דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> 5 דגמי דלתות מעוצבות שאתם חייבים לראות

5 דגמי דלתות מעוצבות שאתם חייבים לראות

דלתות מעוצבות הן הגדרה כוללת למספר הולך וגדל של דגמי דלתות פנים ודגמי דלתות כניסה המתאפיינות בעיצובים מרשימים ומודרניים המותאמים לסביבת המגורים המעוצבת והמודרנית. את הדלתות המעוצבות המשווקות כיום בענף דלתות הפנים והכניסה, תוכלו לרכוש מתוך קטלוג דלתות בו תוכלו למצוא עשרות דגמים מעוצבים של דלתות פנים/כניסה. דלתות אלו הן בדרך כלל דלתות כנף בגודל סטנדרטי של 206/60-90 ס"מ בהתאמה, אך בהחלט ניתן למצוא דגמים של דלתות מעוצבות בעלות כנף וחצי או 2 כפניים, לצד דגמים של דלתות הזזה מעוצבות ודלתות מעוצבות בגדלים לא סטנדרטיים נוספים.

בחירת דלתות מעוצבות - מה חשוב לבדוק?מעבר לבחירת הסגנון העיצובי של גוף הדלת, בחירת דלתות מעוצבות מומלץ שתעשה בהתאם לבדיקת מספר פרמטרים מרכזיים היכולים להעיד על איכויות הדלת אותה אתם מעוניינים לרכוש, וביניהם:

• חומרי הגלם מהם מיוצרת הדלת ועמידותם בפני נזקי מים ומזיקים נוספים בסביבת המגורים

• רמת הבידוד התרמי והאקוסטי של הדלת

• אופן ניקוי ותחזוקת הדלת

• משקל הדלת

• מנגנוני הנעילה המוטעמים בגוף הדלת ופתרונות המיגון המשולבים בגוף הדלת במידה ומדובר בדלת כניסה מעוצבת

מעבר לכך, חשוב להתייחס לנושא האחריות המוצעת לכם במעמד הרכישה ולבדוק את תנאי והיקף האחריות.

דגמי דלתות מעוצבות שאתם חייבים לראותכיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של דגמי דלתות מעוצבות, כאשר הדגמים השונים כוללים גם דגמי דלתות פנים מעוצבות וגם דגמי דלתות כניסה מרשימות ומעוצבות. חברות הייצור המובילות בענף הדלתות, מקפידות על ייצור מתמיד וקבוע של דגמים חדשים לקטגוריית הדלתות המעוצבות, כאשר אחת למספר חודשים יוצאת קולקציה חדשה של דלתות מעוצבות שאתם חייבים לראות.

לפניכם, רשימה אקראית של 5 דגמי דלתות מעוצבות שאתם חייבים להכיר:

1. דלת כניסה מעוצבת בסגנון פסי ניתוק - דלת כניסה מרשימה ביופייה המגיעה עם ציפוי דמוי עץ בגימור ווגנה. דלת זו משלבת בתוכה בידוד תרמי אקוסטי מוגבר, כאשר גוף הדלת משלב בתוכו פסי ניתוק שהם למעשה אלמנטים מתכתיים עבים. כמו כן, הדלת משלבת בתוכה ידית דקורטיבית בגווני זהב, ניקל וענתיק.

2. דלת נפחות בעלת מראה עתיק ואותנטי - דלת כניסה ייחודית המיועדת לשוחרי האמנות וחובבי העיצוב העתיק שביניכם. דלת זו היא דלת בטחון מעוצבת המשלבת בתוכה אלמנטים עיצוביים שונים אשר יוצרו על ידי נפח אמן, כאשר רמת הגימור מושגת באמצעות טכניקת צביעה מיוחדת המקנה לגוף הדלת את המראה העתיק והמיוחד.

3. דלת חיפוי זכוכית מעוצבת - דגם נוסף וייחודי של דלת כניסה מעוצבת המתאפיינת בצבע מנוגד ובולט בגוף הדלת וחיפוי זכוכית. דלת זו משווקת במספר דגמים שונים של חיפוי זכוכית וביניהם: חיפוי זכוכית אפורה, חיפוי זכוכית שחורה וחיפוי זכוכית בגוון שמנת.

4. דלת פנים 2 פאנלים - דלת פנים מעוצבת המיוצרת מפלדה קלה. דלת פנים איכותית ועמידה בפני נזקי מים המשלבת בתוכה 2 פאנלים עם מסגרת צרה או רחבה בהתאם לסגנון העיצובי המועדף עליכם. את הדגם העיצובי ניתן להשיג בגוון לבן ו/או שמנת.

5. דלת פנים פסים מובנים לרוחב - דגם עיצובי של דלת פנים המיוצרת מפלדה קלה. גוף הדלת משלב בתוכו פסים מובנים לרוחב. העיצובי הייחודי של הדלת מקנה לה מראה תלת מימדי, כאשר את הדגם העיצובי ניתן להשיג בגווני לבן או שמנת.

וזאת לצד עשרות דגמים נוספים דלתות מעוצבות המיועדות לחללי הפנים לצד עשרות דגמים של דלתות כניסה מעוצבות.

דלתות מעוצבות - עלויותעלותה של כל דלת מעוצבת נקבע בראש ובראשונה בהתאם לסוג הדלת (פנים או חוץ) ובהתאם לאיכויות חומרי הגלם מהם מיוצרת הדלת. פרמטר נוסף המשפיע על עלות הדלת הוא אופן הרכבת הדלת, כאשר דלתות מעוצבות בקו אפס הן הדלתות היקרות יותר בקטגוריה. יחד עם זאת, חשוב לציין שהטכנולוגיות המתקדמות המיושמות כיום בענף הדלתות, מאפשרות ייצור של דלתות מעוצבות, כניסה ופנים כאחד, בעלות מראה עיצובי מרשים בעלויות נמוכות יותר מבעבר. כמו כן, תוכלו ליהנות ממבצעי מכירות מיוחדים של כל חברות הייצור הגדולות והמובילות בענף. מבצעים אלו מתקיימים לצורך השקת קולקציה חדשה של דלתות מעוצבות ולצרכי חיסול מלאי של דגמי דלתות מעוצבות מקולקציות קודמות.