דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> 4 טיפים חשובים לרכישת דלתות פנים איכותיות

4 טיפים חשובים לרכישת דלתות פנים איכותיות

רכישה של דלתות פנים כרוכה בהוצאה כספית לא מבוטלת וזאת לנוכח העובדה שמדובר ברכישה כמותית של מספר דלתות בהתאם למספר החדרים בסביבת המגורים או המשרד. כפועל יוצא מכך, רכישת הדלתות חשוב שתעשה בהתאם למספר פרמטרים מרכזיים המשפיעים על איכות הדלתות לאורך זמן. בעמוד שלפניכם ריכזנו עבורכם רשימה של 4 טיפים חשובים שיסייעו גם לכם לרכוש דלתות פנים איכותיות וזאת לצד מידע על רכישת דלתות פנים במבצע מכירות כזה או אחר.

1. זהות בית העסקרכישת דלתות פנים איכותיות מומלץ שתעשה באמצעות בתי עסק מובילים בענף הדלתות. ברוב המקרים, מומלץ לרכוש דלתות פנים ישירות מחברת הייצור של הדלתות ולוודא שמדובר בחברת ייצור מובילה בתחומה. באופן זה, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של דלתות פנים ולהבטיח לעצמכם רכישה של דלתות פנים המיוצרות בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף הייצור.

2. נושא האחריותכאשר רוכשים דלתות פנים לסביבת המגורים או המשרד, חשוב לבדוק היטב את נושא האחריות המוצעת לכם במעמד הרכישה. אחריות המוענקת על ידי המשווק/יצרן היא למעשה אחריות נפרדת לאחריות המוענקת לכם על ידי מתקיני הדלתות, והיא מתייחסת אך ורק למרכיבי הדלת. ברוב המקרים, אחריות המוענקת לכם על ידי המשווק/יצרן היא אחריות לתקופה של עד שלוש שנים.

3. מאפייני הדלתותדלתות פנים איכותיות הן דלתות המיוצרות מחומרי גלם איכותיים בעלי עמידות לאורך זמן. כאשר בודקים את איכות הדלתות, חשוב להתייחס למספר מאפיינים מרכזיים הכוללים בין היתר את סוג הציפווי והמילוי של הדלתות, עמידות הדלת בפני סימני שחיקה ובלאי, עמידות הדלת בפני מים ורמת הבידוד התרמי והאקוסטי של הדלתות.

4. אופן תחזוקת הדלתותכאשר רוכשים דלתות פנים איכותיות חשוב להתייחס לאופן התחזוקה השוטף של הדלתות, לרבות, אופן ניקוי הדלת. ברוב המקרים, דלת פנים איכותית היא דלת הניתנת לניקוי קל ונוח באמצעות מגבון לח.

דלתות פנים איכותיות במבצעי מכירות - מה חשוב לבדוק?רכישה של מספר דלתות פנים בעת ובעונה אחת, כרוכה בעלות כספית גבוהה, ולכן, יותר ויותר לקוחות רוכשים דלתות פנים במסגרת מבצעי מכירות כאלו ואחרים המתקיימים על ידי היצרנים והמשווקים השונים. כאשר רוכשים דלתות פנים במבצע מכירות, חשוב להתייחס לכל אחד מהנושאים המופיעים לעיל, הנלווים לתהליך רכישה של דלתות פנים ללא קשר למבצע מכירות כזה או אחר. במקביל, חשוב לבדוק את סוג ואופי המבצע, כאשר חלק מהמבצעים נערכים לצורך חיסול מלאי קיים של דלתות פנים וחלק מהמבצעים נערכים במסגרת השקה של קולקציית דלתות פנים חדשה.

שימו לב - מומלץ להימנע מרכישת דלתות פנים במחירים נמוכים באופן משמעותי ממחירי השוק, ובעיקר כאשר הרכישה מתבצעת דרך יצרן או משווק לא מוכר. ברוב המקרים, המחיר הנמוך יכול להעיד על איכות ירודה של הדלתות והדבר עלול לעלות לכם ביוקר לאורך זמן.

כפועל יוצא מכך, מומלץ שרכישת דלתות פנים איכותיות במבצע תתבצע אך ורק במסגרת מבצעי מכירות של חברות ייצור מובילות בתחום ו/או על ידי משווקים מוכרים ואמינים בענף הדלתות. במקרים מסוימים, חלק מהיצרנים והמשווקים מאפשרים לכם ליהנות מהנחה כמותית בעת רכישה של מספר כזה או אחר של דלתות פנים, אך גם כאן חשוב לבדוק את זהותה של חברת הייצור העומדת מאחורי תהליך ייצור הדלתות. גם כאשר רוכשים דלתות פנים במבצע מכירות, חשוב להתייחס לנושא האחריות המוצעת לכם במעמד הרכישה, וברוב המקרים, מומלץ להימנע מרכישת דלתות פנים ללא אחריות גם במקרים בהם מדובר במחיר אטרקטיבי במיוחד.

מחירי דלתות פנים איכותיות - מה חשוב לדעת?העלות הכספית של דלת פנים איכותית כזו או אחרת, נקבעת בהתאם לסוג הדלת בה בחרתם (דלת כנף, דלת הזזה, דלת פנים 2 כנפיים) ובהתאם לאיכויות חומרי הגלם ממנה היא מיוצרת. כמו כן, העלות נקבעת בהתאם לסגנון העיצובי של הדלת ולאיכות מנגנון הנעילה המותקן בגוף הדלת. כאשר רוכשים דלת פנים חשוב לבדוק את הפרט הטכני של מרכיבי הדלת ובכך תוכלו להיחשף לחומרי הגלם מהם היא מיוצרת. כמו כן, מומלץ לערוך סקר השוואתי בין מספר חברות ייצור מובילות בתחום ולבחור בחברת הדלתות המאפשרת לכם ליהנות מדלתות הפנים האיכותיות ביותר במחיר האטרקטיבי ביותר