דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות אש: כמה הן בכלל נחוצות ומה מאפיין אותן?
דלתות ביטחון הן דלתות הבנויות באופן כזה שהן מסוגלות לשמש חיץ בינינו לבין שריפה שפורצת בחדר הסמוך. הן הכרחיות ונפוצות במרכזים מסחריים, בנייני משרדים, בתי קולנוע, בנקים, אולמות אירועים או במילים אחרות, בכל מקום מסחרי הומה אדם שמכבד את עצמו ודואג לרווחת לקוחותיו. דלתות אש הן חלק אינטגראלי מהקומפלקס והן נלקחות בחשבון בעת תכנון המבנה.

מה מיוחד בהן?

דלתות אש עשויות בחומרים שמונעים מהאש לחדור אותה ולהיכנס אל יתר החדרים שבמבנה. בנוסף לתכונה מצוינת זו, הן גם מכילות חומר מבודד האפשר לגעת בדלת בשעה שמעברה השני מתחוללת שריפה מבלי לקבל כוויה. הווה אומר, רמת הבידוד שלה גבוהה מאוד, היא מונעת מהטמפרטורה הגבוהה לחדור דרכה ובסופו של דבר מסייעת להפחתת החום בחדר / באולם הסמוך. רובינו מגיעים למקום מסוים כגון בנק, קולנוע, אולם חתונות וכו', ולא "מחפשים" או חושבים על דלתות אש. אנו לוקחים בחשבון שהן בוודאי קיימות בכל מקום שכזה, אולם לא תמיד כך הדבר במציאות. אינכם יכולים "להמציא" דלת אש אבל אתם בהחלט יכולים לדעת כיצד היא "עובדת" ומה לעשת במקרה הצורך. העובדה כי היא מפחיתה את הטמפרטורה מהחדר בו אתם מתקבצים בעת שריפה- יש בה ידיעה מרגיעה מאוד.

העובדה כי האש אינה מסוגלת לחדור דרכה נוסכת גם היא ביטחון. חשוב לא פחות גם לדעת כי דלתות ביטחון אינן ננעלות לעולם, וזאת על מנת לאפשר מעבר ופתח מילוט בזמן אמת ללא כל איבוד זמן.