דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> 5 הדרכים המובילות לבחירת דלת כניסה מעוצבת

הדרך הנכונה לבחירת דלת פניםדלת הכניסה עתידה לבשר על הבאות ועל כן, עוד לפני שאתם בוחרים לעצמכם את הדלת המיוחלת, עליכם לקחת בחשבון מספר פרמטרים. דעו וזכרו כי בבואכם לסיים את הבנייה / השיפוץ של הבית יש להשקיע מחשבה מעמיקה בבחירת דלת הכניסה . עוד חשוב להבין כי ההיצע הרב והמגוון ברשתות השיווק, מאפשר לכל אדם לבחור את הדלת המדויקת ביותר עבורו, בין אם זוהי דלת בעלת מראה יוקרתי ובין אם זוהי דלת בעלת מראה כפרי ובכלל.

מצעד הפרמטרים החשובים לבחירת הדלת• עיצוב - עיצוב הוא עניין אינדיווידואלי, אך עליכם לדעת כי דלת כניסה מעוצבת היא אלמנט עיצובי לכל דבר ועניין בביתכם. עליכם להשקיע ברמה העיצובית בדיוק כפי שאתם משקיעים מחשבה באספקט הבטיחותי שמאפיין את דלת הכניסה שלכם. סגנונות העיצוב הם רבים ומגוונים וביניהם דלתות כניסה כפריות, דלתות מודרניות, יוקרתיות, מודרניות, קלסיות, דלתות בעיצוב רטרו, בעיצוב נקי ובכלל. לא כל דלת מתאימה לכל כניסה ולא כל כניסה מתאימה לכל דלת – עליכם לקחת בחשבון את העיצוב הרווח בחלל הבית ורק לאחר מכן לחשוב על עיצוב דלת הכניסה ולא לשכוח לשמור על הומוגניות וקו עיצובי אחיד. על הדלת להיות מותאמת לקו העיצובי של חזית הדירה / הבית, ועל כן היא יכולה להיות מצד אחד באותו הצבע / הגוון של יתר המבנה ומאידך היא יכולה להיות בצבע ניגודי אשר יוצר קונטרס עיצובי מרשים. נקודה חשובה שיש לשים אליה לב, היא התאמת הדלת לאלמנטים רבים וביניהם: תאורה, חיפוי הקירות ובכלל, יש לנסות ולחשוב על כל הפריטים, מהגדולים ועד הקטנים וליצור התאמה מלאה.

• עיצוב של שני הצדדים (הכנף הפנימית) ביחד ולחוד – לכל דלת כניסה יש שני צדדים, הצד אותו פוגשים מחוץ למבנה ומנגד הצד אותו פוגשים בתוך המבנה. עיצוב הדלת יכול להיות שווה משני הצדדים, אך יש מי שמבקש לעצב כל אחד מהצדדים באופן שונה וליצור סביבה עיצובית אחרת ושונה לכל צד. על דלת הכניסה להתכתב באופן מוחלט עם העיצוב הרווח בחלל הפנימי והחיצוני גם יחד אשר לרוב שונה מהותית .

• פונקציונאליות – אז נכון, לעיצוב אספקט חשוב ומהותי בבחירת דלת הכניסה, אך במקביל חשוב מאוד ביחד ולחוד לחשוב על הפונקציונאליות אותה ממלאת הדלת. חשוב מאוד להקפיד שהדלת אותה אתם בוחרים עשויה מחומרי גלם טובים ומובלים וכמובן חומרי גלם אשר מאפשרים שמירה על האיכות לאורך זמן, כך למשל בלתי אפשרי להתקין דלת עץ בבית שבנוי בסמוך לחוף הים וכן הלאה. עוד כדאי לרכוש דלתות בעלות מוניטין רב וכאלו המיוצרות בחברות שלוקחות אחריות על המוצרים אותם הם מוכרים.

• גודל וגובה הדלת - דלת כניסה מעוצבת עתידה להימכר בגדלים וגבהים שונים - גודל / גובה סטנדרטי ו/או דלת בהתאמה אישית מלאה לצורך הלקוח – הן מבחינת הגודל והן מבחינת הגובה.

• הצבע כן קובע – כל בחירה של צבע מעניקה עיצוב ייחודי ומרשים. ככל ותפנו לחברה מוכרת ומומלצת, כך תוכלו להיחשף למניפת צבעים עשירה, מתוכה תוכלו לבחור את הצבע המועדף עליכם באופן אישי וזה שמתאים לקו העיצובי הרווח בפנים ובחוץ החלל. ככל ותהיה לכם בחירה רחבה יותר, כך תצליחו להרגיש את החופש בבחירה ולא תהיו מוגבלים במספר מצומצם של צבעים.

• רמת גימור – נקודה חשובה נוספת היא רמת הגימור של הדלת. אין ספק כי אם רמת הגימור לא תהיה גבוהה, אזי העיצוב יאבד מאיכותו. ככל ותקפידו על רמת הגימור, כך תצליחו ליהנות מעיצוב מרשים ויוקרתי אותו אתם מבקשים לעצמכם.

אז איך תבחרו דלת כניסה מעוצבת? בראש ובראשונה צפו במגוון נרחב ככל האפשר של עיצובי דלתות כניסה, כך תוכלו לקבל רעיונות והשראות לדלת הכניסה שתאפיין את ביתכם. לאחר שבחרתם את הסגנון אותו אתם מחפשים, בחרו בחברה מקצועית המייצרת מגוון נרחב של דלתות כניסה ממנו תוכלו לבחור את הדלת המיועדת. שימו לב כי אתם יכולים להתייעץ עם נציגי המכירות של החברה אליה אתם פונים ותקבלו המלצות וייעוץ מקצועי אודות הדלת האיכותית והמעוצבת ביותר שמתאימה לכם באופן אישי הן מבחינת האיכות, הן מבחינת המחיר והן מבחינת העיצוב. ככל ותחשפו למגוון דלתות רחב יותר, כך תוכלו ליהנות מבחירה קלה יותר.