מעברה השני של הדלת, ניתן לגעת בה ללא כל חשש לכוויות! דלתות אש מבית "שריונית חסם"- הכי טוב שיש!