דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> דלתות הזזה - כל היתרונות

דלתות הזזה - כל היתרונות

התקנה של דלתות הזזה ה בסביבת המגורים או המשרד, תאפשר לכם ליהנות ממספר יתרונות מרכזיים בהם נעסוק בעמוד שלפניכם. לפני כן, נציין את העובדה שקיימים שני סוגים שונים של דלתות הזזה, סוג אחד ידוע בשם דלתות הזזה חיצונית והסוג השני ידוע בשם לדתות הזזה פנימיות, כאשר ההבדל בין שני הסוגים בא לידי ביטוי באופן התקנת הדלתות: דלתות הזזה חיצוניות הן דלתות הניתנות להתקנה באמצעות מסילה ייעודית על גבי הקיר ואילו דלתות הזזה פנימיות הן דלתות הניתנות להתקנה באמצעות כיס מובנה וייעודי בתוך הקיר.

התקנת דלתות הזזהבמסגרת התקנה של דלתות הזזה חיצוניות המותקנת באמצעות מסילה ייעודית על גבי הקיר, קיימת חשיבות רבה לשילוב חיפוי עליון המשמש לצרכי הסתרה של מנגנון ההזזה. חשוב לציין שהתקנה של דלת הזזה חיצונית אינה מצריכה עבודת תשתית מוקדמת ו/או הכנה מוקדמת. לעומת זאת, התקנה של דלת הזזה פנימית מצריכה תכנון מקדים לצורך יצירת חלל פנימי בתוך שטח הקיר, ולכן, עבודות ההכנה לצורך התקנה של דלת הזזה פנימית נעשית במקביל לעבודות בנייה או שיפוץ של סביבת המגורים/משרד.

התקנת דלת הזזה - כל היתרונותהתקנה של דלת הזזה פנימית או חיצונית בסביבת המגורים או המשרד, תאפשר גם לכם ליהנות ממספר יתרונות מרכזיים, וביניהם:

• היצע גדול של דלתות - עד לפני מספר שנים, דלתות הזזה שווקו במספר מצומצם של דגמים, אך כיום, הודות לטכנולוגיות ייצור מתקדמות בענף הדלתות, תוכלו ליהנות מהיצע גדול ומרשים של דלתות הזזה המגיעות בעיצובים שונים הניתנים להתאמה קונספטואלית לסביבת המגורים/משרד. • ניצול מיטבי של שטח הפנים - גם דלתות הזזה פנימיות וגם דלתות הזזה חיצוניות מייתרות את הצורך בדלתות כנף הנפתחות כלפי חוץ/פנים, דבר המאפשר ניצול מיטבי של שטח פנים החללים בהם מותקנת דלת ההזזה. • דלתות נוחות לתפעול - מנגנוני ההזזה המודרניים מאפשרים הזזה קלה ונוחה של הדלת ללא קשר למשקלה. עובדה זו הופכת את דלתות ההזזה לדלתות נוחות לתפעול. • דלתות פנים איכותיות - דלת הזזה מודרנית היא דלת פנים איכותית המתאפיינת בין היתר ברמה גבוהה של בידוד תרמי ואקוסטי כאחד. חומרי הגלם מהם מיוצרות דלתות ההזזה המודרניות, הופכים את גוף הדלת לעמידה יותר, כאשר חומרי הציפוי של הדלת מגנים על גוף הדלת מפני שריטות, סימני שחיקה וכדומה.

מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים דלתות הזזה?רכישת דלתות הזזה מומלץ שתעשה באמצעות חברות ייצור מובילות בענף הדלתות, וזאת על מנת להבטיח לעצמכם היצע גדול של דלתות לצד איכויות גבוהות של תהליכי הייצור. כמו כן, במסגרת רכישה של דלת הזזה מדגם כזה או אחר, קיימת חשיבות רבה להתייחסות נקודתית למספר פרמטרים מרכזיים כגון:

• חומר הגלם העיקרי ממנו מיוצרת הדלת ואיכויותיו • איכות מנגנון ההזזה ונוחות תפעול הדלת באמצעות המנגנון • עובי הדלת במידה וחשוב לכם דלתות אקוסטיות מבודדות • אחריות - חשוב לבדוק את נושא האחריות המוענקת לכם גם על ידי יצרן הדלתות וגם על ידי מתקיני הדלתות

דלתות הזזה - טרנדים בולטים לשנת 2022עד לפני מספר שנים, התקנה של דלתות הזזה בסביבת המגורים או המשרד, יועדה מלכתחילה לחללים קטנים יותר, כאשר היצע הדגמים של דלתות ההזזה היה מצומצם. כיום, הודות לטכנולוגיות ייצור חדישות ומתקדמות בענף ייצור הדלתות, תוכלו ליהנות גם מהיצע גדול ומרשים של דלתות הזזה מעוצבות וגם מדלתות הזזה המיועדות לחדרי מגורים/עבודה גדולים יותר בסביבת המגורים או המשרד. בין יתר הטרנדים הבולטים בתחום דלתות ההזזה לשנת 2022 תוכלו למצוא:

• דלתות הזזה לחדרי ארונות - דלת הזזה דקורטיבית ומרשימה ביופייה היכולה להתאים כאמצעי חציצה בין חדר ארונות מובנה לבין חדר השינה. • דלתות מסדרון - דלת הזזה המיועדת לצרכי התקנה במסדרונות בהם קיים הכרח ביצירת חציצה/הפרדה (מותאם לדירות מפוצלות וכדומה). • דלתות נפתחות לכל כיוון - דלת הזזה המיועדת לחללים עם מפתחי כניסה גדולים. דלתות ההזזה הנפתחות לכל כיוון הן החלופה של דלתות ההזזה לדלתות 2 כנפיים.

וזאת לצד טרנדים נוספים הבאים לידי ביטוי בסגנון העיצובי של דלתות ההזזה ובשילוב חומרי הגלם מהם מיוצרות הדלתות המודרניות.