דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> 5 נושאים לבדוק ברכישת דלתות חוץ או פנים

5 נושאים לבדוק ברכישת דלתות חוץ או פנים

רכישת דלתות פנים או חוץ לסביבת המגורים ו/או המשרד, נדרשת לכל אחד ואחת מאיתנו המצוי בהליכי בנייה, שיפוץ או שדרוג של שטח הבית, הדירה או המשרד. על מנת לאפשר גם לכם ליהנות מרכישה כדאית ומשתלמת של דלתות חוץ/פנים, ריכזנו עבורכם רשימה של חמישה נושאים שחשוב לכם לבדוק במעמד הרכישה.

1. זהות המשווקבדומה לכל אלמנט דירתי/משרדי אחר אותו אתם רוכשים, גם ברכישת דלתות חוץ או פנים חשוב ומומלץ שהרכישה תתבצע באמצעות משווק ידוע ומוכר העוסק ומתמחה בשיווק דלתות פנים/חוץ. באופן זה, תוכלו ליהנות ממבחר גדול ומרשים של דגמי דלתות לבחירה, אך חשוב מכך, תוכלו להבטיח לעצמכם "כתובת" מקצועית אחת לכל נושא ועניין הקשור לדלתות אותן אתם רוכשים.

2. איכויות חומרי הגלםדלתות חוץ ופנים מיוצרות כיום מחומרי גלם שונים שכל אחד משפיע במידה ניכרת על איכויות הדלת ועמידותה לאורך זמן. ברכישת דלתות חוץ או פנים, חשוב לשים דגש על איכויות חומר הגלם העיקרי ממנו מיוצרת הדלת ולוודא שמדובר בחומרי גלם איכותיים בעלי עמידות מקסימאלית לאורך שנים. כאשר בוחנים את איכויות חומרי הגלם, חשוב לשים דגש על רמת הבידוד התרמי והאקוסטי של גוף הדלת, עמידות חומרי הגלם לתנאי חוץ (במידה ומדובר בדלתות כניסה לבתים פרטיים), עמידות הדלת בפני מים ונזקי קורוזיה, משקל הדלת, אופן תחזוקת הדלת, וכמובן, איכות מנגנוני הנעילה והמיגון של הדלת.

3. הסגנון העיצוביבשנים האחרונות, מושם דגש עיקרי על הסגנון העיצובי של דלתות הכניסה והפנים, כאשר טכנולוגיות הייצור המתקדמות הנלוות לתעשיית ייצור הדלתות, מאפשרות פיתוח דגמים מעוצבים של דלתות. כיום, כל חברת ייצור מובילה בתחום הדלתות מאפשרת לכם ליהנות מעשרות דגמים של דלתות מעוצבות הכוללות בין היתר:

• דלתות כניסה מעוצבות בשילוב ויטרינות ו/או חלונות בכנף

• דלתות פנים מעוצבות בשילוב פסי אלומיניום לרוחב ו/או לאורך הדלת

• דלתות מעוצבות בגוון אחיד על פי בחירת הלקוח

• דלתות נפחות לכניסה - קולקציית דלתות מעוצבות המשלבת בתוכה אלמנטים אשר יוצרו על ידי נפח - אמן. דלתות אלו מגיעות בגוונים המעניקים מראה עתיק ואותנטי לגוף הדלת

• דלתות כניסה מעוצבות בסגנון באוהוס – דלתות המשלבות בתוכן חלון זכוכית, מסגרת אלומיניום וסורג דקורטיבי ועוד עשרות דגמים נוספים של דלתות כניסה ופנים מעוצבות המעניקות מימד נוסף של עיצוב לסביבת המגורים או משרד.

4. אחריותסיבה מרכזית וחשובה נוספת לרכישת דלתות מעוצבות לכניסה או לחלל המגורים/משרד ממשווק מוכר וידוע היא אחריות יצרן. כאשר רוכשים דלתות חשוב לבדוק את היקף האחריות המוענקת לכם ואת התנאים להפעלתה במידת הצורך. את נושא האחריות לדלתות נהוג לסווג לאחריות יצרן ואחריות על ההתקנה, וכאן המקום לציין שמדובר בשני סוגי אחריות שונים זה מזה. במידה ואתם רוכשים דלתות ממשווק שאינו מספק לכם אחריות יצרן, הדבר אמור להדליק לכם "נורה אדומה" בנוגע לאיכויות חומרי הגלם מהם מיוצרות הדלתות. אחריות יצרן היא ברוב המקרים אחריות לתקופה של עד 3 שנים ואחריות על ההתקנה היא לתקופה מרבית עד 5 שנים.

5. מחירהעלות הכספית של כל דלת כניסה ו/או דלת פנים משתנה בהתאם למספר פרמטרים שונים הכוללים בין היתר את סוג הדלת וגודלה, חומרי הגלם מהם מיוצרת הדלת, רמת האבזור של הדלת (מנגנוני נעילה ואמצעי מיגון), הסגנון העיצובי של הדלת ופרמטרים נוספים. מכיוון שמחירי דלתות מעוצבות לכניסה ולחלל הפנים, אינם אחידים ועשויים להשתנות מספק אחד לשני, אנו ממליצים לכם לקיים סקר מחירים השוואתי בין מספר משווקי דלתות מובילים בתחומם. באמצעות הסקר ההשוואתי תוכלו לבחון את איכויות הדלתות אותן אתם מעוניינים לרכוש ואף לבחון את הצעת הרכישה המשתלמת ביותר עבורכם. במקרים מסוימים, תוכלו להוזיל את עלויות הרכישה באמצעות מבצעי מכירות נקודתיים הנערכים על ידי המשווק או במסגרת רכישה כמותית של מספר דלתות פנים מעוצבות לסביבת המגורים/משרד.

הקפדה יתרה על כל אחד מהנושאים המופיעים לעיל, תאפשר גם לכם לרכוש דלתות מעוצבות המותאמות לסגנון העיצובי של סביבת המגורים או משרד ותבטיח לכם רכישה כדאית ומשתלמת של דלתות כניסה ודלתות פנים איכותיות ומעוצבות המיוצרות בהתאם לסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר בענף ייצור הדלתות.