>>" />
דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות חוץ - כרטיס הביקור לבית שלכם ובבחינת השארת הרושם הראשוני

כאשר אתם מגיעים לבית חדש, הדבר הראשון שאתם מבחינים בו בשעה שאתם נכנסים לבית הוא כמובן דלת הכניסה. דלת כניסה ( או דלת חוץ) היא המפגש הראשון שלכם עם בית חדש שמעולם לא הייתם בו, והיא מטמיעה בכם את הרושם הראשוני ממפגש זה. דלתות כניסה יכולות להיות סטנדרטיות, הן יכולות להיות חסרות ייחוד, הן יכולות להיות עשויות מפלדה, מעץ, הן יכולות להיות בעלות גודל סטנדרטי ויכולות להיות בעלות מידות מיוחדות ש"נתפרו" על פי הזמנה אישית ומידות אישיות של בעלי הבית. כמו כן, דלתות חוץ יכולות להיצבע בצבעים עזים וחמים או בצבעים סולידיים ושקטים- אתם מחליטים.

דלתות חוץ- יש להן תפקיד חשוב!

מעבר למחשבה שאנו משקיעים בעיצוב הדלת ובבחירת הצבעים והסגנון, חשוב לציין כי דלת כניסה חייבת להיות מסוגלת לספק לכם הגנה וביטחון. דלתות כניסה איכותיות מבית "שריונית חסם" מספקות עיצוב וביטחון ברמה גבוהה, וזה מה שמתייג אותן כדלתות איכותיות. אין צורך להתפשר על אסתטיקה, ובטח שלא על ביטחון ותחושת הגנה.

דלתות כניסה בהתאמה אישית

כאמור, ניתן להזמין דלתות כניסה בגדלים סטנדרטיים וניתן להזמינן על פי "מידות אישיות". הזמנות אישיות פירושן שאתם מחליטים על הגודל, על העיצוב, על סוג הדלת ועל הסגנון שלה, לרבות מנעולים, ידיות ואביזרי נלווים. דלתות מחוץ ניתן לעצב במגוון סגנונות עיצוב, כאשר מבחינתכם פירוש הדבר הוא כי תוכלו להתאים את סגנון העיצוב של דלת הכניסה לסגנון העיצוב של הבית. לרשותכם דלתות כניסה בסגנון עתיק ומיושן המעניק לבית חזות עתיקה, אריסטוקרטית ומסתורית משהו. דלתות בעלות מראה כבד ועתיק מעניקות לבית מראה יוקרתי, מרשים וייחודי. דלתות כניסה בסגנון מודרני מעוצבות תוך שימוש בחומרי גלם מתכתיים ושימוש בקווים ישרים ונקיים. הסגנון המודרני משדר ניקיון, סדר ורשמיות. דלתות חוץ יכולות להיות מעוצבות תוך שילוב בין הסגנון המודרני והעתיק על ידי כך שהן משלבות בעיצוב הדלת פזרול, שימוש בזכוכית מחוסמת ואלמנטים עיצוביים שונים מסוג זה. דלתות אלה משלבות לעיתים חלון בגוף הדלת, אשנב. אשנב זה משמש גם כקישוט ודקורציה וגם באלמנט בטיחותי שכן תוכלו לראות דרכו מי האורח והאם הוא קרוא או לא. חשוב לציין כי כאשר משלבים חלון בגוף הדלת אין הדבר גורע ממידת הביטחון וההגנה שמספקת הדלת. חומרי הגלם מהם עשויים החלונות הללו הם בעלי כושר עמידות גבוה, ולרוב מלווים החלונות בסורגים מעוצבים המשומרים על רמת ביטחון גבוהה ותורמים גם למראה האסתטי המקורי. גם גודל החלון ניתן לבחירת הלקוח. הוא יכול להיות צר ופונקציונאלי ויכול להיות רחב ולקנות תחושה של מרחב.