דלג לתוכן המרכזי
Skip Navigation Linksדלתות שריונית > מגזין הדלתות> 4 פרמטרים מרכזיים לבחירת דלתות חוץ מעוצבות בהתאמה אישית

4 פרמטרים מרכזיים לבחירת דלתות חוץ מעוצבות בהתאמה אישית

בונים או משפצים? זה הזמן לדעת הכול על דלתות חוץ מעוצבות בהתאמה אישית לסביבת המגורים דלתות חוץ המשמשות אותנו כדלתות בטחון בכניסה לסביבת המגורים, נועדו אומנם לספק לנו את פתרונות המיגון האידיאליים ביותר, אך באותה נשימה הן יכולות לשמש אותנו כאלמנט דירתי - עיצובי כבר בכניסה לביתנו הפרטי או דירת המגורים. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של דלתות חוץ מעוצבות היכולות להתאים לכל סביבת מגורים, כאשר ישנם מספר פרמטרים מרכזיים לבחירתה של דלת חוץ מעצובת כזו או אחרת.

דלתות חוץ - גדליםאחד מהפרמטרים המרכזיים ביותר לבחירת דלת חוץ מעוצבת בהתאמה אישית הוא כמובן גודל מפתח הכניסה הרצוי לכם. כאשר מדברים על דלתות חוץ מעוצבות לדירות מגורים מדברים ברוב המחולט של המקרים על דלתות כניסה כנף אחת. דלתות אלו מגיעות ברוחב סטנדרטי של 98 ס"מ וגובה סטנדרטי של 210 ס"מ. מנגד, כאשר מדברים על גודל דלתות חוץ לבתים פרטיים, מדברים על מגוון רחב של אפשרויות לבחירת גודל הדלת וזאת בהתאם לגודל מפתח הכניסה הרצוי לכם.

כיום, תוכלו למצוא דלתות חוץ מעוצבות מסוג כנף אחת לבתים פרטיים המגיעות במידות רוחב וגובה לא סטנדרטיות (עד 120 ס"מ רוחב), וזאת לצד דלתות שני כפניים ברוחב פתיחה של בין 90 ל-112.5 ס"מ לכל כנף. כמו כן, תוכלו למצוא דגמי דלתות חוץ מסוג כנף וחצי לבתים פרטיים. בדגמים אלו, כנף אחת מקובעת וכנף אחת משמשת לצרכי פתיחה וסגירה של גוף הדלת, כאשר רוחב הכנף הנפתחת יכול להגיע למידת רוחב של עד 120 ס"מ. בנוגע למידות הגובה של דלתות חוץ, ניתן לבחור כל מידת גובה פרופורציונאלית למידת הרוחב.

דלתות חוץ - חומרי גלםעד לפני מספר שנים, כאשר דיברו על דלתות חוץ מעוצבות דיברו ברוב המקרים על דלתות חוץ המיוצרות מעץ מלא. בשנים האחרונות, לנוכח כניסתן של טכנולוגיות מתקדמות לענף ייצור הדלתות, דלתות חוץ יוקרתיות ומעוצבות ניתנות לייצר מלא מפלדה, ובאופן זה, מובטחת לכם דלת בטחון אופטימאלית. דלתות חוץ מפלדה הן דלתות המיוצרות מפלדת אל חלד המתאפיינת בעמידות גבוהה בפני נזקי מים, פגעי מזג האוויר ומצבי קורוזיה, כאשר חומרי המילוי של הדלת מעניקות לה איכויות גבוהות בכל הנוגע לבידוד תרמי (מבודד מפני חום וקור) ובכל הנוגע לבידוד האקוסטי (מבודד בפני רעשי סביבה חיצוניים).

דלתות חוץ - תקן בטיחותבישראל, התקן המחייב של דלתות חוץ הוא תקן ישראל מספר 5044. תקן זה נועד להבטיח את עמידות הדלת בפני ניסיונות פריצה, כאשר התקן מדרג את פרק הזמן הנדרש לפרוץ להתגבר על מנגנוני הבטיחות המותקנים בגוף הדלת. פרק זמן זה נע בין דקה ל-4 דקות וככל שניתן לפרוץ את הדלת בפרק זמן ממושך יותר כך רמת הדירוג שלה על פי התקן גבוהה יותר.

דלתות חוץ - הסגנון העיצוביהפרמטר האחרון והמרכזי ביותר בכל הנוגע לבחירת דלתות חוץ מעוצבות הוא כמובן בחירת הסגנון העיצובי של הדלת. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך ומתרחב של דגמי דלתות חוץ מעוצבות שכל אחד מאפשר לכם ליהנות מסגנון עיצובי אחר. בחירת הדגם המועדף עליכם יכולה להיעשות באמצעות קטלוג דלתות חוץ בו תוכלו להתרשם מעשרות סגנונות עיצוב של דלתות כניסה ולבחור את הדגם העיצובי המועדף עליכם ביותר. לאחר בחירת הדגם, ניתן לבצע התאמה אישית של הסגנון העיצובי לגודל הדלת הרצויה לכם ולאחר מכן לעטר את גוף הדלת באמצעות ידיות מעוצבות וכדומה. היקף הדגמים של דלתות החוץ המעוצבות, מאפשר לכם לבחור בין דלתות חוץ בסגנון עתיק לבין דלתות חוץ בסגנון מודרני וזאת לצד סגנונות עיצוב נוספים היכולים להתאים לסגנון העיצובי של פנים חלל המגורים, בין אם מדובר בסגנון עיצוב כפרי ובין אם מדובר בסגנון עיצוב קלאסי, מודרני וכדומה. כמו כן, תוכלו ליהנות משילובי חומרי גלם בגוף הדלת ובכך לבחור דגמים מעוצבים של דלתות חוץ המשלבות בתוכן חלונות זכוכית עם או בלי סורג. לצפייה בקטלוג דלתות חוץ מעוצבות וכן דלתות פלדה המאפשרות לכם ליהנות גם מפתרונות המיגון הטובים ביותר בשוק וגם מהדגמים העיצובים בקרו באתר שלנו.