דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> בידוד ביצור דלתות "שריונית חסם":
ישנן דלתות העשויות מעץ בלבד (לרוב – דלתות פנים) וישנן דלתות העשויות מפלדה. לכל דלת הפונקציה והתפקיד שלה, ובהתאם לכך גם הבידוד. דלתות פנים נועדו לשמש כחיץ בין חדרי הבית, להעניק לשוהים בחדר פרטיות ולבודד ברמה זו או אחרת את הרעשים הבוקעים מחדרים אחרים בבית. יש לקחת בחשבון כי דלתות פנים של חדרי אמבטיה חייבות להיות מסוגלות לבודד גם לחות: לשמור על אדי המים בתוך חדר האמבטיה בזמן שאנו מתקלחים ולמנוע מאוויר קר לחדור פנימה.

הווה אומר, על הדלת להיות בעלת כושר עמידות גבוה בפני לחות שאם לא כן היא תתבלה, תיסדק או תתעוות תוך פרק זמן קצר.דלתות אש נועדו להגן עליכם בעת שריפה. הבידוד במקרה זה אינו עוסק ברעשים אלא בטמפרטורה. דלתות חוץ מספקות לנו בידוד הן בנוגע לטמפרטורה (כמובן, לא ברמה של בידוד בשעת שריפה אבל בהחלט בידוד במפני מחום וקור), הן בנוגע למשבי רוח, הן בנוגע לרעשים הבוקעים מהרחוב או מהבית הסמוכים והן בנוגע לכניסת חרקים ומזיקים לתוך הבית. קל להבין כי בסופו של דבר, כל דלת מכילה חומרי בידוד שונים בהתאם למה שעליה לבודד ובהתאם לגורמים החיצוניים איתה עליה להתמודד.

"שריונית חסם" מקפידה על ייצור דלתות סטנדרטים גבוהים, על גימור מושלם, ועל עמידה בתקנים מחמירים. התוצאה היא דלתות באיכות גבוהה משלבות עיצוב ואסתטיקה עם פרקטיות ופונקציונאליות. "שריונית חסם"- מאה אחוז דלתות!