דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> מה מבדל דלתות חוץ של שריונית חסם מדלתות חוץ אחרות?

דלתות חוץ - חזות מרשימה ואיכות יוקרתית!

דלת חוץ איכותית ויוקרתית משאירה חותם על כל מי שנכנס אלינו הביתה. בסופו של דבר, דרכה אנחנו נכסים פנימה ודרכה אנו יוצאים. דלתות חוץ איכותיות ויוקרתיות חייבות לשלב עיצוב מקצועי ומיוחד, המתאים לאופי הבית, לסגנון העיצוב השולט ולחזות הכללית יחד עם איכות, דרגת ביטחון וכושר עמידות גבוה. על דלתות אלה להיות עשויות מחומרי גלם איכותיים בלבד, כאלה שיעמוד בשינויי טמפרטורה ולחות לאורך זמן. דלת חוץ או דלת פנים, יפה, מסוגננת ומעוצבת ככל שתהיה, אם היא עשויה מחומרים זולים ובעלי איכות ירודה, אזי תוך פרק זמן קצר היא תראה מוזנחת, מרופטת, ותספק עבורנו את המטרה הפוכה לחלוטין!

 

ומה השילוב המנצח?

דלתות חוץ יוקרתיות ואיכותיות המשלבות גם רמת ביטחון גבוהה ומקשות על פריצתן.

 

סוגים שונים של דלתות חוץ:

דלת כניסה מעץ מלא: באופן כללי, שימוש בעץ מלא כחומר גלם עיקרי מעניק לבית אווירה חמימה ונעימה, ופורש בפניכם אינספור סגנונות עיצוב וקשת רחבה של צבעים. דלת כניסה מעץ יכלה לשלב בעיצובה גילופים, קווים עגולים או ישרים, פיתוחים, שילוב של נחושת, זכוכית ועבודת פרזול ועוד.

 

ומה בנע לעמידות בפני פגעי מזג האוויר?

עץ גולמי הינו חומר גלם בעל עמידות נמוכה לשינויי לחות וטמפרטורה ובעל רגישות גבוהה למזיקים. דלתות עץ של "שריונית חסם" עוברות תהליך ייצור אינטנסיבי, בו כל דלת עץ עשויה כמה שכבות של עץ הדחוסות זו לזו, כאשר השכבה האחרונה עשויה משכבת עץ טבעי המצופה בשכבות רבות של לכה.

 

האם דלתות חוץ עשויות עץ מתאימות רק לסגנון עיצוב אחד?

לא. דלתות אלה יכולות להשתלב היטב הן בסגנון עיצוב כפרי והן בסגנון עיצוב מודרני.