דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלת פנים איכותית - קווים לדמותה

דלת פנים איכותית - קווים לדמותה

דלתות פנים המשמשות אותנו לצרכי תיחום חללים וחדרים בסביבת המגורים ו/או המשרד, הן הגדרה כוללת להיצע הולך וגדל של דגמים, כאשר בין סוגי דלתות הפנים הנפוצות ביותר תוכלו למצוא דלת פנים כנף הניתנת להתקנת משקוף ו/או התקנה נסתרת (קו אפס) ודלת הזזה הניתנת להתקנה באמצעות כיס ייעודי בתוך הקיר או במסגרת התקנת מסילה עליונה.

בחירת דלת פנים איכותית - כיצד?כאשר רוכשים דלתות פנים לסביבת המגורים ו/או המשרד, חשוב להתייחס למספר פרמטרים מרכזיים כגון:

1. חומרי הגלם מהם מיוצרת הדלת - דלת פנים איכותית חייבת להיות מיוצרת מחומר גלם בעל עמידות גבוהה לסימני שחיקה ובלאי

2. עמידות בפני מים - דלתות פנים שאינן משלבות בתוכן חומרי ציפוי ומילוי עמידים למים, עשויות להתבלות ואף להתנפח לאורך זמן בעת מגע מתמשך עם מים ולחות.

3. רמת הבידוד התרמי והאקוסטי של גוף הדלת - דלתות פנים איכותיות חייבות לספק לכם רמה גבוהה ככל הניתן של בידוד תרמי (חום/קור) ובידוד אקוסטי (מבודד רעשים).

4. משקל הדלת ונוחות תפעולה - ברוב המקרים מומלץ לרכוש דלתות פנים בעלות משקל קל יחסית, וזאת על מנת לאפשר נוחות תפעולית של הדלת לכל אחד מבני המשפחה.

5. אופן התחזוקה והניקוי של גוף הדלת - דלתות פנים מודרניות ואיכותיות מגיעות עם ציפוי קל נוח לניקוי ותחזוקה, דבר המאפשר לכם להסיר אבק וסימני לכלוך שונים באמצעות מטלית לחה בלבד.

ומה בנוגע לסגנון העיצובי של הדלתות?כיום, הודות לטכנולוגיות מתקדמות המיושמות בתהליכי ייצור של דלתות פנים, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של דגמים עיצוביים לכל סוגי דלתות הפנים. טכנולוגיות אלו מאפשרות בין היתר ייצור דלתות פנים בציפוי דמוי עץ, ייצור דלתות פנים ברמת גימור של צביעה אלקטרוסטטית, ייצור דלתות פנים מפלדה קלה ובשילוב ויטרינות וחלונות זכוכיות, ייצור דלתות פנים דקורטיביות בשילוב פסי ניקל ואלומיניום ועוד.

ההיצע ההולך וגדל של סגנונות העיצוב לדלתות פנים, מאפשר לכל אחד ואחת מבינכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות לעיצוב סביבת המגורים, כאשר את סגנונות העיצוב השונים של דלתות הפנים ניתן להתאים לקו העיצובי הכללי של סביבת המגורים.

דלתות פנים ממתכת - כל היתרונותכאשר מדברים על דלת פנים איכותית ועמידה לאורך שנים מדברים בעיקר על דלת פנים המיוצרת ממתכת. דלתות פנים המיוצרות ממתכת מאפשרות לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות משמעותיים הכוללים בין היתר:

• דלתות פנים המותאמות לכל סוגי החללים והחדרים בסביבת המגורים/משרד, לרבות, חללים בעלי מפתחי כניסה צרים או רחבים.

• דלתות פנים איכותיות המתאפיינות בעמידות גבוהה לאורך שנים גם בפני מים, קורוזיה ולחות וגם בפני מזיקים וסימני שחיקה ובלאי.

דלתות פנים אקוסטיות המתאפיינות ברמת בידוד תרמי ואקוסטי גבוהה בהשוואה לדלתות פנים המיוצרות מחומרי גלם אחרים.

• דלתות פנים הניתנות למילוי באמצעות חומרי בידוד המשדרגים את רמת הבידוד האקוסטי.

• דלתות פנים הניתנות לעיבוד שבבי ולשיטות צביעה מתקדמות, דבר המאפשר לכם ליהנות מהיצע הולך וגדל של דגמים עיצוביים של דלתות פנים ממתכת.

• דלתות פנים בהן ניתן לשלב ויטרינות ו-חלונות עם מסגרת אלומיניום וזכוכית מחוסמת.

• דלתות פנים קלות ונוחות לניקוי ותחזוקה שוטפת - ניתן להסיר אבק וכמתי לכלוך מגוף הדלת באמצעות מגבון לח או מטלית לחה בלבד.

• דלתות פנים קלות לתפעול המתאפיינות במשקל קל יחסית.

ויתרונות נוספים ההופכים את דלתות המתכת לאחד מסוגי דלתות הפנים הפופולאריים ביותר בישראל ולא בכדי.

דלתות פנים איכותיות רוכשים רק מחברות ייצור מובילות!רכישת דלתות פנים בכל כמות נדרשת (גם יחידה אחת), מומלץ וחשוב שתעשה אך ורק באמצעות חברות ייצור מובילות בענף הדלתות, העוסקות ומתמחות בכל שלבי התכנון, העיצוב והייצור של הדלתות. באופן זה תוכלו להבטיח לעצמכם מספר יתרונות שירות מרכזיים הכוללים בין היתר: היצע גדול של דגמי דלתות פנים מעוצבות לסביבת המגורים ו/או המשרד, הקפדה יתרה על איכויות חומרי הגלם של דלתות הפנים, דלתות המיוצרות בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף, וכמובן, אחריות מקיפה על כל מרכיבי הדלתות בהתאם לתנאי האחריות המוענקת לכם כבר במעמד הרכישה ושנים קדימה. לצפייה בקטלוג דלתות פנים איכותיות ומעוצבות לשנת 2022 הכנסו לאתר והתרשמו מהדגמים החדשים.