דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות פלדה הן דלתות בטיחות המיוצרות כדלתות פנים או חוץ

דלתות פלדה: שילוב של הגנה מקסימאלית ואסתטיקה

דלתות פלדה מבית "שריונית חסם" הן דלתות המיוצרות תחת סטנדרטים מחמירים ביותר, תוך הקפדה על איכות עבודה גבוהה ושימוש בחומרי גלם בעלי כושר עמידות גבוה. בסופו של דבר, דלת פלדה חייבת לספק עבורכם את הביטחון אותו אתם דורשים, מבלי לפגוע באסתטיקה הבית או בחזות הכללית.

 

סוגים שונים של דלתות פלדה:

כל דלתות הפלדה עשויים, כמובן מפלדה איכותית המאובזרת במנעול מרכזי בעל דרגת בטיחות גבוהה. דלתות פלדה משווקות כיום במגוון עשיר של סגנונות, על מנת להעניק את השילוב המנצח בין איכות לבין אסתטיקה, איש- איש וטעמו הוא. דלת פלדה בסגנון הייטק, מתאימה לאלו מכם האוהבים את הסגנון המודרני, המבוסס על קווים ישרים ונקיים, דלת פלדה בסגנון יווני, דלתות פלדה בסגנון כפרי- אלו הן דלתות שעוברות צביעה בתנור, דלתות פלדה המשלבות בעיצובן חלון, עבודות פרזול ועוד. דלתות פלדה מיוצרות על תקן דלתות פנים או דלתות חוץ, כאשר אתם בוחרים את העיצוב, הסגנון והשכלולים- במידת הצורך. כך למשל, עומדות לרשותם דלתות פלדה המאובזרות במנגנון חשמלי מגנטי או במנגנון ביומטרי (שחרור נעילת הדלת באמצעות טביעת האצבע שלכם).

 

איכות דלתות הפלדה של "שריונית חסם":

כל דלתות הפלדה שלנו מיוצרות מחומרי גלם איכותיים בלבד, בין אן מדובר בגוף הדלת ובין אם במרכיבי העיצוב והנוי. אלומיניום (לרבות , פסי אלומיניום, יציקות אלומיניום, לוחות אלקובונד ועוד), נירוסטה, נחושת, ברזל, זכוכית ובידודית (עם / בלי סורג פנימי).

 

ומה בנוגע למנעולים?

דלת ביטחון ללא מנעול תואם היא כמובן דלת שלוקה בחסר. אנו משלבים מנעולים המספקים הגנה מרבית, מנעולים הכוללים מספר רב של בריחים, מנעולים המצוידים בצירים סמויים ועוד.