דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות מעוצבות לכל הבית!

דלתות מעוצבות לכל הבית!עיצוב פנים מהווה חלק בלתי נפרד מסביבת המגורים המודרנית, ולכן, כאשר ניגשים להליכי עיצוב פנים או שיפוץ כללי של סביבת המגורים, קיימת חשיבות רבה לסגנון העיצובי של דלת הכניסה ודלתות הפנים. בעמוד שלפניכם, תוכלו למצוא מידע כללי על דלתות מעוצבות לסביבת המגורים החדשה או המתחדשת.

דלתות כניסה מעוצבותדלת כניסה מעוצבת היא בראש ובראשונה אמירה עיצובית ובאמצעותה ניתן לשדרג את חזית הכניסה לביתכם או דירתכם ולהפוך אותה לחזית כניסה מעוצבת ומרשימה יותר. כאשר מדברים על דלתות מעוצבות לכניסת הבית/דירה, מדברים על דלתות פלדה המגיעות בעשרות דגמים עיצוביים אותם ניתן להתאים גם לסגנון העיצובי הממתין מאחורי הדלת (כלומר בסביבת המגורים עצמה). יחד עם זאת, דלת כניסה לבית או לדירה היא בראש ובראשונה אמצעי מיגון המיועד לצרכי הגנה מפני פריצות, ולכן, קיימת חשיבות רבה לאיכויות מנגנוני הנעילה המותקנים בגוף הדלת. אחד ממנגנוני הנעילה המתקדמים ביותר הוא מנעול צילינדר עם מנגנון השמדה עצמית בעת ניסיון פריצה. בניגוד לדלתות כניסה לדירות מגורים המגיעות בגודל סטנדרטי, דלתות מעוצבות לחזית הכניסה בבתים פרטיים יכולות להגיע בכל גודל מועדף עליכם בהתאם לגודל המפתח הרצוי לכם. במקרים אלו, תוכלו לבחור בין דלתות כניסה כנף אחת בגדלים לא סטנדרטיים לבין דלתות כניסה כנף וחצי או שתי כנפיים.

דלתות פנים מעוצבותדלתות מעוצבות לחלל הפנים הן הגדרה כוללת להיצע הולך וגדל של דלתות פנים המגיעות בעיצובים מרשימים היכולים להתכתב עם הסגנון העיצובי של סביבת המגורים. דלתות אלו כוללות בין היתר דלתות צבעוניות בצביעה אלקטרוסטטית, דלתות אלומיניום מעוצבות, דלתות דמוי עץ, דלתות הזזה מעוצבות ועוד עשרות דגמים של דלתות פנים מעוצבות המשרדות את חלל המגורים. כאשר רוכשים דלתות פנים מעוצבות חשוב לבדוק את איכויות הדלת במספר היבטים כגון: חומרי הגלם מהם מיוצרות הדלתות, עמידות הדלת מפני לחות ומים, רמת הבידוד של הדלתות, הרמה האוקסטית של הדלתות, אופן תחזוקת הדלתות בכל הנוגע לניקוי כתמים ולכלוך ועמידות הדלתות מפני סימני שחיקה ובלאי.

סגנונות עיצובההיצע ההולך וגדל של הדגמים העיצוביים גם לדלתות הכניסה וגם לדלתות הפנים, מאפשר לכם לבחור בין מספר סגנונות עיצוב עיקריים שלכל אחד תוכלו למצוא מספר דגמים עיצוביים שונים. בין סגנונות העיצוב המובילים לדלתות כניסה ופנים תוכלו למצוא: דלתות בעיצוב כפרי (דמוי עץ), דלתות בעיצוב מודרני, דלתות בעיצוב קלאסי, דלתות בסגנון אורבאני ודלתות פנים וכניסה המגיעות בסגנונות עיצוב נוספים כגון: עיצוב עתיק.

דלתות מעוצבות - היכן הכי מומלץ לקנות?כאשר רוכשים דלת כניסה ודלתות פנים לסביבת המגורים חשוב לבדוק מספר נושאים על מנת להבטיח לעצמכם רכישה כדאית ובטוחה, וביניהם: זהות יצרן הדלתות, ההיצע העיצובי של דלתות הכניסה ודלתות הפנים, איכויות חומרי הגלם מהם מיוצרות הלתות, עמידת הדלתות בתקנים המחייבים, וכמובן, האחריות המוענקת לכם במעמד הרכישה. כפועל יוצא מכך, הדרך המומלצת והנכונה ביותר לרכישת דלתות מעוצבות לסביבת המגורים היא באמצעות ספק דלתות גדול, מוכר וידוע, ובכך, להבטיח לעצמכם את כל יתרונות השירות החשובים המופיעים לעיל. כמו כן, אנו ממליצים לכם לעיין בקטלוג דלתות פנים ודלתות כניסה על מנת לבחור את הדגם העיצובי המועדף עליכם.

דדלתות כניסה ופנים - מחיריםהחלפה של כל הדלתות בסביבת המגורים (כניסה ופנים) מהווה הוצאה כספית לא מבוטלת, ולכן, קיימת חשיבות רבה לסקר השוואתי בין מספר יצרני דלתות ומשווקים. באופן זה, תוכלו להיחשף לאיכויות הדלתות המוצעות לכם ולבחור בהצעה האטרקטיבית ביותר גם מבחינת איכות הדלתות אותן אתם רוכשים וגם ברמת המחיר.

עלותה של דלת כניסה בגודל סטנדרטי נעה בין 3,000 ל-5,000 ₪, כאשר העלות הנדרשת לדלתות כניסה מעוצבות היא מ-5,000 ₪ ואילך בהתאם לגודל הדלת וסגנונה העיצוב. דלתות פנים משווקות במחירים של 1,500 ₪ ואילך, אך חשוב לציין שככל שהדלתות מעוצבות יותר ומודרניות יותר כך הן משווקות בתעריפים גבוהים יותר. אחת מהדרכים להוזיל את הרכישה היא במסגרת רכישת דלת פנים במבצע מכירות. מבצעי המכירות מוצעים לכם על ידי יצרני דלתות מובילים לאורך כל ימות השנה והם מתייחסים לדגמים מקולקציות קודמות ו/או לדגמים במחירי השקה של קולקציות חדשות, ולכן, חשוב לעקוב את מבצעי המכירות אותן מפרסמות היצרניות המובילות מעת לעת.