דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלת כניסה מעוצבת מפלדה - כל היתרונות

דלת כניסה מעוצבת מפלדה - כל היתרונות

דלתות כניסה המיוצרות מפלדה הן הגדרה כוללת לעשרות דגמים של דלתות כניסה מעוצבות המאפשרות לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות גם בהיבט העיצובי וגם בהיבט המיגוני. דלתות אלו מגיעות בגדלים שונים והן מותאמות לדירות מגורים בהן מפתח הכניסה הוא בגודל סטנדרטי ולבתים פרטיים בהם ניתן להתקין דלת כניסה מעוצבת מפלדה בכל גודל נדרש.

דלתות כניסה מפלדה - מה הופך אותן לדלתות המושלמות לסביבת המגורים?דלתות כניסה מפלדה הן הדלתות הפופולאריות ביותר בישראל ויש לכך לא מעט סיבות טובות, וביניהן: • דלתות כניסה עמידות וחזקות לאורך שנים - דלת כניסה המיוצרת מפלדה נחשבת לדלת עמידה לתנאי חוץ, עובדה ההופכת אותה לדלת אידיאלית לבתים פרטיים ודירות מגורים.

• דלת בעלת תו תקן ישראלי - דלתות כניסה המיוצרות מפלדה הן דלתות העומדות בתקן 5044 שהוא למעשה תקן ישראלי מחייב של דלתות כניסה. תקן זה מעיד בין היתר על הרמה המיגונית של הדלת ועל כך שאמצעי המיגון של הדלת נחשבים לאיכותיים.

• דלת פונקציונאלית הניתנת להתאמה אישית לכל גודל מפתח כניסה- דלתות כניסה המיוצרות מפלדה מגיעות בכל גודל נדרש, ולכן הן יכולות להתאים גם לדירות מגורים וגם לבתים פרטיים. כיום, ניתן לייצר דלתות כניסה מפלדה המותאמות גם לצרכי התקנת דלתות בקו אפס המיושר עם קיר החזית.

• דלתות מעוצבות - כאשר מדברים על דלת כניסה מעוצבת המיוצרת מפלדה מדברים למעשה עם מבחר גדול ומרשים של דלתות כניסה בעיצובים שונים. טכנולוגיות הייצור המודרניות מאפשרות ייצור של דלתות כניסה מפלדה המגיעות בעיצובים מרהיבים, החל מעיצוב בסגנון דלת כניסה כפרית דמוי עץ, דרך דלתות בשילוב פרזול דקורטיבי ועד דלתות בצביעה אומנותית ודגמים עיצובים נוספים.

• דלתות נוחות וקלות לתחזוקה - דלתות פלדה מתאפיינות בין היתר בתחזוקה שוטפת קלה ונוחה במסגרתה לא תדרשו לבצע פעולות תחזוקה תקופתיות כפי שנדרש לדוגמא בדלתות המיוצרות מעץ מלא.

דלתות כניסה מפלדה - היכן רוכשים ומה חשוב לבדוק?רכישתה של דלת כניסה מעוצבת המיוצרת מפלדה, מומלץ שתעשה באמצעות חברות ייצור מובילות בענף וזאת על מנת להבטיח לעצמכם מספר יתרונות שירות חשובים וביניהם: היצע גדול של דלתות כניסה בדגמים עיצובים שונים, דלתות הניתנות לייצור על פי הזמנה בהתאם לגודל הדלת הרצויה לכם, דלתות כניסה המשלבות בתוכן מערכות מיגון ומנגנוני נעילה איכותיים וברמה הגבוהה ביותר, וכמובן, אחריות מלאה על מרכיבי הדלת.

כאשר ניגשים לרכוש דלת כניסה מעוצבת מפלדה חשוב לבדוק את רמת המיגון ואיכויות מנגנוני הנעילה המצויים בדלת ואת האפשרויות העומדות לרשותכם בכל הנוגע לשדרוג מנגנוני הנעילה בהתאם לצרכי המיגון הנחוצים לכם. כמו כן, חשוב לבדוק את היצע הדגמים העיצוביים ואת עלויות השדרוג של דגם כזה או אחר לסוג הדלת הנחוצה לכם על פי גודלה. כמו כן, חשוב לבדוק את נושא תו התקן ואת היקף האחריות המוצעת לכם.

דגמים טרנדיים של דלתות כניסה מעוצבותעד לפני מספר שנים, כאשר היו מדברים על דלתות כניסה מעוצבות היו מדברים בדרך כלל על דלתות כניסה אשר יוצרו מעץ מלא. בשנים האחרונות, לנוכח הימצאותן של טכנולוגיות מתקדמות בענף ייצור הדלתות, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של דלתות כניסה מעוצבות המיוצרות מפלדה. הדגמים הטרדניים של השנים האחרות כוללים בין היתר דלת כניסה מעוצבת המיוצרת מפלדה בציפוי דמוי עץ, דלת כניסה עם חלון מסורג, דלת כניסה המשלבת בתוכה פסי ניקל ואלומיניום ועוד עשרות דגמים עיצוביים ההופכים את חזית הכניסה לסביבת המגורים למודרנית יותר, מעוצבת יותר ומרשימה הרבה יותר.

דלת כניסה מעוצבת מקטלוגאחת מהדרכים העומדות לרשותכם בכל הנוגע לרכישת דלתות פלדה היא במסגרת רכישה מקטלוג דלתות בו תוכלו למצוא את כל העיצובים הטרנדים של השנים האחרונות. כאשר רוכשים דלתות כניסה מתוך קטלוג חשוב להתייחס בין היתר למידות הדלת, מניפת הצבעים האפשריים לדלת, המפרט הטכני של הדלת, משקל הדלת, שיטות ההתקנה ופרמטרים נוספים עליהם חשוב להיוועץ עם יועצי דלתות במסגרת השירות המקצועי המוצע לכם על ידי חברות ייצור מובילות בתחום. לצפייה בקטלוג דלתות כניסה מעוצבות עם כל הדגמים החדשים ביותר בקרו באתר שלנו.