דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> 5 דברים שחשוב לדעת על דלתות חוץ יוקרתיות

5 דברים שחשוב לדעת על דלתות חוץ יוקרתיותדלתות חוץ הן הגדרה כוללת לכל סוגי הדלתות המותקנות בפתח הכניסה לדירות מגורים, בתים פרטיים, משרדים ובתי עסק כאלו ואחרים. דלתות אלו כוללות בתוכן מבחר גדול ומרשים של דלתות יוקרה מעוצבות המאפשרות לכם ליהנות מחזית כניסה מעוצבת ויוקרתית המשדרגת את כל סביבת המגורים. לפניכם, רשימה של חמישה דברים שחשוב לדעת על דלתות הכניסה היוקרתיות

גודל הדלתותדלתות חוץ יוקרתיות יכולות להתאים גם למפתחי כניסה בדירות מגורים בהם גודל הדלתות הינו סטנדרטי ואחיד וגם למפתחי כניסה בבתים פרטיים בהם תוכלו לתכנן את גודל הדלת הרצויה לכם על פי כל מידה. כאשר מדברים על התקנת דלתות חוץ יוקרתיות בבתים פרטיים מדברים בדרך כלל על דלתות כנף וחצי או דלתות שתי כנפיים המגיעות בגדלים שונים (מידות רוחב וגובה) המייצרות חזית כניסה דרמטית ויוקרתית לסביבת המגורים הפרטית.

חומרי הגלםעד לפני מספר שנים, דלתות כניסה בכלל ודלתות חוץ יוקרתיות בפרט, יוצרו משני חומרי גלם עיקרים: עץ מלא או פלדה. בשנים האחרונות, לנוכח כניסתן של טכנולוגיות ייצור חדשניות לתעשיית הדלתות, ניתן לייצר דלתות חוץ ממגוון רחב של חומרי גלם, לרבות, שילוב בין חומרי גלם שונים. אחד מהחידושים הטכנולוגיים מאפשר ייצור של דלת חוץ מפרופילי עץ ואלומיניום, כאשר גוף הדלת מיוצר מפלדה. בנוסף, הטכנולוגיות השונות מאפשרות הוספה של אלמנטים עיצוביים בגוף הדלתות, לרבות, אשנב (חלון) זכוכית וכדומה.

סגנון עיצוביתהליכי ייצור מבוססי טכנולוגיות ייצור מתקדמות לצד הליכי התכנון והעיצוב בתעשיית הדלתות, מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות בכל הנוגע לעיצוב דלתות חוץ. בין היתר תוכלו לבחור בדלתות כניסה מעוצבות בסגנון כפרי, בסגנון מודרני, בסגנון קלאסי ובסגנונות עיצוב נוספים המועדפים עליכם, לרבות, סגנון וינטג' עתיק. בחירת הסגנון העיצובי של דלת הכניסה, חייב להיות בעל הקשר קונספטואלי לעיצוב הפנים של סביבת המגורים ו/או לעיצוב חזית הכניסה והאווירה אותה אתם רוצים לייצר ולשדר כבר בפתח הכניסה לסביבת המגורים.

שיטות התקנה

כאשר מדברים על שיטות התקנה של דלתות חוץ מדברים למעשה על שתי שיטות התקנה עיקריות: התקנת משקוף והתקנה נסתרת. התקנת משקוף מיועדת בעיקר לדלתות חוץ לדירות מגורים המגיעות בגודל סטנדרטי ואילו ההתקנה הנסתרת מיועדת לדלתות חוץ המותקנות בבתים פרטיים בהם ניתן להתקין דלתות כניסה בגדלים לא סטנדרטיים. ההתקנה הנסתרת של דלתות חוץ ידועה גם בשם "קו אפס", כאשר הדלת מיושרת עם חזית הכניסה והמשקופים נסתרים מן העין.

רמת המיגוןדלתות חוץ בכל סגנון עיצוב, בכל גודל ובכל שיטת התקנה, נועדו בראש ובראשונה להוות אמצעי מיגון ובטיחות בכניסה לסביבת המגורים. כפועל יוצא מכך, רמת המיגון מהווה את אחד מהנושאים המרכזיים עליהם חשוב לשים דגש בעת רכישת דלתות חוץ. כיום, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות מיגון אותם ניתן לשלב בכל דלתות הכניסה המודרנית, החל ממנגנוני נעילה בעלי פטנט של השמדה עצמית בעת ניסיונות פריצה, דרך מערכות זיהוי של טביעת אצבע ועד לעינית חכמה עם מסך תצוגה. מעבר לכך, חשוב לרכוש דלתות חוץ העומדות בתקן הישראלי.

דברים נוספים שחשוב לבדוק כאשר רוכשים דלתות חוץ יוקרתיותמעבר לנושאים המופיעים לעיל, ישנם דברים נספים עליהם חשוב ומומלץ לשים את הדגש בעת רכישת דלתות חוץ, וביניהם: • זהות החברה העומדת מאחורי תהליך ייצור הדלתות - חשוב לבחור בחברה מנוסה בעלת מוניטין רב שנים בתעשיית ייצור הדלתות וזאת על מנת להבטיח לעצמכם דלתות חוץ איכותיות המיוצרות בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף.

• היקף האחריות המוענקת לכם - אחריות על הדלת מטעם חברת הייצור מקנה לכם שקט נפשי בכל הנוגע לאיכות הדלת ולכך שיש לכם כתובת מקצועית לפנות אליה בכל מצב בו הדלת פגומה מסיבה כזו או אחרת, לפיכך, חשוב לשים לב לתנאי ותקופת האחריות.

• רמת הבידוד התרמי והאקוסטי של הדלתות - דלתות כניסה חייבות להיות מבודדות גם בהיבט האקוסטי וגם בהיבט התרמי, ולכן, בעת רכישת הדלתות חשוב לברר מהם חומרי המילוי והציפוי של הדלתות ולוודא שמדובר בחומרי בידוד איכותיים ועמידים לאורך זמן.

מעבר לכך, מומלץ לקיים סקר השוואתי בין מספר משווקים ויצרני דלתות חוץ על מנת להבטיח לעצמכם דלתות חוץ יוקרתיות ואיכותיות ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים הנוחים ביותר.