דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> מה מיוחד בדלתות של "שריונית חסם"?

דלת היא מוצר שאיש אינו נוטה לרכוש חדשות לבקרים. כאשר אתם בונים בית או משפצים בית- אתם בוחרים דלת שתשרת אתכם נאמנה כל עוד אתם ממשיכים לגור בבית זה. אין לכם כוונה להחליפה לאחר שימוש ואתם מצפים ממנה "לעשות את עבודתה" באופן מושלם. אמנם הדלתות שלנו הן לכאורה פאסיביות, ואולי אנו נוטים לקחת כמובן מאליו שהן "פשוט שם". אולם זה המקום לחדד ולציין כי תפקידן של דלתות – בעיקר דלתות כניסה- הוא להגן עלינו ועל רכושנו מפני פריצות, להגן עלינו מפני פגעי מזג האוויר, לשמש כחיץ מבודד הן מבחינת טמפרטורה (למנוע מקור להיכנס כאשר הבית מחומם ובו בזמן למנוע מהחום לצאת החוצה, ולמנוע מחום להיכנס כאשר הבית ממוזג ובו בזמן לשמור את המיזוג בתוך הבית) והן מבחינת מזיקים, חרקים וכדומה. תפקידן של דלתות חוץ ודלתות פנים הוא לשמור על הפרטיות שלנו, על האינטימיות שלנו, ולאפשר לנו לחוש מוגנים ונינוחים בבית שלנו. אם חשבתם שכל דלת "מספקת את הסחורה"- טעות.

דלתות שאינן איכותיות, לא רק שאין אסתטיות בעליל אלא שהעדר האיכות שבהן בא לידי ביטוי בחומרי הגלם הזולים מהן הן עשויות, ולראיה- אינן שומרות על צורתן, הן נוטות להתנפח או להתעוות לאחר פרק זמן ממושך ו/או בשעה שהן באות במגע עם לחות, רטיבות, חום ושאר פגעי מזג האוויר.

כבר ציינו כי אנו נוטים לייחס לדלתות איכויות מובנות מאליהן אולם זוהי דוגמה מצוינת לכך שדלת לא איכותית היא בבחינת ברכה לבטלה שלא לדבר על עוגמת נפש. מה טעם יש בדלת שאינה נסגרת כראוי? האם היא מגנה על הפרטיות שלנו? האם היא מערימה קשיים במפני פורצים פוטנציאליים? האם היא משמש חיץ מפני מזיקים? מפני פגעי מגז האוויר? בהחלט לא. "שריונית חסם" מייצרת דלתות איכותיות בלבד. יתרה מכך, העובדה כי הדלתות שלנו אינן זולות אינה צריכה לרפות את ידיכם. ראשית, בסופו של דבר אתם רוכשים דלת פעם בדור והדבר יהיה זול בהרבה מאשר לרכוש דלת אחת לכמה שנים ספורות. שנית, תמיד עומדת בפניכם האפשרות לרכוש דלת במבצע.

"שריונית חסם" מציעה ללקוחותיה מגוון של סוגי דלתות ודלתות איכותיות, כאשר הקטלוג שלנו כולל גם דלתות במבצע. כאשר אנו מדברים על מבצע דלתות אנו מדברים על דלתות איכותיות לכל דבר ועניין, לרכבת דגמים חדישים וסגנונות מיוחדים. אנו מזמינים אתכם ליהנות ממגוון סוגי הדלתות שאנו מיצרים ולבחור את הדלת לה אתם זקוקים בהתאם לצרכים שלכם: דלתות ביטחון, דלתות פנימיות, דלתות חוץ, דלתות פלדה ועוד. "שריונית חסם" היא יצרנית הדלתות המובילה בישראל ולא בכדי. ההקפדה על עמידה בסטנדרטי גבוהים ותקינה ישראלית ובינלאומית, ההקפדה על איכות ביצוע, שימוש בחומרי גלם משובחים וסגירת קצוות כנו גם ההיצע העשיר שאנו מציעים ללקוחותיה הם שממקמים אותה במקום של כבוד בתעשיית הדלתות!