דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> מה באמת חשוב לבדוק כאשר רוכשים דלתות חוץ?

מה באמת חשוב לבדוק כאשר רוכשים דלתות חוץ?

רכישה של דלת חוץ לסביבת המגורים נחוצה לכל אילו מביניכם המצויים בהליכי שיפוץ או בנייה של ביתם החדש ולכל אילו מביניכם המעוניינים להחליף את דלת הכניסה הישנה בדלת חוץ חדשה ומעוצבת יותר. את דלתות החוץ תוכלו להתאים לגודל מפתח הכניסה העומד לרשותכם ו/או זה הרצוי לכם במידה ואתם מתכננים ובונים את ביתכם.

רכישת דלתות חוץ - היכן?רכישת דלתות חוץ חשוב ומומלץ שתעשה באמצעות חברות המתמחות בענף ייצור הדלתות וזאת על מנת לאפשר לכם ליהנות ממספר יתרונות מרכזיים לאורך כל שלבי הרכישה, וביניהם: • היצע גדול של דגמי דלתות כניסה • דלתות המיוצרות בהתאם לפתרונות ייצור מתקדמים המאפשרים לכם ליהנות מדלתות חוץ איכותיות המתאפיינות גם ברמת מיגון גבוהה במיוחד וגם בעמידות גבוהה בפני נזקי מזג האוויר והסביבה • הקפדה יתרה על רמת הגימור של הדלתות ומנגנוני הבטיחות המוטמעים בגוף הדלתות • אחריות יצרן - רכישת דלתות חוץ ישירות מחברת הייצור מאפשרת לכם ליהנות מאחריות מלאה על כל מרכיבי הדלת • שירות אישי המאפשר לכם לבצע אי- אילו התאמות בגוף הדלת ויתרונות נוספים הבאים לידי ביטוי בכל אחד מהפרמטרים אותם חושב לבדוק כאשר רוכשים דלת חוץ.

מהם אותם פרמטרים שחשוב לבדוק ברכישת דלתות חוץ?לפני שנציג בפניכם את הפרמטרים המרכזיים אותם חשוב לבדוק במהלך רכישת דלתות חוץ, נתייחס לחומר הגלם הנפוץ ביותר לייצור דלתות חוץ, והוא כמובן הפלדה. חומר גלם זה, עד לפני מספר שנים לא אפשר ייצור של דלתות חוץ מעוצבות ומרשימות ביופיין, אך שילוב טכנולוגיות מתקדמות בענף ייצור הדלתות במהלך השנים האחרונות, הוביל לכך שכאשר מדברים על דלתות חוץ יוקרתיות ומעוצבות, מדברים בעיקר על דלתות פלדה שמעבר למענה המיגוני אותו הן מספקות, הן מגיעות בעשרות דגמים עיצוביים, וביניהם: דלתות פלדה צבעוניות המגיעות ברמת גימור של צביעה אלקטרוסטטית בתנור, דלתות פלדה בשילוב סורג זכוכית, דלתות פלדה בעיצוב עתיק, דלתות פלדה בשילוב פסי ניקל ואפילו דלתות פלדה בציפוי דמוי עץ במידה ואתם מעוניינים לשמור על המראה הכפרי בפתח הכניסה לבית.

בעת רכישה של דלתות חוץ מפלדה בעיצוב כזה או אחר, חשוב להתייחס לפרמטרים הבאים:

• רמת המיגון של הדלת - כל דלת חוץ נועדה לספק לכם מענה בטיחותי ברמה הגבוהה ביותר, כאשר ההגנה מושגת באמצעות מנגנוני נעילה כאלו ואחרים. • תקן בטיחותי - התקן הישראלי לדלתות חוץ הוא 5044 וחשוב לבדוק שהדלת אותה אתם רוכשים עומדת בדרישות התקן. • רמת הבידוד התרמי - בידוד תרמי של דלתות חוץ מושג באמצעות חומרי מילוי וציפוי ייעודים המשפרים במידה ניכרת את רמת הבידוד התרמי שנועדה לבודד בפני חום וקור. • רמת הבידוד האקוסטי - דלתות חוץ אקוסטיות הן דלתות שנועדו לבודד את רעשי הסביבה ולמנוע מהם לחדור את חלל המגורים.

דלתות חוץ מעוצבות בהתאמה אישית - כיצד?כפי שציינו לעיל, הדרך המומלצת ביותר לרכישת דלתות חוץ היא באמצעות חברות ייצור מובילות בענף ובעלות מוניטין רב שנים. אחד מהיתרונות המרכזיים הנלווים לרכישת דלתות כניסה באמצעות חברות הייצור טמון בעבודה שהן מאפשרות לכם ליהנות מהיצע מרשים של דלתות חוץ הניתנות להתאמה אישית לגודל הדלת הרצויה לכם. כל חברת ייצור מובילה בתחומה, מקפידה על ייצור קולקציה חדשה של דלתות אחת למספר חודשים. קולקציה זו מאפשרת לכם להיחשף למגוון רחב של דגמים עיצוביים של דלתות כניסה ובכך לבחור את הדגם העיצובי המועדף עליכם ביותר ולבצע לגביו אי- אילו התאמות הנחוצות לכם, גם בכל הקשור לגודל הדלת, גם בכל הקשור לצבע הדלת ורמת הגימור וגם בכל הקשור לשיטת ההתקנה הרצויה לכם.

בכל קטלוג דלתות חוץ של חברות הייצור המובילות, תוכלו למצוא עשרות דגמים מודרניים של דלתות כניסה שכל אחד מהם יכול להתאים לסביבת המגורים החדשה או המשופצת. חשוב לציין שחברות הייצור המובילות, משיקות את קולקציית הדלתות החדשה שלהן במסגרת מבצעי השקה המאפשרים לכם ליהנות ממחירים אטרקטיביים על הדגמים החדשים לתקופת זמן מוגבלת וזאת לצד מבצעי חיסול של דלתות חוץ מקולקציות קודמות. לצפייה דלתות במבצע ובמחירים אטרקטיביים של דלתות חוץ חדשות ודלתות חוץ מקולקציות קודמות חפשו באתר שלנו!