דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> מה משדרות דלתות כניסה מעוצבות?

מה משדרות דלתות כניסה מעוצבות?

כאשר אנו מוזמנים למקום כלשהו, הראשונה שמקבלת את פנינו היא לא בעלת הבית כי אם דלת הכניסה. דלת מעוצבת מושכת את תשומת ליבנו ומעוררת בנו תחושה של סקרנות ורצון לדעת – "מעניין איזה בית יש להם..." דלת מרופטת שצבעה מתקלף מעוררת בנו בדיוק את התחושה הפוכה: דחייה והיעדר רצון להיכנס פנימה. דלת כניסה מעוצבת יכולה להיות בעלת מגוון רחב של סגנונות: סגנון עתיק ומיושן, סגנון רטרו, סגנון מודרני ועוד. המשותף לכל אלה הוא כי כאשר מדובר ב"שריונית חסם" אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי מדובר בדלתות איכותיות, המיוצרות מחומרי גלם משובחים בלבד ומעניקות לכם כרטיס ביקור אישי ויוקרתי – לכם ולבית שלכם.

מדוע?

כאמור, ההיתקלות בדלת הכניסה יוצרת רושם ראשוני, יוצרת תחושה מסוימת ויוצרת אווירה בנוגע לבית ולבעליו. דלת מעוצבת משדרת כוח, יוקרה, עוצמה ונוכחות! לא הייתם רוצים דלת כניסה כזו? דלתות מעוצבות מספקות לא רק עיצוב ואסתטיקה ברמה גבוהה אלא גם ביטחון והגנה בפני גנבים או אורחים לא קרואים. קשה מאוד לפרוץ דלתות כניסה מעוצבות אם הן דלתות מבית "שריונית חסם" היות ותהליך הייצור שלהן מבוצע בתנאים מחמירים ותחת רף סטנדרטים גבוה במיוחד, הן בנוגע לחומרי הגלם בהם משתמשים בתהליך הייצור והן בנוגע לרמת הגימור. חומרי הגלם האיכותיים כוללים גם את גוף הדלת עצמה, גם את המשקופים וגם את החומרים הדרושים לציפוי הדלת ו/או לצביעתה, למנעולים ולבריחים.

חשוב לציין כי דלתות מעוצבות כוללות לא רק דלתות כניסה אלא גם דלתות פנים. אם דלתות מעוצבות המשמשות דלתות כניסה משמשות ככרטיס ביקור- דלתות מעוצבות שייעודן לשמש כדלתות פנים משדרגות את מראה הבית שלכם עשרת מונים. אם חשבתם שדלת פנים היא "סתם דלת"- חשבו שוב: מעבר לכך שעליה לשמש חיץ בין חדרי הבית ולהעניק לכל חדר שקט, בידוד ופרטיות, חישבו כיצד מראה הבית משתנה כאשר החדר נסגר באמצעות דלת פשוטה וחסרת ייחוד וכיצד אווירה הבית וחזותו משודרגים כאשר אותו חדר סגור באמצעות דלת פנים מיוחדת ומעוצבת. דלתות מעוצבות חייבות לשדר הרמוניה עם שאר הפרמטרים של הבית: סגנון הבית, הגינה וכדומה.

כך למשל, רצוי להתאים את סגנון העיצוב ואת צבע הדלת ליתר הצבעים שמסביב על מנת ליצור תחושה של עוצמה ויוקרה ולא של ניקור עיניים מצועצע. צוות העובדים המיומן של "שריונית חסם" שמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה או התלבטות. אנו יודעים כי דלת כניסה היא רכישה שמיועדת לשרת אתכם לאורך זמן וחשוב לנו כי תרכשו את הדלת הנכונה עבורכם. כפי שאתם מבינים, יש הרבה פרטים קטנים שיש לקחת בחשבון מעבר לחזות עצמה- אנחנו כאן בשבילכם, בשביל הפרטים הקטנים הגדולים כאחד. אם אתם יודעים על מה לשים דגש- מה טוב. אם לא, אתם יכולים להיות בטוחים שאנו נדע איזו אינפורמציה לקבל מכם על מנת לייעץ לכם נכונה. אתם בוחרים את הסגנון- אנחנו נדאג לאיכות ולשירות.