דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות חוץ מעוצבות - כל האפשרויות

דלתות חוץ מעוצבות - כל האפשרויות

כל אחד ואחת מאיתנו חולם על חזית מעוצבות בכניסה לסביבת מגוריו. כיום, באמצעות ההיצע הגדול של דגמי דלתות חוץ מעוצבות , גם אתם תוכלו לייצר חזית כניסה מודרנית ומעוצבת המותאמת לסגנון העיצובי המועדף עליכם ביותר והמותאם ביותר לעיצוב הכללי של סביבת המגורים.

דלתות חוץ - באיזה גדלים הן מגיעות?כאשר מדברים על דלתות חוץ מעוצבות לסביבת המגורים, מדברים למעשה על מספר סוגי דלתות שונים בגדלים שונים. הגודל הסטנדרטי של דלת כניסה (כנף אחת) הוא 90/210 ס"מ, שהוא הגודל הסטנדרטי של מפתח הכניסה לדירות מגורים. במידה ואתם מעוניינים ברכישת דלתות חוץ מעוצבות לבתים פרטיים, תוכלו לשנות את גודל הדלת בהתאם לגודל מפתח הכניסה הרצוי לכם. דלתות כניסה נוספות היכולות להתאים לבתים פרטיים הן דלתות כנף וחצי המגיעות בגודל של 130 עד 155 ס"מ רוחב ו-210 ס"מ גובה. גודל נפוץ נוסף של דלתות חוץ מעוצבות המותקנות בכניסה לבתים פרטיים הוא גודל של דלתות שתי כנפיים ברוחב של 180 עד 215 ס"מ וגובה של 210 ס"מ. חשוב לציין שקיימת לרשותכם האפשרות לתכנון מידות הדלת בהתאם לגודל הרצוי לכם.

דלתות חוץ - שיטת ההתקנהדלתות חוץ מעוצבות ניתנות להתקנה בשתי שיטות מרכזיות, הראשונה בהן היא שיטת המשקוף במסגרתה מתקינים משקוף גלוי שעל גביו ניתן להתקין את הדלת, והשיטה השנייה היא שיטת קו אפס במסגרתה הדלת מותקנת בקו מיושר עם קירות החזית. שיטת קו אפס היא שיטה יקרה יותר להתקנת דלתות חוץ, אך המימד העיצובי אותה היא מוסיפה לחזית כניסה לביתכם הפרטי בהחלט שווה כל שקל!

דלתות חוץ - הסגנון העיצוביבעשורים האחרונים, הודות לכניסתן של טכנולוגיות ייצור מתקדמות מסוגן לענף ייצר הדלתות, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של דלתות חוץ מעוצבות בסגנונות עיצוב שונים (כפרי, קלאסי, מודרני וכדומה). טכנולוגיות הייצור המתקדמות מאפשרות בין היתר ייצור של דלתות ביטחון מפלדה המגיעות בעיצובים מרשימים כגון: דלתות פלדה במראה עתיק ובשילוב אלמנטים אשר מיוצרים על ידי נפח - אמן, דלתות פלדה בשילוב ויטרינות וחלונות דקורטיביים, דלתות פלדה בצבע אחיד בשיטת הצביעה האלקטרוסטטית, דלתות פלדה בציפוי אלומיניום דמוי עץ ואפשרויות נוספות המאפשרות גם לכם לייחד את הסגנון העיצובי של חזית הכניסה לביתכם/דירתכם.

דלתות חוץ מעוצבות המיוצרות מפלדה - כל היתרונותכאשר מדברים על דלתות חוץ מעוצבות מדברים ברוב המקרים על דלתות כניסה המיוצרות משני חומרי גלם עיקריים: עץ מלא או פלדה. רכישת דלתות חוץ המיוצרות מפלדה, תאפשר גם לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות הכוללים בין היתר:

• דלתות חוץ בעלות עמידות גבוהה בפני ניסיונות פריצה באמצעים שונים

• דלתות חוץ המיוצרות בהתאם לתקן הישראלי הנדרש לדלתות ביטחון

• דלתות חוץ דקורטיביות המיוצרות כיום באמצעות טכנולוגיות ייצור מתקדמות מסוגן

• דלתות חוץ אשר אינן דורשות תחזוקה מיוחדת לאורך ימות השנה, וזאת בניגוד לדלתות כניסה מעוצבות מעץ מלא בהן קיים הכרח לביצוע עבודות תחזוקה שוטפת

• דלתות חוץ מעוצבות המשלבות בתוכן חומרי מילוי המשפרים את רמת הבידוד התרמי והאקוסטי של גוף הדלת

• דלתות ביטחון בהן ניתן לשלב מגוון רחב של מנגנוני נעילה מתקדמים מסוגם לשיפור רמת המיגון של הדלת ויתרונות נוספים ההופכים את דלתות הכניסה מפלדה לדלתות הפופולאריות ביותר בישראל.

בחירת דלתות חוץ מעוצבות - כיצד?כאשר רוכשים דלתות חוץ מעוצבות, חשוב לשים דגש על 4 נושאים מרכזיים הכוללים:

1. זהות המשווק באמצעותו אתם רוכשים את הדלת - ברוב המקרים מומלץ לרכוש דלתות חוץ ממשווק ידוע ומוכר בתחום, דבר המבטיח לכם דלתות חוץ איכויות המיוצרות מחומרי גלם איכותיים ובאמצעות טכנולוגיות ייצור מתקדמות מסוגן.

2. רמת הבידוד התרמי והאקוסטי של דלת הכניסה - דלתות חוץ נועדו לבודד את סביבת מגוריכם מהעולם שבחוץ, ולכן, חשוב לוודא שהדלת אותה אתם רוכשים היא בעלת רמת בידוד גבוהה גם בהיבט התרמי (חום/קור) וגם בהיבט האקוסטי (מבודד רעשי חוץ).

3. רמת המיגון והבטיחות של הדלת - רכישת דלתות חוץ מחייבת אתכם לבדוק את עמידות הדלת בפני ניסיונות פריצה.

4. אחריות יצרן ואחריות על ההתקנה – דלתות חוץ חשופות לפגעי חוץ ולכן קיימת חשיבות רבה להיקף ותנאי האחריות המוענקת לכם במעמד הרכישה (אחריות יצרן) ובמעמד התקנתה (אחריות על ההתקנה). שימו לב שמדובר בשני סוגי כתבי אחריות שונים.