דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> 5 יתרונות מרכזיים של דלתות כניסה מפלדה

5 יתרונות מרכזיים של דלתות כניסה מפלדה

דלת הכניסה, מעבר להיותה אלמנט עיצובי בפתח סביבת המגורים, מהווה אמצעי בטיחות נחוץ והכרחי, ולכן, קיימת חשיבות רבה לחומר הגלם ממנו היא מיוצרת. בעמוד שלפניכם, תוכלו למצוא מידע כללי על היתרונות המרכזיים הנלווים לדלתות כניסה מפלדה.

דלתות כניסה מפלדה - בגלל העיצובדלת כניסה המיוצרת מפלדה מגיעה כיום במבחר גדול ומרשים של סגנונות עיצוביים, החל מהסגנון העתיק, דרך הסגנון המודרני ועד לדלתות פלדה בסגנון כפרי בשילוב פרזול דקורטיבי. ההיצע הגדול של סגנונות העיצוב בקטגוריית דלתות פלדה הוא פועל יוצא של טכנולוגיות ייצור מתקדמות מהשנים האחרונות, המאפשרות שילוב בין חומרי גלם ויצירת קווי עיצוב שונים היכולים להתאים לכל סגנון עיצובי כזה או אחר, כאשר חלק מסגנונות העיצוב מושגים באמצעות טכניקת צביעה בתנור (צביעה אלקטרוסטטית) המאפשרת לקהל הלקוחות לבחור בגוון המועדף עליהם מתוך מניפת צבעים.

דלתות פלדה - בגלל העמידותיתרון מרכזי נוסף של דלתות הכניסה המיוצרות מפלדה בא לידי ביטוי בעמידותה של הדלת מפני תנאי הסביבה ופגעי מזג האוויר. דלתות הפלדה מתאפיינות בעמידות גבוהה לתנאי חוץ, ולכן, הן נחשבות לדלתות כניסה מומלצות לבתים פרטיים.

דלתות פלדה - בגלל עמידותן בתקן הישראלידלת כניסה לבתי מגורים בישראל נדרשות לעמוד בתקן 5044 שהוא התקן הישראלי לדלתות כניסה. תקן זה מעיד על בטיחותה של הדלת כאמצעי מיגון, כאשר כל דלתות הפלדה עומדות בתקן הנדרש והן מיוצרות בהתאם לסטנדרטים המחמירים ביותר בענף ייצור הדלתות.

דלתות כניסה מפלדה - בגלל רמת ההגנה הגבוההמעבר לעמידתה בתקן הישראלי (ת" 5044) בתחום דלתות הכניסה, דלת הכניסה המיוצרת מפלדה מאפשרת לכם ליהנות מרמת הגנה וביטחון גבוהה במיוחד. ברוב המקרים, דלתות פלדה הן דלתות המצוידות במנגנוני נעילה איכותיים המתאפיינים ברמת בטיחות גבוהה במיוחד, כאשר ניתן לשדרג את איכויות מנגנון הנעילה למגוון רחב של אמצעי נעילה מתקדמים מסוגם.

דלתות פלדה - בגלל נוחות התחזוקה השוטפתדלת כניסה המיוצרת מפלדה היא בדרך כלל דלת שנוח וקל לתחזק, כאשר ניקוי כתמי לכלוך נוקשים מגוף הדלתות מתאפשר באמצעות מטלית לחה או מגבון בלבד (ברוב המקרים). יתרונות נוספים של דלתות הכניסה המיוצרות מפלדה באים לידי ביטוי בעובדה שהדלתות מגיעות בגדלים שונים בהתאם לגודל מפתח הכניסה הרצוי לכם, החל מגודל מפתח סטנדרטי ועד לדלתות כניסה בכל גודל נדרש. את דגמי דלתות הכניסה המיוצרות מפלדה ניתן להשיג גם במסגרת רכישת דלתות כנף בגודל סטנדרטי וגם במסגרת רכישת דלתות פלדה 2 כנפיים, דלתות פלדה כנף וחצי ועוד.

רכישת דלתות כניסה מפלדה - מה חשוב לבדוק?על מנת ליהנות מכל היתרונות הנלווים לדלתות כניסה המיוצרות מפלדה, קיימת חשיבות רבה לרכישת הדלתות ישירות מחברות הייצור המובילות ו/או באמצעות המשווקים המורשים של חברות הייצור המובילות בענף הדלתות. באופן זה, תוכלו להבטיח לעצמכם דלתות כניסה איכותיות המיוצרות בהתאם לסטנדרטים המחמירים ביותר בענף. נושא נוסף שחשוב לבדוק במסגרת רכישת דלת כניסה מפלדה הוא נושא האחריות המוצעת לכם במעמד הרכישה. מעבר לכך, חשוב להתייחס לאיכויות מנגנוני הנעילה בגוף הדלת, לאיכויות חומרי הגלם ולעמידותה של הדלת בפני פגעי מזג האוויר. שימו לב - אחריות יצרן על דלתות כניסה היא אחריות המוענקת לכם מטעם יצרן הדלתות על מרכיבי הדלת בלבד והיא מהווה אחריות נפרדת לזו המוענקת לכם במעמד התקנת הדלת על ידי מתקיני הדלתות.

דלתות פלדה - כל הטרנדים מהשנים האחרונותכפי שציינו לעיל, דלתות פלדה מיוצרות כיום באמצעות טכנולוגיות ייצור מתקדמות מסוגן שכל אחת מהן מאפשרת לכם ליהנות מהיצע הולך וגדל של סגנונות לעיצוב דלת כניסה. בין הטרנדים הבולטים של השנים האחרונות בענף ייצור הדלתות מפלדה תוכלו למצוא דלתות כניסה מפלדה המגיעות עם חלון מסורג, דלתות פלדה המגיעות עם הדפסים מרהיבים, דלתות פלדה בחיפוי אלומיניום דמוי עץ יוקרתי, דלתות פלדה בגימור צביעה בתנור ובשילוב פסי ניקל ועוד עשרות דגמים מעוצבים של דלתות פלדה. על מנת לבחור את הדגם העיצובי המועדף עליכם ביותר, אנו ממליצים לכם לעיין בקטלוג דלתות כניסה מעוצבות המוצע לכם על ידי חברת ייצור דלתות מובילה בתחומה.