דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> 5 דברים שמאפיינים דלתות פנים איכותיות

5 דברים שמאפיינים דלתות פנים איכותיותדלתות פנים המשמשות לצרכי תיחום חדרי מגורים או עבודה בתוך חלל הפנים, הן למעשה הגדרה כוללת למספר סוגי דלתות היכולות להתאים לצורך כך, וביניהן: דלתות כנף המותקנות בשיטת המשקוף, דלתות הזזה המותקנות באמצעות מסילה תלויה ו/או כיס ייעודי בקיר, דלתות משקוף נסתר ודלתות קו אפס שלמעשה מותקנות באופן מיושר לקיר הכניסה לחדרים.

אם כך, מהן דלתות פנים איכותיות?כאשר מדברים על דלתות פנים איכותיות מדברים למעשה על דלתות פנים המתאפיינות במספר תכונות מרכזיות וביניהן:

• חומרי גלם איכותיים - דלתות פנים איכותיות יכולה להיות מיוצרת מחומרי גלם שונים שהמכנה המשותף להם בא לידי ביטוי בעמידותם לאורך זמן. כיום, תוכלו למצוא דלתות פנים איכותיות המיוצרות מאלומיניום וסוגי מתכות נוספים השומרות על עמידותן לאורך שנים.

• חומרי המילוי והציפוי של הדלתות - דלתות פנים איכותיות הן דלתות המשלבות בתוכן חומרי מילוי שונים התורמים לרמת הבידוד התרמי והאקוסטי שלהן וחומרי ציפוי איכותיים ההופכים אותם לדלתות פנים עמידות בפני מים ותנאי לחות.

• המשקל הכולל של הדלת - בשנים האחרונות מושם דגש על ייצור דלתות פנים איכותיות ועמידות המתאפיינות במשקל נמוך, וזאת על מנת לאפשר תפעול קל ונוח של הדלתות על ידי כל אחד ואחת בכל גיל.

• תחזוקה נוחה וקלה - דלתות פנים איכותיות מיוצרות מחומרי גלם איכותיים המאפשרים בין היתר ניקוי קל ונוח של כתמי לכלוך כאלו ואחרים העשויים להופיע על גוף הדלתות. בכל דלתות פנים איכותיות תוכלו להסיר כתמי לכלוך שונים באמצעות מגבון לח או מטלית לחה מבלי להידרש להפעלת כוח.

• רמת גימור - דלתות פנים איכותיות הן דלתות בהן מושם דגש על רמת הגימור ועל הקווים המדויקים של הסגנון העיצובי המועדף עליכם.

רכישת דלתות פנים איכותיות - מה חשוב לבדוק?מעבר למאפיינים המופיעים לעיל, רכישה של דלת פנים איכותיות מומלץ שתעשה באמצעות משווק/יצרן מנוסה ובעל מוניטין בתעשיית ייצור הדלתות, וזאת על מנת להבטיח לעצמכם שכל אחת מהתוכנות המופיעות לעיל מהווה חלק בלתי נפרד מהדלת. כמו כן, רכישת דלתות פנים איכותיות באמצעות חברות ייצור מובילות בתחומן, תאפשר לכם ליהנות מהיצע גדול ומרשים של דגמי דלתות פנים מעוצבות ובכך תוכלו לבחור את הדגם העיצובי המועדף עליכם ביותר. היבט נוסף שקשור לרכישת דלת פנים איכותית באמצעות משווק/יצרן בעל מוניטין רב שנים, בא לידי ביטוי בנושא האחריות, כאשר האחריות המוצעת לכם מבטיחה לכם שקט נפשי בכל הנוגע לאיכות הדלתות. ולכך שיש לכם כתובת מקצועית לפנות אליה במקרים בהם מופיע פגם כזה או אחר בגוף הדלתות.

שמו לב - במקרים בהם המשווקים אינם מעמידים לרשותכם אחריות מלאה על הדלתות במעמד הרכישה, אנו ממליצים לכם להימנע מהשלמת הרכישה דרכם גם במקרים בהם מדובר בדלתות פנים בעלויות נמוכות בהשוואה למחירי השוק.

דלתות פנים איכותיות - כמה הן עולות?עלותה של כל דלת פנים איכותית נקבעת בהתאם למספר פרמטרים מרכזיים כגון: סוג הדלת וגודלה, איכות חומרי הגלם מהם היא מיוצרת, הסגנון העיצובי של הדלת ופרמטרים נוספים הקשורים לתכונות השונות המאפיינות דלת פנים איכותית כפי שהן מופיעות לעיל. כפועל יוצא מכך, קיימות רמות מחיר משתנות בכל הנוגע לעלות הכוללת של דלתות פנים, כאשר לעלות הרכישה יש להוסיף גם עלויות התקנה במקרים בהם מדובר בהתקנה של דלתות פנים קו אפס, דלתות הזזה ודלתות פנים התקנת משקוף נסתר.

חשוב לציין שרכישה של דלת פנים איכותית היא רכישה כמותית, כלומר, מספר דלתות בכל עסקת רכישה (לצורך אבזור כל החדרים בשטח הבית או הדירה), ולכן, תוכלו ליהנות (בסבירות גבוהה) מהנחת כמות אצל כל משווק ויצרן. מעבר לכך, תוכלו לרכוש דלתות פנים איכותיות במחירים אטרקטיביים בהתאם לעודפי ייצור של המשווקים המובילים בתעשייה. המבצעים האטרקטיביים מוצעים בעיקר על דגמי דלתות פנים מקולקציות קודמות, אך גם בהן תוכלו למצוא עשרות דגמים מרשימים של דלתות פנים מעוצבות ואיכותיות.

בכל מקרה ,מומלץ לבצע סקר מחירים השוואתי בין מספר יצרנים ומשווקים על מנת לקבל אינדיקציה בכל הנוגע לאיכויות הדלתות אותן תרכשו בסופו של תהליך ולצרכי ניהול משא ומתן בנוגע לעלות הדלתות בהתאם לכמות הנדרשת לכם.